Щори "Ден и Нощ"

  • 35 136
  • 24
  •   1
Отговори
  • на дъното
  • Мнения: 1 538
Много ми харесват,но имам притеснения  Thinking в функцията им за нощ.Понеже кооперацията ни е построена много близо до съседен и то висок блок та да ли са плътни и виждат ли се отражения на пусната лампа? Конденза зимата да ли ще създава проблеми newsm78?Моля за мнения и наблюдения Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 34 795
Ако изберете тъмен нюанс, проблеми няма да имате.
Конденза няма да е проблем, отварянето на прозореца ще е. Крилата не могат да се отварят на максимум, аз често със замах срутвам цялата щора на земята.

# 2
  • Мнения: 1 737
Много ми харесват,но имам притеснения  Thinking в функцията им за нощ.Понеже кооперацията ни е построена много близо до съседен и то висок блок та да ли са плътни и виждат ли се отражения на пусната лампа? Конденза зимата да ли ще създава проблеми newsm78?Моля за мнения и наблюдения Praynig
[/quote
При качествена дограма не би трябвало да има проблеми.Все пак моят съвет е плътността на плата да е по-голяма.Ако се обърнете към Камакс в каталога им е уточнено за всеки плат.Аз имам в две стаи от Роло щорите и съм много доволна.Успех!

# 3
  • Мнения: 17 904
Ако изберете тъмен нюанс, проблеми няма да имате.
Конденза няма да е проблем, отварянето на прозореца ще е. Крилата не могат да се отварят на максимум, аз често със замах срутвам цялата щора на земята.

Защо е този проблем с отварянето? И аз към тях съм се насочила, но това ме притесни. Знам, че имат 2 варианта на поставяне, но какви са....още не съм проучила  Embarassed
Подходящи ли са за хол според вас? Да не стои голо някак си се притеснявам  newsm78

# 4
  • Мнения: 1 737
Ако изберете тъмен нюанс, проблеми няма да имате.
Конденза няма да е проблем, отварянето на прозореца ще е. Крилата не могат да се отварят на максимум, аз често със замах срутвам цялата щора на земята.

Защо е този проблем с отварянето? И аз към тях съм се насочила, но това ме притесни. Знам, че имат 2 варианта на поставяне, но какви са....още не съм проучила  Embarassed
Подходящи ли са за хол според вас? Да не стои голо някак си се притеснявам  newsm78
Аз съм избрала вариант Елеганс-това е с фиксиране на щората и прибиране горе в конзола.Много е практично, препоръчвам го, но е по-добре да са щори на Камакс.Имах на Ролпласт и не съм доволна.Въобще не стои голо.

# 5
  • Мнения: 19 253
И аз се колебая между тези щори и руло щори. Също към Камакс съм се ориентирала. Ден и нощ ми харесват повече, обаче аз пък се притеснявам как се пере това чудо и въобще въпросът с почистването как стои. Руло щорите беше писал някой тук, че се почистват само с кърпа, но тези?

# 6
  • Мнения: 10 641
Наскоро сменях една врата, счупена вследствие на градушката, та се загледах в един офис на Ролпласт в тези щори "Ден и нощ"... За съжаление офертата, която ми направиха за 3 големи прозореца ми се стори някак множко - около 1200 лв.
За почистването ми казаха, че най-скъпите материи били импрегнирани със специален материал, който не задържал прах.
В Камакс какви са цените?

# 7
  • Мнения: 19 253
Наскоро сменях една врата, счупена вследствие на градушката, та се загледах в един офис на Ролпласт в тези щори "Ден и нощ"... За съжаление офертата, която ми направиха за 3 прозореца ми дойде множко - около 1200 лв.
За почистването ми казаха, че най-скъпите материи били импрегнирани със специален материал, който не задържал прах.
Какви са тия цени бе? Колко да са ти големи прозорците?

# 8
  • Мнения: 10 641
Двата френски, третият голям  Rolling Eyes
1131 лв - сега проверих офертата - много ми се видя .....

# 9
  • Мнения: 19 253
Двата френски, третият голям  Rolling Eyes
1131 лв - сега проверих офертата - много ми се видя .....
А, аз за хола реших да слагам от най-евтините хоризонтални алуминиеви и отгоре някакви тънки пердета...имам няколко френски прозореца и зимна градина - това като го сметнах и ми падна шапката ако бях избрала нещо по-така.

# 10
  • Мнения: 68 196
Момичета, какви са тези щори "Ден и нощ"? Embarassed

Редуват се прозрачна с непрозрачна лента ли, такива ли или е нещо пО-така.. Thinking

# 11
  • Мнения: 19 253
Момичета, какви са тези щори "Ден и нощ"? Embarassed

Редуват се прозрачна с непрозрачна лента ли, такива ли или е нещо пО-така.. Thinking
Да, такива са. Сложих наскоро този вид на Камакс. Много добре стои, затъмнява перфектно, през деня може да се постави щората така, че да виждаш навън, а вътре не се вижда - редуват се лента непрозрачен и лента плат от тюл. Може и изцяло в касетката отгоре на прозореца да се скрие щората.

# 12
  • Мнения: 68 196
Момичета, какви са тези щори "Ден и нощ"? Embarassed

Редуват се прозрачна с непрозрачна лента ли, такива ли или е нещо пО-така.. Thinking
Да, такива са. Сложих наскоро този вид на Камакс. Много добре стои, затъмнява перфектно, през деня може да се постави щората така, че да виждаш навън, а вътре не се вижда - редуват се лента непрозрачен и лента плат от тюл. Може и изцяло в касетката отгоре на прозореца да се скрие щората.

Аха, ясно...стана ми интересно, та затова попитах..благодаря  bouquet

# 13
  • Мнения: 2
Здравейте момичета и на мен много ми харесват тези щори но ме притеснява това че прозореца не може да се отваря.Моля някой ако си е поставил такива щори да ми каже дали е така.Защото реално ако не се отваря самия прозорец как той ще се почиства?

# 14
  • Мнения: 19 253
Здравейте момичета и на мен много ми харесват тези щори но ме притеснява това че прозореца не може да се отваря.Моля някой ако си е поставил такива щори да ми каже дали е така.Защото реално ако не се отваря самия прозорец как той ще се почиства?
Защо да не може да се отваря? Те се монтират само върху стъклата, рамката стои открита и прозорецът си се отваря както и преди.

Общи условия

Активация на акаунт