Чудя си се??

  • 4 292
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Гледам по списанията снимки на раждали моделки ми те са сеедно не са раждали, фолкпевиците и те слабички финички.
Дали е ген, пластични операции/липосукции и т.н. не вярвам всички да имат/, дали е воля за диети??
Вие какво мислите?????

Последна редакция: вт, 28 фев 2006, 21:58 от мимка

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

Дали е ген, пластични операции/липосукции и т.н. не вярвам всички да има/
Това е според мен!Чак пък всички известни личност да са с такива гени.......... ooooh!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Според зависи Simple Smile
Може да е всяко едно от нещата поотделно или в съвкупност. Зависи най-вече от гена. Ако той предполага бързо възстановяване, едва ли някоя ще прибегне до драстични манипулации. Вярно, че едва ли всички са с такъв ген, но нека не изключваме и вероятността да има и такива сред тях Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 587
Според мен е резултат на диети и спорт.А и разумно хранене по време на самата бременност.Ирен Онтева ако не греша беше качила 9 килограма по време на бременността......
Моя позната ,която е в 8-мия месец в момента е +30кг до тук.......
Това също е от значение.

# 4
  • Мнения: 18 542
Да живеят добрите фотографи и Photoshop!
По късно ще ви постна доказателство!  Sunglasses

# 5
  • Мнения: 229
Въпрос на воля е при тях - те с това си вадят хляба и не могат да си позволят да изглеждат зле.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Еми аз пък познавам и доста обикновени момичета, на които също не им личи да са раждали - изглеждат точно както и преди да забременеят.Според мен е ген, плюс воля.Друго няма...Дали си публична личност не е определящо за това дали държиш на външния си вид.

# 7
  • Мнения: 3 777
Познавам много майка, които преди и след забременяването изглеждат страхотно.
Не е само до ген, до воля е и до желание след това бързо да влезеш във форма независимо на каква цена.

# 8
  • Мнения: 5 103
Ми според мен аз съм от жените, които винаги са се стремели да изглеждат възможно най-добре, но ми се струва нереално да изглеждам както бях преди да забременея/ засега не съм напълняла много и килата ще ги свала/, но кожата отпускането, стриите разширения таз с това какво да права??

# 9
  • Мнения: 229
Таза доколкото знам се прибира след раждането.

# 10
  • Мнения: 2 759
   Чета, нямам търпение!..
   Аз също се чудех дали Ирен Онтева кърми дечкото или само го роди  newsm78
   Иначе съм забелязала, че в колкото по-ранна възраст родиш, толкова по-малко следи остават (лично мнение)..
   Колкото до масата звезди - не вярвам, че са естествени.. Повечето си сложиха силикон даже в устните (по непонятни за мен причини) пък следи от раждане ще си оставят... Не вярвам  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 3 777
   
   Аз също се чудех дали Ирен Онтева кърми дечкото или само го роди  newsm78
   
Кърми си го и денем и нощем.

Ми според мен аз съм от жените, които винаги са се стремели да изглеждат възможно най-добре, но ми се струва нереално да изглеждам както бях преди да забременея/ засега не съм напълняла много и килата ще ги свала/, но кожата отпускането, стриите разширения таз с това какво да права??
Таза ще се прибере, малко спорт, масаж и кремове и за нула време си във форма.

# 12
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Да живеят добрите фотографи и Photoshop!
По късно ще ви постна доказателство!  Sunglasses

и този момент го има, подкрепям Simple Smile Simple Smile

# 13
  • Мнения: 5 577
    Аз също се чудех дали Ирен Онтева кърми дечкото или само го роди  newsm78
 

 Crazy Crazy Crazy

# 14
  • Мнения: 1 629
Откога разправям аз, че личен фитнес инструктор+диетолог му е майката.

Оф: Вергилия, тоз в подписа ти умрял ли е newsm78

Общи условия

Активация на акаунт