Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 авг. 2014, 14:02 ч.

Майчинство при осиновяване

• 69 077
  • 154
  •   1
Отговори
# 150
Да,относно НОИ е ясна работата..всичко документално е изрядно и ще ми изплащат майчинството по новия закон и да,те не изискват тези документи.По-скоро очаквам да ме уведомят,че ще ми спрат отпуската,ако се захванат насериозно за тоз член от наредбата и за това питах дали има и други мами в подобна ситуация.

# 151
Здравейте,някоя от вас да знаее кога ще получим новото майчинство- увеличеното?

# 152
До 25-ти август би трябвало да си получиш парите за юли. Т.е. вече по-високото майчинство.

# 153
До 25-ти август би трябвало да си получиш парите за юли. Т.е. вече по-високото майчинство.
Благодаря.

# 154
e_lina,  моето вече го получих миналата седмица Simple Smile.
Имаше забавяне, тъй като системата ѝм се беше объркала заради шпромените, но след поправка от тях в тяхната система на документите, си минаха добре и вече парите са по сметката ми.
Аз след забавянето се обаждах в НОИ, тъй като се оказа,ч е сме май само 3 жени с такива промени в нашият град и само 1 човек в НОИ знаеше (почти) какво да направи. Побутнах ги като с еобадих,ч е още нямам майчинство и след акто направиха проверка, коригираха и пак пуснаха документтие ми в системата.
При мен в системата излизало грешка в работните часове, а в същото време видимо такава грешка нямало. Поправиха си системата и мина ок.
Здравейте,някоя от вас да знаее кога ще получим новото майчинство- увеличеното?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт