Продуктите на BILKA - полезно и качествено или просто евтино?

  • 14 275
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 379
Има предвид, че прекалено я е изсушавал този шампоан.

Интимните гелове са 2 вида, кой от тях мирише на дъвка - оранжевият ли?


Да, оранжевия. Много хубаво мирише, пробвай го.

Миризмата не ме вълнува толкова, колкото да е мек и да не ме дразни, както Нивеа сензитив. Ще го пробвам.

# 31
  • Мнения: 2 816
Има предвид, че прекалено я е изсушавал този шампоан.

Интимните гелове са 2 вида, кой от тях мирише на дъвка - оранжевият ли?


Да, оранжевия. Много хубаво мирише, пробвай го.

Миризмата не ме вълнува толкова, колкото да е мек и да не ме дразни, както Нивеа сензитив. Ще го пробвам.


А кой е 2 вид,аз знам и съм ползвала само този Embarassed newsm78?

# 32
  • Мнения: 15 379


Този, видях го онзи ден в ДМ.

# 33
  • Мнения: 2 816


Този, видях го онзи ден в ДМ.
А,да сега се сетих като видях картинката,но този не съдържа млечна киселина и затова не му обърнах нужното внимание,а и мисля,че беше подходящ повече за ранна тинейджърска възраст.

# 34
  • София
  • Мнения: 174
Ползвала съм и съм доволна от: пастите им за зъби, червената вода за уста, интимния гел (оранжевия), гел за бюст с бяло грозде, модулатора за тяло с мавруд, шампоана Ultra Shine, крем за ръце с бяло грозде.

Иначе съм ползвала и душ-гела с краставица и пъпеш- не е лош, но не е нищо особено. Сега имам един неразопакован крем за лице от маврудената серия, но не знам кога ше му дойде времето за проба  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 15 379
Някой попита за кремчето за лице с дамасцена - майка ми го ползва, сега се сетих.
Доволна е, ароматът не е силен както на гроздовите серии.

# 36
  • Мнения: 1 416
Харесвам много антипарадонтозната паста за зъби. Алтернатива на Lacalut е, стяга венците осезаемо, има свеж аромат, много е добра.
Пастата за зъби и интимния сапун са единствените неща на Bilka, които ми харесват. Ползвала съм шампоан - не ми хареса изобщо, околоочен крем - лютеше зверски на очите, крема с пъпеш и краставица - не попиваше, крема за ръце - освен хубав аромат, никакво действие. По принцип българска козметика отдавна съм се отказала да купувам изобщо, защото нищо не ми пасва и не ми харесва.

# 37
  • Мнения: 2 269
Най-добрият за мен антицулилен крем.
Не съм в България и като си идвам си купувам по 10 тубички.
Този зеленият с мента, евкалипт и розмарин.

# 38
  • Мнения: 4 199
Мелани, откъде го купуваш? Сега разгледах, дори в сайта им не се предлага, а в онлайн аптеките е изчерпан Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 137
Аз имам този:

http://bilkalifestyle.com/?page_id=99

Почти във всеки по-голям магазин го има.

# 40
  • Мнения: 137
От тази серия обаче нищо не съм намирала, а има body oil и body butter. Може би е стара. Сега имат друга upgrape серия.

# 41
  • Мнения: 4 199
С гроздето го има навсякъде, но споменатия по-горе - не.

# 42
  • Мнения: 328
Гледам, че доста хвалите интимния им гел. Нещо с оранжевия не се спогодихме, доста силен аромат има, пастата за зъби с грейпфрут също не ми хареса, но пък измивния гел за лице и хомеопатичната вода за уста са много добри!

От кремчетата кои бихте препоръчали за мазна кожа (не търся антиейдж ефект)? Rolling Eyes

# 43
  • София
  • Мнения: 3 836
Доволна съм от пастата за зъби против пародонтоза и водата за уста.

# 44
  • Мнения: 98
Аз съм със смесена към мазна кожа, ползвала съм крема с пъпеш и краставица и много ми хареса. Peace

Общи условия

Активация на акаунт