дадохте ли "дефекти" по време на бременноста?

  • 3 512
  • 94
  •   1
Отговори
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
имам предвид дали сте имали проблеми със здравето,провукирани от самата бременност?аз например имах прееклампсия още от началните месеци, освен това в 8 месец получип пареза на очен нерв и окото ми се изкриви....ужас....правиха ми дори ядреномагнитен резонанс,за да видят дали нямам тумор в главата /и това трябваше да преживея/,но слава Богу нямаше нищо и след като пих 2 седмици съдоразширяващи окото ми се оправи няколко дни преди да родя /слава Богу/.....и без да се разбере причината - дали от кръвно, дали от вирус,никой не разбра...
това са моите патила, а при вас?

# 1
  • Мнения: 513
Нямала съм никави проблеми   Grinning като изключим параноята дето ме гонеше  newsm53

# 2
  • Мнения: 216
Аз страдах от ужасни киселини Sick
По принцип имам ГЕР и по време на бременността стано по ло6о,направо ужасно-особенно 7м(родих в 8 м).
Таза ме боле6е ,но то сие нормално.
Други дефекти май нямах newsm78


А, параноята ме бе хванала ЯКО!

# 3
  • Мнения: 5 370
Вдигах кръвно накрая, придружено с главоболие.  Tired И при мен се съмняваха за прееклампсия. Даже получих и обилни кървенета от носа, нещо, което ама никога не ми се е случвало.

# 4
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ужасни киселини, накрая постоянно гадене и параноя до дупка Rolling Eyes Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 2 047
   Имам разширени вени и проблемът се обостри през бременността.

# 6
  • Мнения: 832
имам предвид дали сте имали проблеми със здравето,провукирани от самата бременност?аз например имах прееклампсия още от началните месеци, освен това в 8 месец получип пареза на очен нерв и окото ми се изкриви....ужас....правиха ми дори ядреномагнитен резонанс,за да видят дали нямам тумор в главата /и това трябваше да преживея/,но слава Богу нямаше нищо и след като пих 2 седмици съдоразширяващи окото ми се оправи няколко дни преди да родя /слава Богу/.....и без да се разбере причината - дали от кръвно, дали от вирус,никой не разбра...
това са моите патила, а при вас?
Имаше ли някакви симптоми и какви бяха преди да получиш парезата на очен нерв. Мен от време на време ме заболява ту едното, ту другото око на спазми, за секунда и ми минава и след малко пак. Точно все едно някой нерв ми прави спазъм. Аз вече съм родила де, но се притесних. Какво провокира такава пареза.

# 7
  • Мнения: 6 164
Да - бъбречна криза направих, като проблеми с бъбреците никога не съм имала. Shocked
Сега ме погнаха киселините, но те май за почти всички важат... Sad

# 8
  • Мнения: 81
киселини и то ужасни

# 9
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
имам предвид дали сте имали проблеми със здравето,провукирани от самата бременност?аз например имах прееклампсия още от началните месеци, освен това в 8 месец получип пареза на очен нерв и окото ми се изкриви....ужас....правиха ми дори ядреномагнитен резонанс,за да видят дали нямам тумор в главата /и това трябваше да преживея/,но слава Богу нямаше нищо и след като пих 2 седмици съдоразширяващи окото ми се оправи няколко дни преди да родя /слава Богу/.....и без да се разбере причината - дали
от кръвно, дали от вирус,никой не разбра...
това са моите патила, а при вас?
Имаше ли някакви симптоми и какви бяха преди да получиш парезата на очен нерв. Мен от време на време ме заболява ту едното, ту другото око на спазми, за секунда и ми минава и след малко пак. Точно все едно някой нерв ми прави спазъм. Аз вече съм родила де, но се притесних. Какво провокира такава пареза.

не,нямах никакви симптоми,след като слязох от колата след дълъг път взе да ми се размазва надълеч и на другата сутринокото ми вече се беше изкривило.докторите не видяха никаква причина дори в мозъка ми след резонанса,гадаеха,че е от кръвното,но....минало ито без последствия.
не се безпокой,болят от преумора, а не при пареза......

# 10
  • Мнения: 1 382
Сложих очила - минус 1 на едното и минус 1.25 диоптъра на другото

# 11
  • Мнения: 1 629
Само психически, как ме изтърпя мъжът ми тези девет месеца и досега си остава загадка за мен.

# 12
  • Мнения: 843
Като имам пред вид , че съм на 39 години, магаренце,   леко минах.
 Освен зверските киселини и повръщане / от време на време/ почти до края, / защото имам и гастрит/ се появи болка под левите ребра, силна и остра, понякога не можех и да спя. Просто гръбнакът , от тежестта , притиска някакви нерви  и  - ето ти бооолка./ Не че не ходих 2 - пъти на ехограф/  Моята приятелка преди 15 години когато роди  , от такова притискане не можеше да ходи. Сега е като катеричка..Simple Smile
   Подуване на краката  и последните 15-дни - повишено кръвно.  
   Но бременността , като цяло , беше по- лека от първата,  когато бях на 20г. Незнам.. късмет? Thinking Hug

# 13
  • Мнения: 3 089
и мен не ме разминаха киселините и хлопането на дъската. аз обаче съм с 2 неуспешни предишни бременности, та ми е разрешено да ме гони умерена параноя. като цяло, обаче, всичко беше в рамките на нормалното.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 70
Никакви "дефекти" не се появиха - въпрос на късмет явно. Не броя малкото киселини и обичайните неразположения.

# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Maй нямах странични дефекти освен може би анемията, ама аз съм си така по принцип Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 481
"Дефектираха" ми бъбреците  Mr. Green. В петия месец си полежах малко за лечение в болницата. Иначе и при мен имаше проблеми със стомаха в последните седмици на бременоста, но това не го смятам въобще  Laughing

# 17
  • Мнения: 3 216
И аз сьм с бьбречните дефекти и "хлопащата дьска", само че качих още 3 диоптьра вьрху мойте си 8.Да чукам на дьрво нито ми е било лошо и не сьм поврьщала-само от преяждане ведньж.В 7 месец лежах в болницата за малко заради бабреците и сбьрках всичките доктори с моето крьвно-75 на 45.

# 18
  • на село
  • Мнения: 3 914
Освен зъбите, другаде дефекти нямах.
След първата бременност направих около 3-4 пломби и извадих и 4-те мъдреци, а с тази се справих по- добре - само 2 пломби  Simple Smile.
А и киселините не ми се разминаха, с второто и повръщане в послудните месеци.
Другото беше анемията, но нея си я влача от време оно.

# 19
  • Мнения: 5 370
Хм....ако трябва да броя и стомашните проблеми и повръщането-май дефектите стават повечко. С повръщането съм стигала до 5-6 пъти на ден, а поради киселини-си носех вечно газирана вода. Sick

# 20
  • Мнения: 2 220
Повече от седмица цялата ми уста беше в афти  #Crazy Дори зъболекарят се беше хванал за главата, толкова зле беше. Не можех да пия дори вода, а за храна да не говорим. Ходех всеки ден да ме маже с лекарство, през другото време лежах, нямах сили за нищо. Болката направо ме съсипа психически, освен физически. Отслабнах с 5 кг.!
Като изключим това имах най-спокойната бременност...

# 21
  • Мнения: 1 464
Сериозни проблеми не съм имала,освен якото гадене първите 4 месеца,повръщане.Последните 2 много ме болеше кръста.

# 22
  • София
  • Мнения: 39 758
нямах сериозни проблеми. Нося по-голям номер обувки Simple Smile
Иначе съм си все същата откачалка Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 2 671
Диабет развих - надявам се само гестационен. Praynig
За параноята - и мене ме хваща от време на време  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 6 182
- Параноята ме подхвана от 1-вия ден, съвсем буквално (но аз съм си такава и без  да съм бременна);
- после гадене (поне не повръщах);
- през цялото време нЕ'кви болки в червата, които прераснаха в контракции;
- гадни крампи, също през цялото време;
- схващания на китките ("синдром на машинописката" май се казва);
- кървене 4-ти месец;
- ужасни киселини;
- запек

# 25
  • Мнения: 7 430
За такава (първа) бременност като моята може човек само да си мечтае  Wink Пожелавам я на всеки Peace
Сега само от време на време ме наболява корема - иначе съм си О'к - дай Боже до края да е така Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз имах контракции от 3-тия месец и лежах в болница 2 пъти. Последните месеци имах ужасни киселини. Параноя си ме гони и сега. Все си повтарям "Да не дава Господ да се случи нещо от това, което ми минава през главата."

# 27
  • Мнения: 554
До момента на мойта сметка има една шарка (варицела) в началото на 5ти месец и херния в следствие на бременноста ... доста неприятно:( не мога да ходя ...абе куцам като пиян моряк:) надявам се това да са проблемите:)

# 28
Оооо.. всичко ме хвана сега докато сам бременна. Вече сам в 8-ми месец. Но първите 3 месеца бях с постоанно повръщане . Направо нон-стоп.Не задържах грам храна, даже отслабнах. После се започна кървене и подуване на венците. Сега от болки в гърба и краката не мога място да си намеря. А да не казвам за нервното ми състояние  #2gunfire Сега май започнах да се нормализирам,но иначе от четвърт паля. Направо сам ку-ку #Crazy от хормоните. Е да се надявам ,че последните 2 месеца няма нещо ново да излезе.
А да и забравих за главоболието ,което е ад като ме хване.

# 29
  • Мнения: 136
Бактерии в урината в края на 8 месец Sad
Без клинични изяви, обаче... просто си ги имаше, да ми скъсат нервите от напрежение. Close

# 30
  • Мнения: 1 428
Получих артрит и имах ужасни киселини.От едното се отървах след като родих,но артритът ще ме мъчи цял живот -за жалост Sad

# 31
дефекти-постоянни-хемороида след раждането и стриите на гърдите
 По време на бременността всичко,което го има като вероятност по учебниците-повръщане,подуване на краката,разширени вени,киселини, плюс лека бъбречна криза при здрави бъбреци от притискането на бебето.Сега всичко си е ОК,така че споко на неродилите!

# 32
От всичко /гадене, задържане на вода, болки в ставите/ най-много ме дразнеше безсънието - наспах се чак като родих:))

# 33
  • Мнения: 2 125
По време на бременността - нищичко! Бях пушка. След това малко проблеми със зъбите, но нищо непоправимо. На всеки такова бременеене като моето Peace

# 34
  • Мнения: 1 101
Не "дадох дефекти" сериозни... Но никога до 8 - мия месец не бях имала киселини, и към края на 8-мия като ме нападнаха... Беше много, ама много гадно. Откакто родих отново не съм имала никакви киселини. И пишкането... още от първия месец, поне по 4-5 пъти на нощ, а дневните нямат бройка ooooh!Но като цяло беше много лека бременност

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
По принцип без дефекти,но имах много подути слонски крака.Не се виждаше ни кокалче ни нищо.Носех 2 номера по-големи обувки и чехли.А иначе явно съм вдигнала кръвно в началото на деветия,защото прокървих обилно и естествено родих/под ножа/.

# 36
  • Мнения: 694
При първата - сложих очила Shocked
Сега с втората - развих синузит, бъбречна криза, качих диоптера.

А сега чакам за трите месеца какво още ще ми се случи. newsm78

# 37
  • Мнения: 14 133
Вдигнах кръвно.После се нормализира.Да не говорим каква истеричка бях.

# 38
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
Да  Sad ,сериозни  проблеми със зъбите

# 39
  • Мнения: 302
Да, започнах да вдигам кръвно още от края на три месец  Close Като родих се нормализира.

# 40
  • Мнения: 3 886
слава богу и с 2 не само  лека бременност и с 2 деца

# 41
  • Мнения: 5 103
Бъбречни кризи, стомашни проблеми, адски болки в ставите, и някой хормон ме пере в тиквата, та лудвам на моменти Joy

# 42
  • Мнения: 953
Имах чувството че всичко ми дефектира, то не беше кръвно, то не беше сърцебиене, киселини и някакъв фибриноген за количеството на изтичащата кръв. Не искам да си спомням.

# 43
  • Мнения: 163
Аз се разминах само с 2 зъба и нервност

# 44
  • Мнения: 702
 Носът ми беше запушен през цялат бременост и се задъхвах, защото неможех да дишам нормално.
 Краката ми бяха подути и все още  немога да си обувам старите обувки

# 45
  • Мнения: 37
Здравей!
Като изключа гаденето и повръщането през първите 3-4 месеца, засега остава ниското кръвно, придружено с нисък хемоглобин /96/, т.е. анемията + ускорен сърдечен пулс. Но все още съм в края на 6 месец, а до края незнам какво ме очаква ???!!! Дано да нямам други проблеми ...

# 46
  • Мнения: 462
Аз повръщах ужасно с баткото...нямам думи направо...в София не беше останало местенце на което да не се бях оплаквала...а като спря повръщането започнаха невероятните киселини...

# 47
  • София
  • Мнения: 1 750
Мен две седмици ме измъчваха ужасни хемероиди - нито можех да седя, нито да лежа, нито да се движа... подлудиха ме Sad
Сега от време на време ме боли кръста много и не мога да спя спокойно + болки ниско в корема, ако ходя повече от 30 минути.
Дано до края на бременността да не се появяват други дразнещи болки!

# 48
  • Мнения: 1 440
Освен гаденето и киселините по-късно,имах неприятно схващане на седалищния нерв,та едва ходех понякога.
Иначе общо взето беше безаварийно.
Сега съм ОК!

# 49
  • Мнения: 515
Спазми в краката. През третото тримесечие спях с възглавница между колената. Киселини. Спазмите в краката...ужасни бяха, киселините направо ги имах за нищо.

# 50
  • Мнения: 35 961
освн обичайните, май не

# 51
  • Мнения: 641
 7 месеца киселини и краката ми пораснаха с еднин номер  Embarassed.

# 52
  • Мнения: 109
започнах със зверски цистит, по - късно се появиха проблеми с очите, а сега да не пиша  за киселините......

# 53
  • Мнения: 382
Аз бях  горе-долу в 4 месец,когато имах доста силни болки в таза.Бях много слаба и явно от наддаването нещо ми се разместваха костите newsm78 И един ден както си лежах, кихнах и край -останах в това положение #CrazyНякакъв нерв ми се беше прищипал,болката която изпитвах направо беше ужасяваща.Не можех да се помръдна,не можех да ходя и да се изправя.Мъжа ми ме носеше до тоалетната и леглото,просто беше някакъв кошмар.Със някакви противовъзпалителни свещички,невробекс и парацетамол се оправих за 4-5 дни,но това което изживях беше направо ад,а и през цялото време се страхувах за бебето.Но слава Богу всичко мина и това беше единственият ми проблем за цяла бременост,дори не съм имала гадене Grinning,но това стигаше

# 54
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Носът ми беше запушен през цялат бременост и се задъхвах, защото неможех да дишам нормално.
 Краката ми бяха подути и все още  немога да си обувам старите обувки
Аз още не съм родила ама съм по същия начин. Rolling Eyes

# 55
Не съм имала абсолютно никакви проблеми, дори смело мога да заявя, че се чувствах по-добре / сигурно заради  повечето сън и по-малкото кафе/  Laughing

# 56
  • Мнения: 1 146
Само обичайните болежки и неразположения. Малко ми е зле психиката.... Joy ама ще се оправя Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 5 289
Е, и аз не се разминах с "дефектите",имах страхотни бъбречни кризи дори полежах в болница,понеже бебчо ми беше затиснал канала на левия бъбрек и от там възпаление и така.Имах страхотни болки в ставите,ставането беше ад за мен и към края вече доста се бях обездвижила.

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
С първата бременност имах както се изказа една акушерка тогава "много непослешно бебче".Веднага след потвърждаването на бременността започнах да кървя т.е.от първият ден на вторият месец.Размина ни се тогава.После последният ден на третият месец пак.И пак ни се размина.И вече в началото на петият месец пак ни мкараха ,тогава вече просто за наблюдение.И контракции имаше към 7-ми месец .Абе бременност "мечта".Но за щастие всичсо завърши благополучно.С втората бременност всичко започна по абсолютно същият начин.Добре че и не продължи така ,че щях да се побъркам.Прокървих на същият ден както и първият път .На първият ден от вторият месец.Размина ни се.До края беше относително спокойна бременността.И на финала точн овлизах в 9 месец таткото се разболя от варицела,после и баткото.Абе още малко и щях да излезна сама от родилното. Без посрещачи де.Иначе киселините и гаденето бяха най-малкият проблем.

# 59
  • Мнения: 3 478
Ами за сега най-дразнещи ми са разширените вени, които ме мъчат до полуда и със зрението забелязвам проблеми на последък. Дано само с това се размина до края, пък и тези ако отшумят след Април хич няма да е лошо.

# 60
  • Мнения: 30
На мен ми дефектира само един зъб - един ден просто падна. Болката в кръста и тоталното изкукуригване предполагам че си вървят в "пакета" към бременността.

# 61
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Един път бъбречна криза,иначе обичайните-повръщане,анемия,подути крака.

# 62
  • Мнения: 2 672
ами освен обичайните леки неразположения - гадене в началото , киселини в края, сериозни проблеми нямах Praynig

# 63
  • Варна
  • Мнения: 617
Повръщане и киселини нямах изобщо, но запека ми взе здравето. Вече съм енциклопедия на разхлабителни средства, които за съжаление не ми помагаха...

# 64
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Нямала съм никави проблеми   Grinning

Същото. Grinning

# 65
  • Мнения: 1 645
Нямала съм никакви проблеми,като изключвам тези свързани със бремеността.

# 66
  • Мнения: 4 965
Олеее, ужас - още си нося последиците.
Имам ГЕР и повръщах като разпрана - гадеше ми се нон-стоп (дори съм споменавала и в други теми, че щях за малко да изпусна раждането на бебки, за да повръщам Embarassed). Падна ми зъб, направих гастритна криза в 5-ти месец (в болницата в чудо се видяха - решиха, че са контракции, ама бяха прекалено силни, за да са такива). Качих много килограми, получих ошипяване в кръста и врата и изместване на гръбначните прешлени (сега спя на 2 възглавници, за да не ме боли). Докато кърмих, направих жесток мастит, от който ми останаха уплътнения, които още ме стресират и ходя на доктор да ми ги проверява редовно. Носът ми беше запушен и често кървеше (венците също). Последните месеци си купих обувки с 2 номера по-големи, хем беше лято и ходех с чехли (след раждането си върнаха стария размер).
Слава Богу, повечето дефекти са вътрешни и не личат (освен килцата, които обаче продължавам да боря).

# 67
  • Мнения: 3 886
Олеее, ужас - още си нося последиците.
Имам ГЕР и повръщах като разпрана - гадеше ми се нон-стоп (дори съм споменавала и в други теми, че щях за малко да изпусна раждането на бебки, за да повръщам Embarassed). Падна ми зъб, направих гастритна криза в 5-ти месец (в болницата в чудо се видяха - решиха, че са контракции, ама бяха прекалено силни, за да са такива). Качих много килограми, получих ошипяване в кръста и врата и изместване на гръбначните прешлени (сега спя на 2 възглавници, за да не ме боли). Докато кърмих, направих жесток мастит, от който ми останаха уплътнения, които още ме стресират и ходя на доктор да ми ги проверява редовно. Носът ми беше запушен и често кървеше (венците също). Последните месеци си купих обувки с 2 номера по-големи, хем беше лято и ходех с чехли (след раждането си върнаха стария размер).
Слава Богу, повечето дефекти са вътрешни и не личат (освен килцата, които обаче продължавам да боря).
ех милата ама поне имаш 2 радост така че  не сажаляваи

# 68
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Бе не не питай... Stop

С 1-вата:

Прееклампсия (накрая)
2 кариеса (яко смучех бонбони, че ми бе лошо)
сърбеж в ушите
паднал свод на левия крак
подути крайници (и такива си бяха още 2-3г. след раждането)

С 2-рата:

Гестационен диабет (накрая)
дискова херния - дооформена докрай и малко след раждането
хемороиди - и те дооформени след края на 2-рата.
неконтролируем ляв крак...направо си го влачих

# 69
  • Мнения: 1 014
Ужасното гадене първите месеци и киселините в последния, но това е ясно. Ниското кръвно, заради което припадах няколко пъти. Но най-големият проблем ми бяха зъбите. Започнаха да ми се разяждат. Разминах се с 4 пломби, като едната е на преден зъб и една коронка.

# 70
  • Мнения: 8 505
Не,никакви.За цялата бременност повърнах веднъж,след като вдигнах висока Т и това беше.Киселини-малко и леки,оправях го с безалкохолно.Общо взето пожелавам такава лека бременност на всеки!

# 71
  • Wonderland
  • Мнения: 702
От  началото  на бременността , почти  до края  имах ужастни  киселини и повръщане.След раждането- 5  кариеса  и 1 пулпит.

# 72
  • Мнения: 323
Да, получих отпускане на коремната стена и то доста сериозно. Последните два месеца от  бременността носих колан за херния при бременни. Получих и херния естествено и ме оперираха наскоро. Лекарите ме предупредиха, че следващия път пак така...  А иначе никакви други "дефекти"

# 73
  • Мнения: 3 760
Ужасното гадене първите месеци и киселините в последния, но това е ясно. Ниското кръвно... Но най-големият проблем ми бяха зъбите.. .
Плюс зверски разширени вени и съответно крампи на прасците.

# 74
  • Мнения: 266
Почти през цялата бременност имах зверски киселини,поврьщане,проблеми сьс зьбите,разширени вени,целулит.

# 75
  • Мнения: 2 271
Не съм имала никакви"дефекти".Дори не съм повръщала нито веднъж.
Пих съдоразширяващи в 8м,но заради плацентата.

# 76
  • Мнения: 2 242
Перфектна бременност – не само без проблеми, но като че ли и много неща ми се ‘оправиха’ – то коса, нокти, кожа... Виж след раждането бавно но сигурно взех да се разпадам Mr. Green, даже стигнах до здравословни проблеми Sad. Но и аз съм си виновна – не си обръщам много внимание, докато като бременна си имах даже седмично меню Wink.

# 77
  • Мнения: 27 524
Абсолютно никакви,нито един!  Grinning

# 78
  • Мнения: 251
Бъбречни кризи, цистити, много повръщане и още повече параноя. ooooh!

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Имах шум в сърцето, но всъщност не знам дали се е оправил, май трябва да отида на преглед newsm78
Една част от десния ми крак дълго време беше изгубила чувствителност, по-късно започна и да ме боли крака някъде отвътре, което продължава и до днес, понякога не мога да стъпя само на този крак, да се завъртя, ако съм легнала, или като тръгна да кихам (?!?!), ме заболява и не мога да кихна.  Shocked

# 80
  • Мнения: 18
Да -още първия  месец ,преди да разбера че съм бременна получих задух и сърцебиене мислех ,че ще получа сърдечен удар ,да ежива и здрава кардиоложката ,че реши да ме изпрати първо на гинеколог,а след туй да ме лекува .Симптомите изчезнаха още на третата сидмица.

# 81
  • Мнения: 490
Бих изтърпяла всичко това за да имам бебе!
пожелайте ми го! Praynig
Целувам ви всички Вас майки и бъдещи такива! Hug

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Бих изтърпяла всичко това за да имам бебе!
пожелайте ми го! Praynig
Целувам ви всички Вас майки и бъдещи такива! Hug
Пожелавам ти много скоро да имаш бебе, БЕЗ да изтърпяваш всичко това!!!! Mr. Green

# 83
  • София
  • Мнения: 4 423
Най - искренно ти пожелавам, да имаш най - хубавото и здраво бебенце! Praynig  bouquet

# 84
  • Мнения: 27 524
И от мен най-искрени пожелания за здраво бебче и лека бременност!  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 559
Ще родиш живо и здраво бебе!!!-мисли позитивно Grinning

# 86
  • Мнения: 323
Пожелавам ти една прекрасна бременност и още по-прекрасно бебче ... newsm17

# 87
  • Мнения: 490
благодаря Ви , момичета! Аз винаги мисля позитивно и така трябва!
 newsm10 newsm10 newsm53 newsm53  love001

# 88
Кръста и сега ме боли!Това ми остана! Blush

# 89
  • София
  • Мнения: 6 743
Леле-мале.Беше ужас.Ставаше ми лошо от миризми.После получих ужасен гингивит на венците.Бяха ми слезли толкова надолу, че почти покриваха зъбите.Кървяха и боляха ужасно Sad
После пък се разболях и трябваше да пия антибиотик, благодарение на който получих гъбички и трябваше тях да лекувам.След това бактерии в урината ....
Беше кошмарна бременност, но си заслужава всичко което съм изтърпяла  Heart Eyes

# 90
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Имах зверски киселини, които морях с газирана вода, а и имах и високо кръвно в осмия месец и докато родя си седях в болницата. Sad
Кръвното беше придружено със големи отоци по краката.

# 91
  • Мнения: 5 299
Pri мен се обадиха бъбреците. Определено проблемите бяха провокирани от бременноста Confused Иначе други проблеми не съм имала Laughing

# 92
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Болят ме краката - горе от вътрешната страна и от време на време кръста. А съм почти в шестия- какво ще правим по-натам незнам. Иначе не ми е било лошо от миризми, не съм п........ много , но имам сърцебиене от време на време.

# 93
  • Мнения: 346
незнам аз сам в 7м имам ужасни киселини ужасни болки в гърба.казаха ми че от маслини ще ми минат но и те не помагат.масажите на гарба сащо не варшат работа.какво може да ми помогне?

# 94
  • София
  • Мнения: 609
Ужасни киселини от 6-и месец и контракции да ме шашкат и да нямам мира,но дано всичко е ОК;желая го искрено и на теб и въобще на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт