Женска консултация в "Гинека" - Младост1 ?!?

  • 8 414
  • 12
  •   1
Отговори
Моля, кажете какво мислите за докторите в "Гинека"? Предстои ми да се записвам на ЖК и съм се ориентирала натам.

Ако имате идея за някъде другаде из Младостите, моля споделете.

# 1
Моля, кажете какво мислите за докторите в "Гинека"? Предстои ми да се записвам на ЖК и съм се ориентирала натам.

Ако имате идея за някъде другаде из Младостите, моля споделете.


аз съм записана там при д-р Кръстев. доволна съм. чувала съм хубави неща и за д-р Лазаров.

# 2
аз съм записана там при д-р Кръстев. доволна съм. чувала съм хубави неща и за д-р Лазаров.

Благодаря ти! Аз си записах час и ще попадна при Лазаров. Това значи ли, че той ще ми следи бременността или всеки път при който попадна?

# 3
  • Мнения: 81
Здравей, и аз съм при д-р Лазаров. Много сам доволна. Посещавам го от началото на брем. си! Няма да съжаляваш, според мен! Ситуацията с мен беше сложна и тои реагира веднага и адекватно.

# 4
  • Мнения: 35 872
има няколко теми за гинеколозите в Младост, ако ти се чете - потърси
повече майчета имат опит с д-р Кръстев
моят не е от следене на бременност, но съм ходила на 2 прегледа при него и съм доволна

# 5
  • Мнения: 4 668
Аз съм при д-р Кръстев . Той ми следеше бременноста и раждах при него . Много съм доволна и съм му много благодарна за всичко. По принцип , който си те поеме в кабинета , той си те следи до края . На моето раждане беше и акушерката от кабинета , така че познавах всички , а и те бяха много внимателни !

# 6
  • Мнения: 7 100
А всъщност къде водят раждания гинеколозите от Гинека?
А, и още един въпрос - Гинека в Младост има ли нещо общо с новата Гинека в Гео Милев, т.е. една и съща фирма ли са?
 Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 35 872
А всъщност къде водят раждания гинеколозите от Гинека?

"Св. Анна" /Окръжна болница/

# 8
  • Мнения: 151
Може ли някой да ми даде телефон или адрес на Гинека Младост?

# 9
  • Мнения: 4 668
Тел. 744 992 , Младост 1 , бл.40 , вх.1 , ет.1 , ап.1 .

# 10
  • София
  • Мнения: 4 570
Първият път ходих при д-р Лазаров. Израждаше в Св.Анна, но вече не работи там. Ако се разберете за плащането, което ми спомена в 34 седмица, сега ще ти предложи Шейново (има сключен договор там). Вторият път само ходих на консултации в Гинека, а родих с направление в Св.Анна. Сега ходя при Кръстев и съм много доволна. Успех. Мисля,че там преглежда и д-р Кинкина, за която съм чувала добри неща.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 356
аз пък съм малко смутена от посещението си в тая Гинека. записах се там на ЖК след препоръки. отидох на първо посещение - нито някой ми измери килограми, нито корем, нито кръвно - основните неща, които знам, че се правят в една ЖК.
казах на доктора, че имам епизоди на повишено кръвно - ааа, добре, следи си го... дори не посегна да го измери да види дали е вярно казаното!
пусна талон за баналните кръвни изследвания, като попитах кога да му занеса резултатите - ами като дойдеш пак след 1 месец!??! вие представяте ли си каква достоверност ще имат тия резултати от кръвна картина след 1 месец?
става дума за въпросния хвален д-р Кръстев, който на всичкото отгоре пушеше в чакалнята на женската консултация - такова чудо досега не бях виждала никъде!

също така ми казаха, че можели на месец само по 2 талона за изследвания да ми пускат, което май не се оказа вярно.

изобщо, чувствата ми са много смесени...

# 12
  • София
  • Мнения: 4 570
jam, и двете бременности ми следяха в Гинека, щото е до нас и ми е удобно. И двете бременности не ми премериха нито веднъж кръвно, килограми или корем. Всеки месец само видеозон. В началото даже ме питаха-"Колко кг беше като забременя?", казах, че незнам. Док ме погледна и отсече "50"; така ме и записаха.
За пушенето и Лазаров и Кръстев пушат в чакалнята, ама в 25 поли8клиника Чернев си пуши в кабинета и духа дима в лицето на пациентите. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт