РАЗКАЗ, който наистина ми грабна интереса + Въпрос за зодия

  • 6 483
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Ето го ВЪПРОСНИЯТ РАЗКАЗ. На вас харесва ли ви? Според вас каква зодия е авторът, като имате предвид, че разказът е по преживяно?

П.С.: Аз знам каква зодия е, но искам малко да ви поизмъча.  Wink След една седмица ще ви кажа кой е верния отговор.

# 1
  • Мнения: 69
Стрелец

# 2
  • Мнения: 111
водолей,овен или близнаци?

# 3
  • Мнения: 607
За зодията не знам, но със сигурност е от Варна. Все пак залагам на Близнаци.

# 4
  • Мнения: 2
Ще ви помоля да отбелязвате прогнозата си за зодията на автора в анкетата, за да има по-добра прегледност.

# 5
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 092
Залагам на Скорпион.

# 6
# 7
  • Мнения: 231
Дадох своя вот! Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 401
Скорпион ! Имам един такъв господин 59' минута и по дяволите винаги успява точно в последната минута да стигне и да се качи.

(не мога да гласувам)

# 9
  • Мнения: 7 519
Разказа е скучен, а човека написал го, по всяка вероятност е много досаден човек.

# 10
  • Мнения: 12
Разказа е скучен, а човека написал го, по всяка вероятност е много досаден човек.
Абсолютно си права - толкова обстоятелствен разказ до сега не бях чела. Точно за това инстиктивно веднага изключих скорпионите, водолеите и близнаците, въпреки че такова поведение е по-скоро характерно за тях.

# 11
  • Мнения: 7 519
Струва ми сее автора на темата е и автора на разказа, който търси признание за художествените си възможности, но честно казано аз не виждам такива. Разказа е скучен, а преживяваният му са досадни!

# 12
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 092
Няма да се разбере зодията на пича. Laughing

# 13
  • Мнения: 7 519
Имало е някакъв конкурс на изи джет за разказ и май човека се мъчи да рекламира собствения си разказ, но нещо не му се получи. А след толкова скучен разказ, едва ли някой го интересува коя зодия е Simple Smile))))

# 14
  • Мнения: 341
На мен ми хареса разказа-пътепис, добре написан, подробен и съдържателен...Не ми беше досаден, обичам да чета...
...Мисля, че авторът е зодия Стрелец, в краен случай Овен/Лъв...има непримерен риск и доза авантюризъм...Адреналинът е на макс...
...Дали ще се разбере верният отговор, изобщо?... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт