Къдрава коса? Третиране

  • 68 917
  • 336
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 933
И аз съм много доволна от използването на различни масла преди миене. Сега смесвам зехтин, пшенично и жожоба, но ги загрявам леко на микровълновата и директно потапям косата в съда  Laughing

# 106
  • София
  • Мнения: 6 249
Абе аз редовно лягах с мокра, докато не ме почна синузит. Confused

# 107
  • Мнения: 82
Аз не мога да сколасам да направя свестни плитки, а много обичам. Все ми се получават едни непригладени, със стърчащи кичурчета от тях...трагедия. А опашка и кок, които също много обичам, дори и по-хлабави, ми докарват зверско главоболие.

И моите плитки все така се получават... но на мен ми омръзна все от опашки.Аз цял живот не мога да й намеря цаката на моята коса...

# 108
  • Мнения: 2 620
Освен всичко друго, тази неделя имам състезние и косата ми трябва да я стегна в кок, а на моите къдрици изобщо не им понася. Някой да даде акъл как да я вдигна така че да не получа главоболие?  Praynig

# 109
  • Мнения: 82
Не искам да съм лоша, но не мисля, че има как да си направиш стегнат кок и да не те заболи главата Sad особено ако си с него дълго време.

# 110
  • Мнения: 2 620
Реших проблема, като направих кока непосредствено преди изпълнението ми и го махнах веднага след това  Mr. Green за всеки случай теглих една преса. предишния ден, за да е гладко кокчето.

# 111
  • Мнения: 82
Хах добро решение  Grinning

Аз пък да си призная минах пак на вълна права коса, обаче в това влажно време... само се разхождам с антенки по улиците Laughing

# 112
  • Мнения: 2 620
То в момента и аз съм изправена, но заради дъжда си държах косата вътре в якето  Mr. Green изобщо не ми държи изправянето, дайте акъл  Praynig

# 113
  • Мнения: 82
 Аз преди да си я изправя последния път й сложих вакса. Сега не хвърчи толкова, а и косата ми е достатъчно суха, за да не изглежда мръсна и мазна след ваксата  Grinning

# 114
  • Мнения: 2 836
http://www.zlatnaribka.com/?route=articles/article&article_id=152
Здравейте,някой има ли впечатления от тази козметика и най-вече от крема за оформяне на къдрици?

# 115
  • Мнения: 992
Здравейте!

Не чета тази тема защото не съм с къдрава коса, но все пак ми е чуплива и от някои продукти се начупва още повече. Последното нещо, което пробвах е гел-пяната на Сери, но нещо съм разочарована. Къдриците станаха хубави, но силната фиксация не ми харесва.
Искам да си поръчам това:
http://arlen.bg/product.php?ProductID=763

Може ли мнения за него. Не е скъпо и мога да го поръчам на сляпо, ама ми писна само да трупам неща, които не ползвам. Косата ми е тънка и не искам нещо, което да я утежнява. Просто искам естествени меки къдрици.

От продуктите на Макадамия ползвам маската и олиото, което ми е много любимо. От него например косата ми се начупва още повече.

# 116
  • Мнения: 2 836
Здравейте!

Не чета тази тема защото не съм с къдрава коса, но все пак ми е чуплива и от някои продукти се начупва още повече. Последното нещо, което пробвах е гел-пяната на Сери, но нещо съм разочарована. Къдриците станаха хубави, но силната фиксация не ми харесва.
Искам да си поръчам това:
http://arlen.bg/product.php?ProductID=763

Може ли мнения за него. Не е скъпо и мога да го поръчам на сляпо, ама ми писна само да трупам неща, които не ползвам. Косата ми е тънка и не искам нещо, което да я утежнява. Просто искам естествени меки къдрици.

От продуктите на Макадамия ползвам маската и олиото, което ми е много любимо. От него например косата ми се начупва още повече.
Аз си го поръчах,днес го взех,но още не съм го пробвала. Макадамия от zlatna ribka ли поръчваш?

# 117
  • Мнения: 992
Да, от там поръчвам макадамията.
Ако правилно те разбрах си поръчала този крем на Алфапарф. Моля те, сподели мнения за него веднага щом го пробваш.

# 118
  • Мнения: 2 620
Като стана дума за Златна рибка, някоя от вас, къдрокоски, да е ползвала тази странна четка:

Скрит текст:

Агитираха ме в Мол Пловдив и дамата твръдеше, че разресвала къдрави коси.

# 119
  • Мнения: 2 836
Да, от там поръчвам макадамията.
Ако правилно те разбрах си поръчала този крем на Алфапарф. Моля те, сподели мнения за него веднага щом го пробваш.
 
Пробвах го.... Като за първи път е ОК. Оформя добре косата, не изсушава много. Няма силна фиксация. Интересно ми е само да си видя косата утре..... Как ще бъде на втори ден

Общи условия

Активация на акаунт