За тези, които четат любовни романи №11

  • 62 972
  • 744
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 690
    bouquet за темата

И аз прочетох "Сладки мечти".Правилно съм преценила, че не съм я купила, щеше да ме е яд.Не е лоша книгата, но ми е противоречива.В началото щях да я изоставя, защото 3 брака, 70-годишен любовник ми дойдоха много, единственият положителен герой бе Гордън, като изключим нерегламентираното му попръцкване  Mr. Green Също през цялото време си представях Анабет и Лемън от Hart of dixie и характерния говор на Скарлет О'Хара.Продължих обаче да чета и малко,по малко започна да ми харесва, отношенията между Уини и Шугар, душевните белези останали от детството, словесните престрелки  между Колин и Шугар.
Като цяло не е моята книга, аз обичам класическите истории, за първа любов, без мъртви съпрузи и деца, знам, че е глупаво и наивно, но...   Embarassed

Последна редакция: чт, 07 авг 2014, 16:16 от валия

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Цамбур  Mr. Green

# 3
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Досега всички книги на Филипс са ме карали и да се смея, и да плача. Но винаги са с щастлив финал, а това специално на мен най-  ми харесва в любовните романи.
Имам си любими автори и четива, които си  препрочитам и съм си качила в лаптопа и в четеца.

# 4
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
цоооооооп! и аз да направя малко пръски, докато се гмуркам в новата тема Mr. Green

# 5
  • Мнения: 47 963
Хера, ама повечето изброени от теб толкова пък да не ми харесват  Crazy  С изключение на поредицата Кадифе, макар че не съм сигурна ако я прочета втори път дали пак ще ми допадне

# 6
  • София
  • Мнения: 4 141
Благодаря за новата тема  bouquet

В момента се чудя какво да чета! Като Хера мнооогооо обичам лордовете даже в къщи ме бъзикат на таз тема, но май всичко такова вече съм изчела та не знам ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 434
Благодаря на Geia  за новата темата   bouquet

Аз  започнах трилогията за  Гейбриъл  да видим  дали ще ми хареса  Laughing

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 723
примък....
препрочим си мои любими на Елизабет Лоуел,Линда Хауърд,Джули Гарууд и Джейн Ан Кренц,
последно Лори Фостър"Сърце на жена"
Сега се чудя да си купя ли новата книга на Лора Фостър newsm78

# 9
  • Мнения: 1 000
Хайде и аз да се отчета в новата тема!  Laughing Добре че сте вие да препоръчвате книги и споделяте мнения... Peace
Доста ми набъбна списъка с книжки за четене: Ходещо бедствие, Ще те чакам, Есенен парфюм...да не говорим, че ми остават още доста заглавия на Нора Робъртс и Сандра Браун!  #Crazy
Видях, че е излязла на пазара и нова книга на Кристина Дод "Такава, каквато си"-как е? Резюмето ми хареса, но ако някой я е чел нека разкаже става ли и пак ли е част от поредица?  Peace

# 10
  • Мнения: 20
  bouquet за темата. Почнах Братството, не мога да стана да сготвя чак:)

# 11
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Хайде и аз да се отчета в новата тема!  Laughing Добре че сте вие да препоръчвате книги и споделяте мнения... Peace
Доста ми набъбна списъка с книжки за четене: Ходещо бедствие, Ще те чакам, Есенен парфюм...да не говорим, че ми остават още доста заглавия на Нора Робъртс и Сандра Браун!  #Crazy
Видях, че е излязла на пазара и нова книга на Кристина Дод "Такава, каквато си"-как е? Резюмето ми хареса, но ако някой я е чел нека разкаже става ли и пак ли е част от поредица?  Peace
Здравейте,
Благодаря за новата тема smile3525
Хриси, новата книга на Дод много ми хареса, но се подготви, че е поредица...
Аз, също си имам любими автори и книги, които обичам да препрочитам и ги имам на хартия и на четеца, защото когато пътувам не знам какво ще ми се дочете... Joy hahaha

# 12
# 13
  • Мнения: 2 842
 Heart Eyes и аз тук!  bouquet

# 14
  • Мнения: 167
  bouquet за темата. Почнах Братството, не мога да стана да сготвя чак:)
Познато ми е:) аз съм на книгата за Фюри Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт