Раждане с форцепс???

  • 6 786
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
По принцип уж няма страшно, но...... мъжа ми е изроден с форцепс. Sad Грозна картинка, виждала съм му снимките като бебе.  Shocked Close Последствията все още са си тук - не вижда добре с едното око, носа му е вдлъбнат (има нещо като голяма дупка в основата на носа - не знам как да го опиша, но е от форцепса, никой друг в рода го няма), главата му все още леко виси на една страна (като бебе е висяла много, ужасно е за гледане), получава странни главоболия от време на време. Някоя некадърна гадина си е оставила ръцете! #Cussing out

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
По принцип уж няма страшно, но...... мъжа ми е изроден с форцепс. Sad Грозна картинка, виждала съм му снимките като бебе.  Shocked Close Последствията все още са си тук - не вижда добре с едното око, носа му е вдлъбнат (има нещо като голяма дупка в основата на носа - не знам как да го опиша, но е от форцепса, никой друг в рода го няма), главата му все още леко виси на една страна (като бебе е висяла много, ужасно е за гледане), получава странни главоболия от време на време. Някоя некадърна гадина си е оставила ръцете! #Cussing out
Е, да де, но говорехме за скрити последствия. При положение, че на детето досега нищо му няма, едва ли ще излезе нещо.
А това, което си описала, наистина е потресаващо. И за такъв доктор  #2gunfire

# 17
  • Мнения: 216
И аз родих с форцепс по спешност. За радост Ади имаше само два отпечатъка на бузките от лъжиците. Имали сме късмет, че доктора беше опитен и е успял да я захване на възможно най-безопасното място на главичката-бузките. Естетвено, че никой не иска да подлага детето си на такова изпитание, но има моменти когато форцепса спасява живота на бебенцето. При нас например Ади се беше заклещила в опашната ми кост, а пък беше опасно за секцио, тъй като можеше да и разрежат главичката и така се случи, че форцепса беше по добрия вариант, кйото се оказа и успешен за щастие. Сега елате да я видите каква е хала... Joy

# 18
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
И аз родих с форцепс,Мариела имаше лек белег над лявата вежда като одраскано,който изчезна за 2 дни.Други негативни последици да чукам на дърво няма,детенце се развива много добре,даже е много подвижно за възрастта си.

Общи условия

Активация на акаунт