Справочника за определяне на термина в сайта - верен ли е?

  • 1 272
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте, моми4ета!

Обръщам се към всички вас, които сте позлвали справочника за определяне на термина в сайта! Споделете Вашето мнение, според Вас верен ли е?
Поздрави на всички

# 1
Поне на мен ми определя същата дата за термин, каквото ми отчитат и в женска консултация.

# 2
  • Мнения: 5 790
При мен беше верен на 100 процента!

# 3
  • Мнения: 7 640
ако имаш предвид гаранция, че тозно на тази дата ще родиш- не е. Иначе си е както в ЖК

# 4
  • varna
  • Мнения: 404
da absolutno e veren!vse pak toi iz4isliava termina po datata na poslednata menstruacia!a koga to4no 6te rodi6 ti....si e boja rabota!

# 5
  • Мнения: 30
Явно използва същата формула, която ползват и лекарите за определяне на термина, защото датите съвпадат. Това обаче не означава че и бебето ще е на същото мнение!

# 6
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
на мен този термин ми съвпада с този от ЖК, но кога ще се роди бебешока си е божа работа. мен за сега този термин ме устройва  Praynig

# 7
  • София
  • Мнения: 2 227
на мен този термин ми съвпада с този от ЖК, но кога ще се роди бебешока си е божа работа. мен за сега този термин ме устройва  Praynig
И аз така мисля, но все пак зависи и как се развива бебче  smile3521

# 8
  • Мнения: 1 793
При мен беше верен. Съвпадаше с този, който ми определиха при прегледа с видеозона. Друг е въпросът, че бебето избра да се роди 6 дни по-късно.

# 9
  • Мнения: 307
Бебетата 5 пари не дават за термина. Едното ми дете се роди 8 дни по-късно, а другото 15 дни по-рано.

# 10
  • Мнения: 3 760
При мен да. Съвпадаше с изчисления на ЖК, а и бебка се роди точно тогава. Имай предвид, че едва 5-6% от бебетата се раждат на термин.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 967
Да. Поне при мен беше така. Пак ще го използвам, ако ми се наложи.

# 12
  • Мнения: 949
Лекарката ми каза 11.01 и Справочника за определяне на термина в сайта ми го потвърди.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, на 100 процента Peace

# 14
Абсолютно,но друг е въпроса дали бебчо е решил да го следва.Успех. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт