Кожен лекар-спешно!

  • 722
  • 5
  •   1
Отговори
Мами,моля ви се помагайте!Преди време писах във форума за проблема ми с цепенето и зачервяването на ъгълчетата на устните...Е,оправих се с Клобедерм,но за кратко!Явно това лекарство наистина е нож с две остриета...В момента устните ми са в ужасно състояние (няма смисъл да описвам какво точно представляват).Та искам да ви помоля да ме насочите към някой наистина добър дерматолог,защото аз на моя вече му нямам доверие.Моля ви се,кажете ми,защото след 3 дни ще празнувам рожден ден и искам да съм в добро състояние!Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 1 214
Д-р Пешева.Координати в Здравен справочник.Но като се опадиш трябва да кажеш , че е много спешно , защото при нея са все опашки -има много хора винаги и работят  с часове.

# 2
  • Мнения: 1 493
Д-р Иван Ботев , частен кабинет в Лозенец , телефон 9625532 .

# 3
  • Мнения: 388
Д-р Ангелова,  29 поликлиника тел. 958- 24- 48 в /228/

# 4
  • Мнения: 175
Аз ти препоръчвам доц.д-р Надежда Тонкин - тел.856 70 88.

# 5
Една приятелка,която работи в МА ми препоръча д-р Демерджиева (преди години е водила дъщеря си при нея и е останала много доволна).Та затова си записах час за утре (за съжаление личната лекарка не ми даде направление #2gunfire).Но тук,във форума,не прочетох добри отзиви за докторката...Всички ли сте недоволни от нея и има ли някой,на който е помогнала?

Общи условия

Активация на акаунт