4удя се възможно ли е да съм бременна??

  • 4 743
  • 80
  •   1
Отговори
  • New Zealand
  • Мнения: 871
4удя се възможно ли е да съм бременна?? досега винаги цикъла ми е бил като 4асовник  с мъжа ми сме правили февруари месец само 2 пъти секс и сме се предпазвали с прекъснат полов акт. дните, оба4е, в които сме правили секс са ми били фертилни, според овулационния календар. в4ера трябваше да ми дойде, а все още нямам никакви симптоми като подуване на корема и болки в гърдите, което за мен е задължително всеки месец.  само много ми е отпаднало, но това може и да е от времето...   
 

# 1
  • Мнения: 686
Напълно е възможно, както сама казваш правили сте го през фертилните ти дни! Вземи си направи тест

# 2
  • София
  • Мнения: 2 044
Ами,да възможно е да си бременна.Направи си един тест утре сутринта,ако  искаш може и кръвен да си направиш.Пожелавам ти да стане това което искаш Hug

# 3
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Ами,да възможно е да си бременна.Направи си един тест утре сутринта,ако  искаш може и кръвен да си направиш.Пожелавам ти да стане това което искаш Hug
благодаря ти:) но малко ми изглежда невероятно да съм забременяла, при положение, 4е от 5 години се пазим така и досега не е полу4авала бременност....

# 4
  • София
  • Мнения: 2 044
Няма невероятни неща, и един плувец в подходящият момент върши работа WinkАко нямаш търпение до утре,направи кръвен тест,става за 2 часа и го правят на много места,струва към 22 лв.но ще ти спести много нерви и чудене HugНаистина ти желая,това което искаш да стане Hug

# 5
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Няма невероятни неща, и един плувец в подходящият момент върши работа WinkАко нямаш търпение до утре,направи кръвен тест,става за 2 часа и го правят на много места,струва към 22 лв.но ще ти спести много нерви и чудене HugНаистина ти желая,това което искаш да стане Hug
ще си наложа да из4акам до утре...а и един ден закъснение не  озна4ава нищо, нали?:)newsm78

# 6
  • Мнения: 9 077
Един ден закъснение си е едно сериозно закъснение Laughing
Щом винаги си била точна като часовник, всяко закъснение при теб трябва да си има основателна причина, така че ти предлагам утре сутрин- а ако можеш да устискаш и вдругиден- сутринта да си направиш едно тестче. Пожелавам ти да е това, което искаш   bouquet

# 7
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Един ден закъснение си е едно сериозно закъснение Laughing
Щом винаги си била точна като часовник, всяко закъснение при теб трябва да си има основателна причина, така че ти предлагам утре сутрин- а ако можеш да устискаш и вдругиден- сутринта да си направиш едно тестче. Пожелавам ти да е това, което искаш   bouquet
благодаря ти:) няма на4ин да не устискам, защото ми е ужасно зле...много съм отпаднала и ми е лошо:( може да е от промяната на времето или защото ми идва....

# 8
  • Варна
  • Мнения: 730
Здравей, миличка!

Само да вметна на бързо, че пазенето не винаги дава резултат! Пресен пример - моя колежка също като вас са се пазили 7 години и миналото лято след едно такова пазене ...... сега излезе в болнични и след месец ще ражда!

Та желая ти да е това, което наистина искаш

# 9
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Здравей, миличка!

Само да вметна на бързо, че пазенето не винаги дава резултат! Пресен пример - моя колежка също като вас са се пазили 7 години и миналото лято след едно такова пазене ...... сега излезе в болнични и след месец ще ражда!

Та желая ти да е това, което наистина искаш
ще из4акам още ден- два и ако не ми дойде ще правя тест:) важното е, 4е сега съм по- добре и не ми е отпаднало толкова:) а ако сме направили "белята", мъжа ми ще е най- щастливия 4овек на света:)

# 10
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
aventura - както вече са ти казали момичетата шанс от забременяване има и той не е малък. Дано като си направиш теста видиш желаният от теб резултат!

# 11
  • Мнения: 2 120
Прави тестче, от `пазене` се зачева защото психиката ти е настроена, че няма да стане и ... хоп ...бебче. дано да е това което искаш. И направи тест.

# 12
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте, моми4ета и 4естит празник Simple Smile в4ера към обяд си направих тест за бременност sure check и резултата беше отрицателен...но все още нямам цикъл, нито някакви признаци да ми дойде...така 4е си мисля, 4е проблемът сигурно идва от смяната на сезоните newsm78

# 13
  • Мнения: 1 951
Въzможно е да е от сеzните, но съЩо е въzможно да си бременна, понякога тестовете не отчитат павилно много ранната бременност. Иzчакай ден-два и повтори теста, най добре сутрин с първта урина. Или си пусни кръвен тест. Успех.

# 14
  • New Zealand
  • Мнения: 871
все още нямам цикъл...и ве4е незнам какво да си мисля newsm78

# 15
  • Мнения: 7 716
Е, няма такава причина: смяна на сезоните.
Възможно е да си бременна и още да е рано за положителен тест. Кой ден ви беше половият акт, спомняш ли си?
Направи си пак тест за бременност.
Възможно е и да не си бременна и да ти дойде.
Между другото аз съм забременявала от един единствен прекъснат полов акт в месеца.

# 16
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Е, няма такава причина: смяна на сезоните.
Възможно е да си бременна и още да е рано за положителен тест. Кой ден ви беше половият акт, спомняш ли си?
Направи си пак тест за бременност.
Възможно е и да не си бременна и да ти дойде.
Между другото аз съм забременявала от един единствен прекъснат полов акт в месеца.
на 15-ти и 17-ти. но тази сутрин се 4увставам подута и по- тежка с 2 килограма, което озна4ава, 4е скоро може и да ми дойде... newsm78

# 17
  • New Zealand
  • Мнения: 871
преди малко си измерих и температурата орално и ми беше 37.1. досега никога не съм си я мерила по този на4ин и не знам дали е нормално....

# 18
  • Мнения: 7 716
Ако приемем, че овулацията е била на 17 февруари  - трябва да ти дойде вчера или днес.
Ако приемем, че е била на 15 - трябваше да ти дойде преди два дни.
Възможно е да има бременност и тестовете още да са отрицателни.
Възможно е и да няма.
Въоръжи се търпение и това е.

# 19
  • Мнения: 2 120
Какво да ти кажа, за орално мерене си е височка температура, като за бременност, но само при условие, че си я мерила сутринта между 5 и 7 часа.

# 20
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Какво да ти кажа, за орално мерене си е височка температура, като за бременност, но само при условие, че си я мерила сутринта между 5 и 7 часа.
мерих я към 8 сутринта

# 21
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте, моми4ета! все още нямам цикъл и ве4е се изнервих Twisted Evilмерих си сутринта темпаратурата орално и беше по- ниска от в4ера- 36.8...мъжът ми казва да из4акаме една седмица и тогава да повторя теста Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 465
Хихи, при нас от един единствен път непазене 17/02/2005 си имаме ей такъв сладък резултат Wink Аз все си мислех че ми има нещо, защото и аз като теб бях с цикъл по-точен и от швейцарски часовник и не вярвах че съм бременна, докато не видях бебо на първата ехография как подскочи. Stuck Out Tongue Така, че дано да е бебче - ако е бебче ще се роди някъде ноември месец Flutter

# 23
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Хихи, при нас от един единствен път непазене 17/02/2005 си имаме ей такъв сладък резултат Wink Аз все си мислех че ми има нещо, защото и аз като теб бях с цикъл по-точен и от швейцарски часовник и не вярвах че съм бременна, докато не видях бебо на първата ехография как подскочи. Stuck Out Tongue Така, че дано да е бебче - ако е бебче ще се роди някъде ноември месец Flutter
вероятността да сме бременни е малка, защото си правих тест преди няколко дни и беше отрицателен newsm78

# 24
  • New Zealand
  • Мнения: 871
моми4ета, за днес да ви се от4ета Crazyвсе още нямам цикъл, зна4и забавянето ве4е е пове4е от седмица....температурата ми е 36.8, а коремът ми е подут, но нямам напрежение в гърдите, като преди цикъл Rolling Eyesтестът, който си направих миналата седмица беше отрицателен...ве4е незнам наистина какво да си мисля newsm78

# 25
  • Мнения: 1 950
Направи си кръвен тест. Една седмица си е сериозно закъснение.
Дано е това, което искаш Hug

# 26
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Направи си кръвен тест. Една седмица си е сериозно закъснение.
Дано е това, което искаш Hug
възможно ли е да съм бременна, а тестът да е отрицателен? newsm78 освен това ми е подут коремът и от време на време ме боли, а не знам дали това е характерно за бременни.....

