Лятото отмина, иде есента, раснат като гъбки ЮНСКИТЕ слънца - 4

  • 26 577
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 485
емека, в рамките на около 35 дни - три пъти  ooooh! но по-слабо в сравнение с преди.

# 46
  • Мнения: 1 152
И на мен още не ми е дошло, хич не го бързам  Whistling

Белисима доволна ли си от пуфис-а? При нас за сега са добре, но пък е едва втори ден, ще видим.

# 47
  • Мнения: 906
Аз сега си взех от турския памперс премиум кеър , отначало ползвахме него само , че правен за България , дано и турския да е сполучлив.Не че от Хъджис не съм доволна , но натрупва гела само отпред на памперса , издува се и понякога му е влажна кожата.
little afternoon значи да се успокоя , че преди малко се шашнах.Тъкмо бях прибрала превързочните  Laughing

# 48
  • Шумен
  • Мнения: 324
Аз само да питам от кои памперси на Памперс не сте доволни ние ползваме Прима синьо-зелен пакет  (турски са) и съм доволна от двойката и още се чудя да вземам ли тройка от тях дайте съвети че не искам да експериментирам...  Thinking

# 49
  • Мнения: 906
Точно от същите и аз не бях доволна

# 50
  • Мнения: 471
chilimura, нямам идея дали може да купим Пентаксим, преди време можеше. Ще говоря с педи.
Радвам се, че не съм луда и ми се допива водка, ама съм я остави след отбиването на Ники (кърмим се на поискване).

*mama*na*viki i ivka*, на мен 600гр за 3 седмици ми се струва добре. И Ники предната нощ яде на 2-3 часа през нощта и така му се събраха 10 хранения за 24 часа - яде си човека и друга няма. Не бързай с АМ.

Никола яде за под 10 минути.
Нямам цикъл, но не ми и липсва.

# 51
  • Мнения: 1 152
Само ние ли се храним по един час  Shocked Славян може да си кисне на гърдата цял ден, най-много съм издържала да го тествам един час, а той хич нямаше мегдан да пуска. След това повърна подобаващо  bowuu Затова го чакам макс 30-35мин и го свалям.

Като заговорихте за питиета аз бленувам уиски с кола, ама лошото е, че не е само едно  Laughing ще почакам  Mr. Green

А пък моят заек се е научил да хапе с беззъбата си устичка и като ми стисне зърното е като с менгеме, подскачам  #Crazy

Мимче, не съм доволна от зелените стандартни памперс 3-ка, тях обсъждахме.

# 52
  • Шумен
  • Мнения: 324
Ок гаги мерси значи ще си пробвам тройката да видим  Whistling

# 53
  • Мнения: 2 513
Да точно, Хъджиса много издува отпред и не ни харесва, а и са леко по-дебели от другите. Иначе са с готини картинки  Peace.
На мен също не ми е дошло, чудя се кога ли ще ме изненада, тъй като кърмя, но и давам АМ  newsm78.
Много кофти време ту топло, ту студено, ето одеве се беше изпотила, после стана студено ooooh!

# 54
  • Видин
  • Мнения: 168
Чета ви по-рядко ,заради хубавото време,но тези дни е дъждовно и си седим в къщи.
Още се ядосвам ,че няма ваксини за децата ,а  идват гадните грипове и се плаша.Безобразие да се отнасят така .
Ние се храним с АМ и сме още на 6 хранения.Спим повече между 10-14ч и 20-02ч. Тези дни е по хладни и сме на вилата и тук спи непрекъснато.Започнах вечер когато е последното хранене да намалявам количеството АМ за откаже постепенно  АМ . Сега ако яде към 20ч се буди  в 02ч и после се буди в 6ч.
Иначе през деня е на 3.30-4ч хранене.
С памперсите съм с Пуфис и сега ми подариха Dodot два пакета и съм доволна.Памперс ми пропускаха и се отказах от тях.
С бибероните съм на 2ка Авент.Ядем за около 15 мин и стерилизирам 2 пъти за 24ч. Гладя още.
За обличане бодита и панталонки + жилетка, ако е студено.

# 55
  • Мнения: 1 067
Цитат
А пък моят заек се е научил да хапе с беззъбата си устичка и като ми стисне зърното е като с менгеме, подскачам  Crazy
Тези нашите са си един дол дренки  Blush и Маги ме хапе така  Crazy Ама то си боли и аз подскачам,а тя се хили  Laughing
Не ми се мисли като им порааснат зъби  Shocked

# 56
  • Мнения: 1 291
Tyra,  bouquet
За  да не е гол запис пускам глас ЗА чорапогащниците. С батковците не ползвах, нали  са  мъже, но сега  момата всеки  ден е със сукман и чорапогащникът е насъщен. Не й се  свлича на чатала. Peace

# 57
  • Мнения: 426
Моето момче е като мен май, жега не търпи, ако е с дълъг ръкав ушите ще ми скъса ( в Москва на - 30 бях по пуловерче и ми беше екстра , ето толкова обичам студа) . Вече има нов номер - докато суче си лапа палеца и му е двоен кеф Simple Smile)) но аз бързо му го секвам😈
Памперси ползвам с лентичката на Памперс и съм доволна много.
За цикъла дойде ми първо за 3 дни с някакво смешно количество и после на 20 я ден пак така ... мисля че трябва време да се регулират нещата , при мен цилълът винаги е цепил деня 28 точно ;/
Аз днес за първи път ще ходя на бар от почти година насам, а така ми се спи , но няма как рд на близък човек Simple Smile ще разкърши малко кокалите !

# 58
  • Мнения: 224
Хайде почерпка   newsm38  Grinning  Елена стана на 3 месеца

# 59
  • Мнения: 219
Chilimura Честита месечинка!

За храненето и Дари хапва вече за 10-15 минути. Понякога дори не мога да й предложа и другата гърда.

За цикъла и на мен още не ми е дошъл, но сме изцяло на кърма Simple Smile

За пийването позволявам си бебешка доза бира след последното кърмене.  beer

А пък аз нещо съм се чалнала и отсега си мисля как не ми се връща на работа другата година Sick Бебка е толкова сладка, че искам да изкарвам колкото се може повече време с нея Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт