д-р Лиляна Маркова-дерматолог

  • 2 821
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 513
Здравейте,много се чудя дали да отида при нея,защото вече прегледът й е комбиниран и струва 80 ЛЕВА  Shocked искам да попитам тези,които са ходили при нея,най-вече за пърхот и косопад ми трябва,останали ли са доволни от нея или не? И нека споделят с какви оплаквания са ходили и дали е помогнала,много ще сте ми от полза,защото трябва да реша тези дни дали да си запиша час  Confused

# 1
  • Мнения: 60
час при нея не се записва, отиваш и чакаш:-) Аз я посещавам от години с друг проблем съм, но тя е единствената докторка, която ми е помогнала, така че винаги бих я препоръчала, независимо от цените и висенето пред кабинета. Заслужава си, но всеки сам си преценява.

# 2
  • Мнения: 513
Абсолютно всички лекарства,които изписва ли се правят в аптека?

# 3
  • София
  • Мнения: 3 752
Какво означава "комбиниран преглед"?Какво всъщност комбинира?Ходила съм преди много години при нея.Изписа ми лосион и маска,които се приготвят в аптека,освен това Герикапс и Вит. В6. Peace

# 4
  • Мнения: 513
Магика,не знам и аз,така разбрах,няколко зони навярно. Много важно е за мен какъв тип лекарства изписва,защото четох,че за пъппките специално разни неща,приготвени в аптека. Казваш значи за косопада Герикапс и вит Б6,а лосионът и маската на някоя марка ли бяха или приготвени в аптека и имаха ли ефект в/у косопада ти?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 752
О,извинявай,за акне ходих при нея.Лосиона и маската се приготвят в аптека,но за лице.В интерес на истината ,когато ги пиех(Герикапса и вит. В6 ) и косъм не падаше от главата ми.След това като родих и като се започна един косопад и пак си ги взех тези витамини за един месец и овладях нещата за 1 месец.Но това беше преди мнооого години.Може да си е променила методите,може да изписва други хранителни добавки,незнам...Но определено е добра докторка,много я хвалят. PeaceТо и наплива при нея е голям,и от провинцията идват хора при нея...

# 6
  • Мнения: 1
На вратата на кабинета ѝ има бележка, че е в отпуск до края на Август и че телефона ѝ ще бъде изключен  Peace

# 7
  • Мнения: 51
Някой който е посещавал наскоро д-р Маркова, може ли да каже какво е приемното й време и дали в момента работи ?

# 8
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Д-р Маркова е вълшебник, не лекар. Излекува ме от розацея, нямам рецидив вече 15г.

Общи условия

Активация на акаунт