# 27
  • Мнения: 902
пишкай утре сутрин на нов тест.Късмет

# 28
  • Мнения: 323
вероятността да сме бременни е малка, защото си правих тест преди няколко дни и беше отрицателен newsm78
Само да ти каже, че аз си правих 5 теста /все отрицателни/ до първите 7 дни след закъснението. Чак 6-тия тест, който направих на 8-мия ден показа, че съм бременна. Тъй, че УСПЕХ  Praynig

# 29
  • New Zealand
  • Мнения: 871
вероятността да сме бременни е малка, защото си правих тест преди няколко дни и беше отрицателен newsm78
Само да ти каже, че аз си правих 5 теста /все отрицателни/ до първите 7 дни след закъснението. Чак 6-тия тест, който направих на 8-мия ден показа, че съм бременна. Тъй, че УСПЕХ  Praynig
а нормално ли е да ми е подут коремът и да ме наболява? newsm78

# 30
  • Мнения: 323
а нормално ли е да ми е подут коремът и да ме наболява? newsm78
Да ти кажа.... не помня .... бях толкова развълнувана и толкова ме беше страх да не е фалшива тревога, че не си спомням. Иди на лекар - на видеозона веднага показва, може да е само точка /т.е да не се забелязва зародиш/ но щом там се види.... значи  preggo
Хайде от мен  newsm17

# 31
  • New Zealand
  • Мнения: 871
моми4ета, току- що си направих нов тест и отново е отрицателен...зна4и дилемата отпада и 4акам да ми дойде скоро... Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 1 950
Авентура, мила не отхвърляй така с лека ръка това едноседмично закъснение. Първо теста, който си направила сега не е със сутрешна урина, а и има голяма вероятност да си от онези редки случаи, в които показва положителен резултат доста по-късно.
Не знам какво мислиш, дали искаш да си бременна или не, но ако бях на твое място бих направила кръвен тест.
Хубава вечер Hug

# 33
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз имам много беден опит с тестове - само да ти кажа, че първата бременост бях толкова неука, че чела-недочела правя аз теста - чакам една минута потопен - вадя и гледам - отрицателен. и го метнах. ама ми ставаше мноого лошо. правя втори след 2-3 дни щото се нетрае - пак така - отрицателен. ама го направих преди да се къпя. като го хвърлях кой дявол ме дръпн да го погледна пак - и щях да умра като видях 2 черти.
проблема беше, че не съм прочела, че резултат се отчита до 5 МИНУТИ след направата и не повече.
не твърдя, че при теб е така - ама да споделя горчив/щаслив опит Wink

# 34
  • New Zealand
  • Мнения: 871
аз имам много беден опит с тестове - само да ти кажа, че първата бременост бях толкова неука, че чела-недочела правя аз теста - чакам една минута потопен - вадя и гледам - отрицателен. и го метнах. ама ми ставаше мноого лошо. правя втори след 2-3 дни щото се нетрае - пак така - отрицателен. ама го направих преди да се къпя. като го хвърлях кой дявол ме дръпн да го погледна пак - и щях да умра като видях 2 черти.
проблема беше, че не съм прочела, че резултат се отчита до 5 МИНУТИ след направата и не повече.
не твърдя, че при теб е така - ама да споделя горчив/щаслив опит Wink

аз го хвърлих 4ак след 10-тата минута Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 178
Не се отчайвай ! Изчакай още ден-два и направи нов тест! Дано да се похвалиш за празника! УСПЕХ!

