Относно Chico Key 1

  • 734
  • 12
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Искам мнението ви за това столче за кола.
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=99

# 1
  • Мнения: 122
Преди 3-4 месеца си взехме такова столче точно от Пакостник.От столчето сме доволни/поне засега-все пак го ползваме от скоро/.По широко е от старото ни и седалката, зад която е, не може да се дърпа много назад.Когато го поръчвахме нямаше избор на цветове.Това е единственото ми оплакване и то е към магазина,а не относно столчето.Но пък  доставката беше точно на време.

# 2
  • Мнения: 5 246
Много съм доволна от столчето  Hug
А и на малкия му е удобно, няма да съжаляваш  Peace

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 921
И ние сме много доволни. Мисля, че е добър избор.

# 4
  • Мнения: 2 768
И аз да се присъединя, много добро столче! Ползваме го точно от февруари миналата година, защото много бързо дръпнахме на височина и кошницата умаля...Пътували сме с него около 2000 км. без никакви проблеми!

# 5
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
меки ли са сравнени с други? ние ще пътуваме дълго - около 400 кг. и ми се иска да е удобно

# 6
  • Мнения: 1 045
Ами мен ако питаш си е много омекотено  Peace Другото му голямо предимство е , че има възглавничка която е мноого удобна ! Стола си заслужава парите !

# 7
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Благодаря на всички, които ми отговориха.
По широко е от старото ни
. Това означава ли, че мястото за детето е достатъчно широко - ако например трябва да се вози за кратко и е навлечено със зимните дрехи, коланите няма да го притискат и ще му е удобно.  newsm78
В инфото към столчето пише, че е направено от специален дишащ материал - много ли спарва през лятото? И всъщност май този проблем не може да се избегне, какъвто и стол да вземем Tired
Май ме убедихте. Да се надяваме, че ще могат да доставят цвета, който съм си харесала.

# 8
  • Мнения: 122
Столчето като цяло е по-широко.А иначе мястото за детето е съвсем достатъчно дори и за дете в зимни дрешки.Успех с избора на цвят.Както писах, при нас нямаше избор-имаше само 1 цвят/наи-светлия/.

# 9
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Съжалявам, но ще задам още един въпрос - колко положения има столчето, и дали има легнало. То разбира се не може да е напълно, но поне достатъчно ли е за да е удобно на детето, когато иска да поспи.

# 10
  • Мнения: 122
Да удобно е за спане.Наистина не е съвсем легнало детето ,но е удобно.Има 5 положения.

# 11
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Една тема във форума ме провокира да попитам - има ли възможност да се закупи резервен калъф за столчето? Ако имате информация - на каква цена е?
Вчера се скъсах от звънене по магазините и се оказа, че всички са заредени с един-единствен стол, който е в цвят зелено Sick
Колкото и да се ровех в интернет така и не можах да намеря актуалния каталог на Чико и да видя прословутите нови цветове, които сега ще бъдат дадени на търговската мрежа.

# 12
  • Мнения: 1 045
 И аз съм решила да купувам но на Чико няма такъв калъф  Sad Има само на Макси Кози който си мисля че ще стане на Кей 1.


ПП От новия каталог има 8 цвята от които само 3 са хубави / monza , dune , extreme /   сиво , пясъчно и бледо оранжево. Нашия е монца и е много хубав !

Общи условия

Активация на акаунт