Violetta~Виолета- една мечта, една песен! - Тема 21

  • 88 014
  • 782
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 524
Здравейте.

Юки, честит рожден ден. Желая ти всичко най-хубаво! Hug

В 21-ви епизод на "Виолета 3", ако помните 20-ти епизод завърши с обаждане на Пабло. Та тогава започнахме да спекулираме за Антонио, но не е той причината, всъщност Пабло ще трябва да се върне в Буенос Айрес.  Peace

Последна редакция: вт, 16 сеп 2014, 11:43 от MK9

# 31
  • Мнения: 120
Аз това, че през септември започват да дават нови филми и предавания го открих дооооооооооста отдвана и въобще и не се учудвам. Просто винаги е било така, което си е и логично, защото лято е отпускарски и ваканционен сезон и хората не се задържат много пред телевизорите.

Нови снимки от Севилия:
Скрит текст:


Всички са много хубави  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 528
Честит Рожден Ден, Юки. Желая ти много здраве, щастие, любов, успехи в училище и свободно време, споделено със семейството, близките и приятелите ти. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 490
Юки, честит рожден ден и от мен! Желая ти много щастие, късмет в живота и в училище, много любов и усмивки! Simple Smile

И сега да ви се похваля, че вече официално съм записана в пети курс!  Party Нямам думи да опиша колко съм щастлива!  Whistling Party Днес бях и на лекции даже. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 366
Злати, честито и браво за успеха! Simple Smile
П.С. Всеки път като видя подписа ти умирам от смях. Joy

Юки, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве, щастие, късмет в живота и много любов! Hug

Аз не съм гледала 20 епизод, само до 11 съм ги гледала и не знам какво се случва. ;дд Просто после няма да ми е интересно.

Последна редакция: вт, 16 сеп 2014, 16:49 от Iliqna_P

# 35
  • Мнения: 286
Още веднъж благодаря на тези,които са ми честитили! Hug
Юки,днес аз съм на ред.Честит рожден ден!Пожелавам ти много успехи и колкото и клиширано да звучи много здраве и щастие!Нека всичко,което си пожелаеш да се сбъдне! Hug
Злати,честито и на теб! Hug
20 епизод на Виолета наистина свърши,оставайки доста въпроси зад себе си.На мен ми е интересно,какво се е случило с Пабло.Виолета и Леон сигурно ще продължат да се карат.Диеческа и тях ще ги видим след целувката.

# 36
  • Мнения: 120
Поздравления Злати Simple Smile Много се радвам за теб  Hug

Честит рожден ден Юки  Heart Eyes Желая ти здраве, щастие късмет и всички мечти да ти се сбъднат!  Wink

Или, относно епизодите, аз не съм изгледала и един..  Grinning Е, гледала съм някои клипчета, ама колкото да не е без хич  Peace

Нова снимка на Канде от вчера Simple Smile
Скрит текст:

И на Тини от днес  Party Hug
Скрит текст:

И един малък поздрав от мен за всички, които са имали рождени дни на скоро и за най-големия член на нашето семейство  Heart Eyes Hug Simple Smile

# 37
  • Мнения: 528
Канде и Тини са прекрасни, особено Канде. Simple Smile))

Злати, честито. Simple Smile) Трима студенти сме в темата. :Д И на тримата да ни върви като по вода.

# 38
  • Мнения: 490
Благодаря на всички!  Hug

Мел, дано ни върви по вода!   Simple Smile  Praynig

Да ви питам, че забравих, кога ще започнат да дават пак Виолета 3? Аз съм изгледала и 20-те серии, обаче не целите, само моментите, които са ми интересни гледам.  Laughing


Eдно много яко клипче с Тини, Хорхе, Руджеро и Дамян(или както и да му се пише името): https://vine.co/v/OWzAJKu2Mne
Тини много ми харесва с тази прическа (с която е в клипчето), а и вече като й е израснала косата и не е толкова руса й е много по-добре.  Simple Smile

Снимки:
Скрит текст:








Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 10:14 от Jylturche

# 39
  • Мнения: 120
Здравйте Simple Smile
Снимките са супер, а клипчето вчера го видях и се спуках от смях.. Laughing

# 40
  • Мнения: 286
Всички на снимките са страхотни!
Клипчето също е забавно Stop
Злати,на 22 септември сега в понеделник ще бъде излъчен 21 епизод .

# 41
  • Мнения: 490
Злати,на 22 септември сега в понеделник ще бъде излъчен 21 епизод .
Еййй, супер!  Party

А някаква нова информация за излъчването на сезона в България има ли??? newsm78

# 42
  • Мнения: 52
Хихи Юки честит рожден ден! Всичко най-най и ще се опитам да кача нов епизод, заради теб!!  Wink Wink

# 43
  • Мнения: 366
Здравейте Hug

Всички са прекрасни на снимките, много ми харесват. Heart Eyes Heart Eyes

Злати, мисля, че още нищо не са казали за това кога ще излъчват сериала в България. Peace

Днес разбрах, че на 25 септември (моя рожден ден) ще имам входно ниво и родителска среща. ooooh! Laughing Laughing

# 44
  • Мнения: 120
Здравейте Simple Smile

Ах, повечето от нас иската да направят така: училище, но какво да се прави... Гадното е, че не сме много активни в темата, зареди уроците..  Peace

Тини качи в фейсбука си 5 нови снимки  Hug Всички са много сладки  Party
Скрит текст:





Общи условия

Активация на акаунт