Афти на венечната лигавица и на езика

  • 1 653
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
Здравейте ! От няколко дена имам афта на езика ( тя е мъничка ) и афта на венечната лигавица, горе, в дясно, изключително болезнена... Преди време имах пак афта, чувала съм че се натъркват със сода бикарбонат и минават, тогава я търках и колкото повече търках толкова по-голяма ставаше. Сега с тези същата работа. Преди винаги са ми минавали от содата, сега защо така - не знам... Пак търках, кръв да пуснело трябва ( така съм чувала ), ами кръв пусна, но сега и двойно по - голяма и болезнена... Някакви съвети с какво да ги лекувам ?  newsm78

# 1
  • Мнения: 25 571
Отиди на стоматолог, не се мъчи. Там ще ти я намажат 1-2 пъти с едно лекарство и ще забравиш за нея.
Също така можеш да си купиш Елудрил Класик и да го използваш според упътването. Също препоръчано от стоматолог и доказано ефикасно.

# 2
  • варна
  • Мнения: 1 228
Аз много често имам афти ,понякога квото и фа правя не минават и по 2 седмици са стояли .
Много е неприятно ,боли като ядеш ,като говориш ,все някога ще мине .
Пробвай клевета тинктура ,чесън .

# 3
# 4
  • Уистерия Лейн
  • Мнения: 214
Мъжа ми на скоро имаше афта и му дадох да се жабури със сребърна вода. Болката спря след 2рото жабурене и мина много бързо.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 193
Афтите говорят за понижен имунитет. Вземете си нещо за повишаване - пчелен прашец, цитросепт и т.н.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт