Някой пробвал ли е капсулите за отслабване Инхуа Слим?

  • 6 117
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Някой пробвал ли е капсулите за отслабване Инхуа Слим?

# 1
  • Мнения: 27
Знам само, че хапчетата за отслабване, диети не е добро нещо! То удря в психиката!

# 2
  • Мнения: 4 199
Аз пия чая.

# 3
  • Мнения: 1
az ne no ne bih gi probvala bih probvala ot produktite na LR kompaniqta tam ima hranitelna dobavka koqto razgrajda mazninite vav tqloto

# 4
  • Мнения: 12
За хапчетата незнам,но имам познати ,които пиха от чая на Инхуа...Един казва ,че действа ,друг че не действа,знам само ,че се иска постоянство ,поне 3,4 месеца и повече,но имай в предвид ,че продуктите за отслабване имат слабителен ефект,колкото и да пишат ,че нямат.

# 5
  • Мнения: 1
Точно тези не съм,но съм пробвала други,които бяха със зелено кафе и зелен чай и бях много доволна  Laughing

# 6
  • Мнения: 1
Някой пробвал ли е капсулите за отслабване Инхуа Слим?
Привет!
Не мисля, че това е удачен начин за отслабване, единствено ще си дадеш парите на вятъра, а може и да си развалиш стомаха! Пазара е препълнен с хапчета и какви ли не неща за отслабване. Аз съм свалила 25 кг. и 4 години ги поддържам. Не съм филосов и не съм вманиечена в отслабването, но когато става въпрос за повече ккилограми, най- добрия начин е ограничение в храненето и много воля!
Но ако решиш да ги ползваш- успех!

# 7
  • Мнения: 6
не зная за хапчетата, но знам, че с малко ограничения и с три - ролков вакумен масаж,  стават чудеса Simple Smile за хапчетата съм против, а за зеленото кафе, файда няма !

# 8
  • София/Испания
  • Мнения: 1 504
Аз съм пила Инхуа Слим на капсули,според мен има ефект,но трябва да се ограничи сладкото и тестеното,но има разхлабващ ефект,затова е по- добре да се пие вечер половин час преди вечеря по 2 капсули. Peace

# 9
  • Мнения: 1 780
Пила съм ги  около 3 или 4 месеца без прекъсване - ефект 0. Не си давай парите на вятъра, безсмислено е.

# 10
  • Мнения: 281
Малко да вдигна темичката Simple Smile
Пила съм ги. Като че ли, нямаше никакъв ефект. Сега обмислям дали да не си взема пак. Все пак са много капсули и не са скъпи...

# 11
  • Мнения: 39
Здравейте!Пила съм капсулите Инхуа слим/2 капсули сутрин на гладно/ като предварително се консултирах с лекар ,защото и аз съм чела и слушала какво ли не за хапчетата за отслабване.Всички съставки са натурални и наистина има слабителен ефект,трябва така да си планираш яденето,че след 30 мин.да имаш тоалетна под ръка както се казва Laughing.И сега е голямато НО,ако ядеш яко и пиеш хапчета нищо не се случва.Аз бях на 90 дневната диета и инхуата и се получи.

# 12
  • Мнения: 281
Това с тоалетната след 30 минути при мен го нямаше  Rolling Eyes Само първите няколко дена имах леки колики след приема. Аз знам, че се пият 30 минути преди ядене по 2 капсули. А иначе, да, напълно натурално е - даже ако счупиш една капсула се вижда, че си е главно стрит зелен чай (разхлабителен).

# 13
  • Мнения: 1 780
Това с тоалетната е пресилено, няма такъв разхлабителен ефект, а и ефекта на отслабване е нулев. Ако сте почитателки на билковите препарати за отслабване има много и къде-къде по-добри резултати.

# 14
  • Мнения: 4 711
Тези хапчета аз дълго време ги пиех, вярвайки в качествата им  hahaha. Беше ми гаден на вкус чая и него не можах да го пия повече от 2-3 седмици. Аз лично не съм усетила някаква особено разлика от капсулите.
От чая, особено в началото, мвого ми се ходеше до тоалетна. Ама много! Не пиех изобщо ако ще излизам, понеже после трябваше скоростно да търся тоалетна. Това беше някъде първите 1-2 месеца.
Сега просто върши работа за WC-то, пък на мен това ми беше и идеята  hahaha.

Общи условия

Активация на акаунт