Паникьосана:(

  • 3 678
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 974
Благодаря момичета, малко се успокоих като ми казахте, че и вие не сте чули сърдечна дейност в 6 г.с., аз малко се разтревожих и започнах да си мисля глупости:(

# 46
  • Мнения: 2 784
Надявам се,че всичко вече е наред,но ако си при д-р Градинаров в Окръжна и ти е изписал само витамин С,веднага отивай при друг доктор.При мен случая беше такъв и за малко не загубих детето.Трябва да пиеш хормони(най-често изписват Дуфастон) и много да лежиш.Моята гинеколожка(при която отидох след като месец и косур се" лекувах" при гореспоменатото "светило") все ми повтаряше,че нищо не помага повече от лежането.Оказа се права.
Късмет и не обръщай внимание на лекарите,ако ти казват,че до 3 месец организма се освобождавал от дефектния плод-то е божа работа,но детето ти заслужава шанс.

# 47
  • Мнения: 2 839
iliana_r, едва ли ще чуеш някога от Александров, че трябва да лежиш. Неговата теория е малко по-различна. Че задържането на едно бебе в матката е биохимичен процес, а не механичен, така че няма нищо общо с друсане или нещо подобно. То не е само негово мнение де, напоследък се налага това твърдение. Ама повечето ни гинеколози си знаят и си баят учебниците от студентските си години, щото не знаят даже как се пуска компютъра, камоли пък какво точно е интернет.
Късмет и стискам палци!  Simple Smile

# 48
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: DiVA
iliana_r, едва ли ще чуеш някога от Александров, че трябва да лежиш. Неговата теория е малко по-различна. Че задържането на едно бебе в матката е биохимичен процес, а не механичен, така че няма нищо общо с друсане или нещо подобно. То не е само негово мнение де, напоследък се налага това твърдение. Ама повечето ни гинеколози си знаят и си баят учебниците от студентските си години, щото не знаят даже как се пуска компютъра, камоли пък какво точно е интернет.
Късмет и стискам палци!  Simple Smile

Не съм съвсем съгласна... Само с лежане успях да си износя бебето до края, аз си знам какво ми беше. Причини за контракции или кървене - много, така че на този етап тя нека си почива и не се преуморява, пък Божа работа. А 6г.с. наистина е раничко за пулс, май зависи и от ултразвука, но през 7г.с. вече го чуват (виждат). Стискам палци!

# 49
  • Варна
  • Мнения: 974
АМи аз за сега си почивам, но смятам другата седмица по някое време да отида на работа щото ще откача в къщи, само сълзливи филми и глупави мисли:(
Дано всичко да е наред и да си продължа нататък, както до сега безпроблем:)

# 50
  • София
  • Мнения: 39 756
аз във 2риа месец имах кръвотечение и за успокоение и на мен и лекарите полейах 2 седмици в болница и за мое голямо щастие всичко беше наред. Дъщеря ми сега е на 3,8г Wink

Общи условия

Активация на акаунт