СЕКС СЛЕД БРЕМЕННОСТ

  • 2 103
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Мами колко време след раждане секцио може да се прави секс?

# 1
  • Мнения: 1 129
Зависи от това как се възстановява тялото ти. Като отидеш на профилактичен преглед най-добре попитай лекаря. При някои може към 2-3 месец, при други според медицинското мнение е по-добре да се изчака и повече. Все пак това е разрез, шевове и само човек, който има наблюдение върху тях може да ти даде категоричен съвет.

# 2
  • Мнения: 2 850
2-3 месеца? Поли, ти толкова ли си чакала?
Авторке, стандартен отговор е като ти минат лохиите или около 40дни след раждането. Ти кога роди, беше ли на контролен преглед?

# 3
  • Мнения: 6 902
40 дни е ок ако нямаш проблеми и някакви оплаквания.

# 4
  • Мнения: 1 129
2-3 месеца? Поли, ти толкова ли си чакала?

Аз раждах нормално, имах много шевове и чаках даже малко по-дълго. Но в моята стая жената беше секцио и още на консултациите след като и прегледаха разреза лекарите й казаха да не си помисля да прави секс по-рано от 2 месеца. Но най-вероятно си зависи от това как заразстват шевовете.

# 5
  • Мнения: 14
Раждах секцио, около 40 ден лохиите свършиха и правихме секс. Моята докторка след махането на конеца ми каза, че си зависи от мен - когато се почувствам добре, тогава  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 64
аз съм лепена,нямам конци...ако някоя мама е лепена а не шита нека сподели

# 7
  • Мнения: 162
Aз бях лепена - мисля,че около месец изчакахме,стига и ти да се чувстваш добре и комфортно като цяло,30 дни са ок.

# 8
  • Мнения: 64
Aз бях лепена - мисля,че около месец изчакахме,стига и ти да се чувстваш добре и комфортно като цяло,30 дни са ок.
а ако не е тъпо да питам,лохиите бяха ли ти спряли

# 9
  • Мнения: 162
Почти,при мен кървенето след 20я ден вече беше слабо.

Общи условия

Активация на акаунт