Не яде домашно приготвена храна!?

  • 1 092
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 271
Пасирай гладко твоите манджи, въпреки, че вече трябва да започваш с малки парченца, но сега целта е  да го накараш да ги яде.
Пробвай с различни подправки, както са те посъветвали. Може да смесваш 1 към 1 купена  и твоя, за да го има вкуса на купената и постепенно да намаляваш количеството, за сметка на домашната.

# 16
  • Мнения: 574
Какво имаш в предвид от магазински манджи? Аз бях много доволна от детската кухня. По същият начин предпочиташе кухнята пред моите пюренца. Не и давах разни солети и бисквити , че много засищат и откозвоше съвсем да яде. Аз нарочно я карах на кухня,че да свиква с такава храна и после в яслата да не гладува.

# 17
  • Мнения: 1 464
Пасирай гладко твоите манджи, въпреки, че вече трябва да започваш с малки парченца, но сега целта е  да го накараш да ги яде.
Пробвай с различни подправки, както са те посъветвали. Може да смесваш 1 към 1 купена  и твоя, за да го има вкуса на купената и постепенно да намаляваш количеството, за сметка на домашната.
newsm10

# 18
  • Мнения: 4 392
Какво разбираш под овкусяване newsm78?Да не му слагаш сол и черен пипер?

# 19
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
След като не иска да я яде, не му давай; давай това, което яде;
аз не насилвам моят син - яде, това, което иска.
След известно време предлагам отново това, което преди е е искал, и така...

# 20
  • Мнения: 522
за съжаление тук нямаме детска кухня  и се храним само с разни пюрета и супи от магазина.Тях поне не ги подбира харесва и на "нетле" и на "хип" дори на "ганчев";крем супите на "нестле" ги омита за за минути.Lara идеята ти за смесването на пюретата ми хареса със сигурност ще пробвам.Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт