Предложение за брак

  • 1 785
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,
решил съм да предложа на приятелката ми брак! Първо бях замислил да пусна транспарант с големина на билборд от голяма сграда или мост, но се отказах. Причината е в приятелката ми, тя е прекалено срамежлива, скромна би и харесало със сигурност но не е такъв тип човек, не обича публичността. За това реших да е на мястото на което ни беше първия път заедно. Става на въпрос за Ловеч, а ние сме от София. Хубавото в този случай е, че селото ми не е далеч от Ловеч и ще бъде като предлог, че трябва да идем до там. Даже ако трябва, ще я изкарам по спешност от работа, за да не се усъмни първоначално в нищо. Поръчал съм транспарант 1.00м/0.60м. със сърце, но се чудя още какво да пише точно на него, едно нещо за сега ми е хванало окото само и то е:
Омъжи се за мен?
А. Разбира се, че ДА!
Б. Отговора е "А".
В. Отговора е "Б".
И ще го залепя на стената в хотелската стая. Друго което съм поръчал е 100 сърца с различни размери и на тях да пише "Обичам те" на различни езици, като на Български ще го пише на най-голямото сърце, за да не изпадам в конфузни ситуации и да се чуди какво пише на другите! Също така мисля да поръчам и няколко снимки голям формат 30см./45см. (мисля че бяха) с маймунки, който се гушкат и на снимките да пише любовни послания. Причината да го искам е, че така си викаме на галено, а и тя много ги обича и им се радва! Всичко това ще го осветя по някакъв начин, свещите обаче отпадат, първо защото съм го правил няколко пъти, второ ще трябва да идвам до София да я взема след като наредя всичко и няма да има кой да ги запали! Най-вероятно ще измисля нещо като скрито осветление, малки фенерчета или нещо подобно! С всичко това съответно и бутилка хубаво червено вино на което мисля да сложа собствен етикет свързан с повода! Но това ми се струва малко за такова нещо! Моля Ви се, ако може да ми дадете някакви идеи, съвети и предложения, какво още мога да добавя?!? Благодаря Ви предварително!!!

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Прекрасно си го измислил, не го претрупвай, че колкото повече неща стават, увеличаваш шанса си да се провалиш или издадеш някъде.
Аз само ще те коригирам в надписите:
Омъжи се за мен? - Това е заповед, не е въпрос. По-добре е - Ще се омъжиш ли за мен?
А. Разбира се, че ДА! - Тук основното е ДА и аз бих го сложила на първо място - ДА, разбира се, а може и без разбира се.
Б. Отговора е "А". - тук задължително пълен член -  Отговорът е "А"
В. Отговора е "Б". - и тук -  Отговорът е "Б"

А пръстенът къде ще е?

Бъдете щастливи!

# 2
  • Мнения: 4
Пръстенът аз ще и го дам, не мога да измисля друг добър начин. Няма как да го скрия някъде в стаята, защото като влезем ще види надписа и трябва да съм готов на момента! Иначе благодаря за съветите, ще те послушам!

# 3
  • Мнения: 4
А какво мислите и за бални във формата на сърца и някаква лека и романтична музика?!? Или пък станаха много сърцата? Имам чувството, че ще станат много сърцата с тези балони, но пък имам и чувство, че нещо ми липсва и изпускам нещо!!!

# 4
  • Мнения: 1 176
Аз бих дописала ръчно към сърчицата с "обичам те" различни неща, които обичаш в нея/причини да я обичаш - по-лично ще го направи и по-малко шаблонно. Ако няма място по сърчицата и държиш на балоните, можеш да ги вържеш за балоните като свитъче (представям си балона с хелий залепнал на тавана и листчето висящо на нивото на очите й или малко по-високо). По-добре балоните да не са сърца, ако питаш мен, а обикновени.

Ти си познаваш дамата и ти трябва да вземеш тези решения като цяло. Моето или на съфорумците мечтано предложение няма да е нейното, а ти трябва да организираш точно него. Успех!  Hug

# 5
  • Мнения: 11 566
Предложение от мен.
Ако има тераса стаята, сложи транспаранта на стена на терасата.
Накарай я да се качи за нещо в стаята, без ти да си там, уж да вземе нещо. С отварянето на вратата да се спъне в сгъната бележка, на която пише- Виж под възглавницата!, примерно. И така на 4-5 места бележки, докато излезе на терасата и види надписа ти. Естествено, отдолу е твой приятел и снима с телефона, или друго, вижда тя транспаранта, появяваш се ти след 30 секунди с пръстена и готово.
А ако има и отгоре стая да наемеш, приятели оттам да метнат конфети в сюблимния момент, грешка няма да имаш.
Успех!

# 6
  • Мнения: 4
Благодаря, добра идея. Evenfall благодаря и на теб, аз съм измислил това което ще и хареса според мен, но ми се струва малко и за това искам да събера и други идеи и предложения.

# 7
  • Мнения: 341
Какво се случи в крайна сметка, ще има ли сватба ?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт