4удя се възможно ли е да съм бременна??

  • 4 733
  • 80
  •   1
Отговори
  • New Zealand
  • Мнения: 871
4удя се възможно ли е да съм бременна?? досега винаги цикъла ми е бил като 4асовник  с мъжа ми сме правили февруари месец само 2 пъти секс и сме се предпазвали с прекъснат полов акт. дните, оба4е, в които сме правили секс са ми били фертилни, според овулационния календар. в4ера трябваше да ми дойде, а все още нямам никакви симптоми като подуване на корема и болки в гърдите, което за мен е задължително всеки месец.  само много ми е отпаднало, но това може и да е от времето...   
 

# 1
  • Мнения: 686
Напълно е възможно, както сама казваш правили сте го през фертилните ти дни! Вземи си направи тест

# 2
  • София
  • Мнения: 2 044
Ами,да възможно е да си бременна.Направи си един тест утре сутринта,ако  искаш може и кръвен да си направиш.Пожелавам ти да стане това което искаш Hug

# 3
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Ами,да възможно е да си бременна.Направи си един тест утре сутринта,ако  искаш може и кръвен да си направиш.Пожелавам ти да стане това което искаш Hug
благодаря ти:) но малко ми изглежда невероятно да съм забременяла, при положение, 4е от 5 години се пазим така и досега не е полу4авала бременност....

# 4
  • София
  • Мнения: 2 044
Няма невероятни неща, и един плувец в подходящият момент върши работа WinkАко нямаш търпение до утре,направи кръвен тест,става за 2 часа и го правят на много места,струва към 22 лв.но ще ти спести много нерви и чудене HugНаистина ти желая,това което искаш да стане Hug

# 5
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Няма невероятни неща, и един плувец в подходящият момент върши работа WinkАко нямаш търпение до утре,направи кръвен тест,става за 2 часа и го правят на много места,струва към 22 лв.но ще ти спести много нерви и чудене HugНаистина ти желая,това което искаш да стане Hug
ще си наложа да из4акам до утре...а и един ден закъснение не  озна4ава нищо, нали?:)newsm78

# 6
  • Мнения: 9 074
Един ден закъснение си е едно сериозно закъснение Laughing
Щом винаги си била точна като часовник, всяко закъснение при теб трябва да си има основателна причина, така че ти предлагам утре сутрин- а ако можеш да устискаш и вдругиден- сутринта да си направиш едно тестче. Пожелавам ти да е това, което искаш   bouquet

# 7
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Един ден закъснение си е едно сериозно закъснение Laughing
Щом винаги си била точна като часовник, всяко закъснение при теб трябва да си има основателна причина, така че ти предлагам утре сутрин- а ако можеш да устискаш и вдругиден- сутринта да си направиш едно тестче. Пожелавам ти да е това, което искаш   bouquet
благодаря ти:) няма на4ин да не устискам, защото ми е ужасно зле...много съм отпаднала и ми е лошо:( може да е от промяната на времето или защото ми идва....

# 8
  • Варна
  • Мнения: 730
Здравей, миличка!

Само да вметна на бързо, че пазенето не винаги дава резултат! Пресен пример - моя колежка също като вас са се пазили 7 години и миналото лято след едно такова пазене ...... сега излезе в болнични и след месец ще ражда!

Та желая ти да е това, което наистина искаш

# 9
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Здравей, миличка!

Само да вметна на бързо, че пазенето не винаги дава резултат! Пресен пример - моя колежка също като вас са се пазили 7 години и миналото лято след едно такова пазене ...... сега излезе в болнични и след месец ще ражда!

Та желая ти да е това, което наистина искаш
ще из4акам още ден- два и ако не ми дойде ще правя тест:) важното е, 4е сега съм по- добре и не ми е отпаднало толкова:) а ако сме направили "белята", мъжа ми ще е най- щастливия 4овек на света:)

# 10
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
aventura - както вече са ти казали момичетата шанс от забременяване има и той не е малък. Дано като си направиш теста видиш желаният от теб резултат!

# 11
  • Мнения: 2 120
Прави тестче, от `пазене` се зачева защото психиката ти е настроена, че няма да стане и ... хоп ...бебче. дано да е това което искаш. И направи тест.

# 12
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте, моми4ета и 4естит празник Simple Smile в4ера към обяд си направих тест за бременност sure check и резултата беше отрицателен...но все още нямам цикъл, нито някакви признаци да ми дойде...така 4е си мисля, 4е проблемът сигурно идва от смяната на сезоните newsm78

# 13
  • Мнения: 1 951
Въzможно е да е от сеzните, но съЩо е въzможно да си бременна, понякога тестовете не отчитат павилно много ранната бременност. Иzчакай ден-два и повтори теста, най добре сутрин с първта урина. Или си пусни кръвен тест. Успех.

# 14
  • New Zealand
  • Мнения: 871
все още нямам цикъл...и ве4е незнам какво да си мисля newsm78

Общи условия

Активация на акаунт