# 36
  • гр. София
  • Мнения: 4 762
И аз се чудя същото  newsm78.
само че закъснението ми е по-малко - трябваше в събота или неделя да ми дойде, а още го няма. Пък теста днес сутринта каза - не си бременна.  Naughty
Явно и аз ще чакам.  Crossing Arms

# 37
  • New Zealand
  • Мнения: 871
И аз се чудя същото  newsm78.
само че закъснението ми е по-малко - трябваше в събота или неделя да ми дойде, а още го няма. Пък теста днес сутринта каза - не си бременна.  Naughty
Явно и аз ще чакам.  Crossing Arms
и аз преди малко си направих трети тест шуър 4ек, който отново е отрицателен...явно наистина не съм бременна...само 4е трябваше да ми дойде преди 8-9 дни newsm78

# 38
  • Мнения: 20
Здравей Aventura (и всички останали разбира се ;o)
Аз съм Ани. Чета и все едно чета за себе си ;о) На мен ми закъснява вече повече от седмица и не знам какво да правя. Правих тест  отрицателен Sad корема ме боли на моменти все едно всеки момент ще ми дойде, но .... не идва. Понякога ме понаболява и кръста. Страх ме е да направя втори тест за да не излезе пак отрицателен. Аз ще съм НАЙ-ЩАСТЛИВАТА на света ако се е получило бебенцето.  Hug Колкото и всичко да ми се струва невъзможно - надеждата умира последна!!! Много усмивки от мен  Wink

 

# 39
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Здравей Aventura (и всички останали разбира се ;o)
Аз съм Ани. Чета и все едно чета за себе си ;о) На мен ми закъснява вече повече от седмица и не знам какво да правя. Правих тест  отрицателен Sad корема ме боли на моменти все едно всеки момент ще ми дойде, но .... не идва. Понякога ме понаболява и кръста. Страх ме е да направя втори тест за да не излезе пак отрицателен. Аз ще съм НАЙ-ЩАСТЛИВАТА на света ако се е получило бебенцето.  Hug Колкото и всичко да ми се струва невъзможно - надеждата умира последна!!! Много усмивки от мен  Wink

 
при мен по съ=ия на4ин ме наболява корема отвреме- навреме, но цикъл нямам newsm78обикновено преди да ми дойде, много ме болят гърдите, а сега- изобщо...освен това ми е страшно отпаднало Sadвие ми се свят и ми е разбъркано в стомаха, каквото и да озна4ава това Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 20
Аз се опитвам да не мисля за това че ще се побъркам. Ще полудеем от щастие ако това което искам е истина  Joy ако пък не е ... ще продължаваме да се "борим"  Laughing все някога трябва да стане ;о) ДАНО ДА Е СЕГА.
Аз до скоро лекувах кистички и пих противозачатъчни , но съм ги спряла преди месец. Може ли да е от това ????
СПИРАМ ДА МИСЛЯЯЯЯ , или поне ще опитам  Simple Smile

# 41
  • New Zealand
  • Мнения: 871
аз пък взех да се притеснявам да не съм нещо болна..., въпреки 4е преди по- малко от месец си правих пълни изследвания във Вита... Cry

# 42
  • гр. София
  • Мнения: 4 762
И мен от време на време ме боли кръста и даже съм напълняла с 1 кг., но при мен това е цел, защото съм много слаба. така че напълняването засега го изключвам. ще изчакам 2-3 дни до следващия тест, ако не ми дойде през това време.  Sad

# 43
  • Мнения: 1 465
Здравейе момичета,

не се отчайвайте има само 2 възможности - или да е от смяната на сезоните /но пък е доста голямо закъснение, за да е от това/ и втората възможност -  preggo
Аз явно съм била доста зле с разсъжденията, защото тест си правих след 3 седмица закъснение и все си мислех преди това че има нещо. То на човек не му се вярва като стават хубавите неща Flutter Та теста го правих след 3 седмици и той естествено показа, че съм "много" бременна. Но докато не направих и кръвните изследвания и след това ехографията - не повярвах.
Така, че пожелавам ви от сърце да е 2-та възможност. Peace

# 44
  • гр. София
  • Мнения: 4 762
Ами при мен чуденето приключи - цъфнах  #Cussing out.
Явно ще продължим с опитите ....... Heart Eyes

# 45
  • Мнения: 20
 Hug
Там горе на снимката има едно мнооого сладичко малко същество. За това чакането си струва. Пък каквото стане  Hug
Аз ходя през 5 мин да проверявам дали ми е до6ло или не ... голямо съм КУ-КУ
Може ли малко помощ. Дойде ми на 02.01.2006г, после на 30.01.2006г. и това беше последното (за сега) според вас това закъснение голямо ли е или малко. И рано ли е за да се види нещичко на ехограф или ???  Аз спирам да се шашкам , но се пообърках малко и ще съм благодарна на малко хелп newsm78
 Hug

# 46
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Hug
Там горе на снимката има едно мнооого сладичко малко същество. За това чакането си струва. Пък каквото стане  Hug
Аз ходя през 5 мин да проверявам дали ми е до6ло или не ... голямо съм КУ-КУ
Може ли малко помощ. Дойде ми на 02.01.2006г, после на 30.01.2006г. и това беше последното (за сега) според вас това закъснение голямо ли е или малко. И рано ли е за да се види нещичко на ехограф или ???  Аз спирам да се шашкам , но се пообърках малко и ще съм благодарна на малко хелп newsm78
 Hug
и на мен на 30.01.ми беше последния цикъл, но при мен дилемата отпадна, защото тестовете за бременност са отрицателни Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 20
Хей , Leila не бъди тъжничка. Знам че е кофти, но бебо скоро ще дойде  аз ВЯРВАМ че когато човек иска силно нещо то рано или късно става, просто при нас ще е малко по-късничко, но все пак скоро   Grinning така че продължавайте да опитвате Hug

# 48
  • Мнения: 251
Ani и aventura, може овулацията ви да е била по-късно и теста все още да не отчита. Пожелавам ви това да е причината и да се окажете preggo
На мен също ми закъснява. Маправих тест няколко дни преди м. и беше отрицателен. Следващия го направих един ден преди м. и се видя бледа втора чертичка. Мисля да изчакам още няколко дни и ще направя друг. Иначе и аз имам болки ниско в корема.
Ще се радвам чудото да е станало и да бременеем по едно и също време.   bouquet

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 527
и аз се чудя, последният ми цикъл бе на 31.01.до сега правих 2 теста и двата отрицателни.от преди почти три седмици имам болки в кръста и ниско долу, но нито ми едва нито съм бременна.стандартните пъпки преди цикъл ми излязоха и загоряха, но все още нищо.

# 50
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте, моми4ета и 4естит празник:) от моя цикъл все още няма и следа, а температурата ми е 36.8, което май не говори за бременност newsm78 ани, пиши и при теб как са нещата Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 20
Здравейте и честит празник ;о) пожелавам ви мечтите ви да дойдат скоро  Joy и на себе си го желая, ама ... Аз точно днес реших да направя втори тест  и  Cry отрицателен е пак. Температурата ми сутринта беше 36.6 което май не значи че съм бременна. Така че чуденето продължава. Само дето от снощи ми е много кофти. Корема и десния яйчник ме болят все едно ми е дошло, но не е. Така че милички аз се побърквам бавно, но славно.
Все пак е празник днес така че дайте да се поусмихнем , пък знае ли човек   bouquet Hug newsm51

PS: Искам голяяяям корем пълен с бебета

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 527
и аз си мерих температурата 37 е при мен

# 53
  • Мнения: 20
При моята ниска температура има ли някакъв шанс да има бебче или ...??? Аз толкова неща изчетох че вече наистина се обърках. На едни места пише, че за да има бременност трябва температурата да е висока и да се задържи така, а на други места пише че не е задължително да е висока??? newsm78 Моя организъм се е шашнал ;о) така да знаете
 Praynig Виждам една чертичка и въпреки това пак продължавам да се надявам  newsm20 newsm20

# 54
  • New Zealand
  • Мнения: 871
мен също на моменти много ме боли корема, а на моменти не....нямам пъпки, като преди цикъл, нито ме болят гърдите newsm78 4удя се ве4е какво да мисля ooooh!

# 55
  • Мнения: 20
Хей Aventura, предлагам ти да се поуспокоим (Дори не знаеш колко ми е трудно да ти давам такива съвети, но ...) това наше притеснение май не ни помага много.
Ако мога ще отида утре на лекар, стискай палци. Ако не е бебче, то поне да не е нещо лошо, че  Sad Аз сможе и да съм тъп оптимист, но Вярвам че скоро ще стане, хайде да вярваме заедно, че да стане по-скоро  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Да знаеш че като си пишем спирам да се шашкам. Май този сайт ми действа успокояващо. Благодаря на всички  Hug

# 56
  • Мнения: 20
Забравих да кажа че на мен през деня като че ли ми е по-добре, но вечер започва да ме понаболява, леко но неприятно. И не знам дали има някаква връзка но когато започне да ме боли десния яйчник (левия не ме боли), а той започва да боли вечер, ми изтръпва и десния крак. Това или е вече от самовнушение или в себе си имам вселени извънземни  Rolling Eyes шегувам се, но наистина, кажи при теб има ли такива изтръпвания?

# 57
  • Мнения: 167
Здравейте-аз съм нова тук,но отдавна чета във форума и най-после имам какво да напиша:)Моята ситуация е малко по-различна-последният ми цикъл беше на 4.03,не съм правила секс в дните на овулация и въпреки това....имам две чертички и на двата теста,които направих на третият ден от закъснението.Сега умирам от страх...закъснението е прекалено малко и ...нали знаете винаги си мислиш най-лошото,а аз искам това бебе!Кога ще мога да се зарадвам истински и без страх на това ,което ми се случва-моля ви,кажете ми,че се побърквам #Crazy
Авентура-нямай много вяра на тестовете-понякога и на 15-я ден от закъснението отчита отрицателен,така че ти води по-здравословен начин на живот,пък Божа работа Peace

# 58
  • Мнения: 20
Хей Точка, радвай се на двете си чертички, нали ти сама го каза - БОЖА РАБОТА! И аз се надявах днес да видя  EFP , но беше само една чертичка. Радвам се за твоите две, радвай се и ти  Grinning

# 59
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Хей Aventura, предлагам ти да се поуспокоим (Дори не знаеш колко ми е трудно да ти давам такива съвети, но ...) това наше притеснение май не ни помага много.
Ако мога ще отида утре на лекар, стискай палци. Ако не е бебче, то поне да не е нещо лошо, че  Sad Аз сможе и да съм тъп оптимист, но Вярвам че скоро ще стане, хайде да вярваме заедно, че да стане по-скоро  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Да знаеш че като си пишем спирам да се шашкам. Май този сайт ми действа успокояващо. Благодаря на всички  Hug
на мен също този форум ми помага да не се побъркам...запо4нах да си мисля да не съм болна Sadно сега май си мисля, 4е ще ми дойде, защото от сутринта имам огромен апетит, а това, доколкото знам, не е характерно за бременни...освен това не ми става лошо от кафе Rolling Eyes

# 60
  • Мнения: 167
Хей Точка, радвай се на двете си чертички, нали ти сама го каза - БОЖА РАБОТА! И аз се надявах днес да видя EFP , но беше само една чертичка. Радвам се за твоите две, радвай се и ти Grinning

Благодаря ти-радвам се,разбира се,но ужасно,ужасно ме е страх -смятам другата седмица чак да отида на лекар,а дотогава ще стискам палци и за мен и за вас. Praynig

# 61
  • Мнения: 20
Мила Aventura аз пък знам че апетита е един от призаците.
/ Въпреки че поне при мен е и признак че ми идва.  /
Апетита ми е голям почти винаги, така че този признак не ми помага. Честото пишкане също, защото при мен винаги е било така. Гърдите не ме болят, само вечер съвсем леко зърната, но това май не е признак , или ... ???

# 62
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Здравейте и честит празник ;о) пожелавам ви мечтите ви да дойдат скоро  Joy и на себе си го желая, ама ... Аз точно днес реших да направя втори тест  и  Cry отрицателен е пак. Температурата ми сутринта беше 36.6 което май не значи че съм бременна. Така че чуденето продължава. Само дето от снощи ми е много кофти. Корема и десния яйчник ме болят все едно ми е дошло, но не е. Така че милички аз се побърквам бавно, но славно.
Все пак е празник днес така че дайте да се поусмихнем , пък знае ли човек   bouquet Hug newsm51

PS: Искам голяяяям корем пълен с бебета
какви тестове си правила? аз 3 шуър 4ек-а, ама отрицателни....

# 63
  • New Zealand
  • Мнения: 871
и още нещо забравих да те питам...коремът ти подут ли е, като преди да ти дойде? newsm78

# 64
  • Мнения: 20
Правила съм 2 Shure Chec (ако правилно съм го написала) но отрицателни. Днес сутринта направих втория като се надявах да си направя подарък, но не успях  Confused
В момента пак ме боли корема  Sad
Някои от момичетата тук кават, че са правили и повече отрицателни тестове докато иалязат двете чертички, но на мен ми е отвратително това тестване  Sad много ми са гадни тия 5 минути чакане и накрая ...нищо. Доколкото знам тия тестове били най - хубави и достоверни. Вече ги сънувам тези чертички  Praynig

# 65
  • Мнения: 20
Да, подут е. Дори панталона ми стяга.

# 66
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
И сега какво смяташ да правиш?
Кръвен тест или консултация с гинеколог или и двете?
Защото другите дъра-бъра,подут корем,неподут,апетит,кафета и т.н. не са критерии за бременност.

# 67
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Да, подут е. Дори панталона ми стяга.
същата работа съм и аз Rolling Eyes според мен, това не са характерни признаци за бременност...и по- добре да не си правим илюзии Sad




# 68
  • Мнения: 20
Ами смятам да ходя ла лекар ... Пак
Това че се надявам не значи че се самозаблуждавам.
А лекарката ще каже.

# 69
  • Мнения: 9 077
Добре де...аз едно нещо не разбирам..4 страници се изписаха по темата, сума ти народ каза, че кръвният тест ще покаже има ли бременност или не, обаче пак си продължава темата с тестове Шуър Чек и симптоми newsm78
Трудно ли изглежда да се пусне кръвен тест? Отива се в лаборатория, взима се кръвчица, резултатите са готови бързо, не е скъпо.. ?

# 70
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Добре де...аз едно нещо не разбирам..4 страници се изписаха по темата, сума ти народ каза, че кръвният тест ще покаже има ли бременност или не, обаче пак си продължава темата с тестове Шуър Чек и симптоми newsm78
Трудно ли изглежда да се пусне кръвен тест? Отива се в лаборатория, взима се кръвчица, резултатите са готови бързо, не е скъпо.. ?
мъжът ми и свекърва ми са на мнение, че трябва да изчакам до края на седмицата и че е още рано да се каже има ли бременност или не newsm78 и, че щом резултатите от тестовете са отрицателни, няма такава...и това закъснение се дължи на хормонален дисбаланс, повлиян от сезонните и климатични особености на времето Rolling Eyesтака че, смятам да ги послушам да изчакам до края на седмицата, но това не ми пречи през това време да се консултирам с останалите момичета във форума, нали? Wink

# 71
  • Мнения: 1 950
Скъпа Авентура, това което се случва, се случва на теб, на твоето тяло, не на мъжа ти и на свекърва ти.
Оценяваме решението ти да изчакаш до края на седмицата, но Стеф искаше да каже, че не е наложително в четири страници да си пишете едно и също. Това не е чат, ако толкова много искате да споделяте пишете си на лични. Laughing
Иначе и на мен ми стана интересно какво се случва с вас, но малко поразводнихте нещата ми се струва Wink

Успех и късмет ви пожелавам, и дай Боже да сте бременни, от сърце ви го желая  bouquet

# 72
  • Мнения: 9 077
Нищо не ти пречи да се консултираш, нали затова е форумът. Но исках да знам причината, затова и попитах  Simple Smile И един съвет: мъжт ти и свекърва ти са в голяма заблуда по отношение на бременността явно, тестовете с урина, които си направила досега, нямат много общо с кръвния тест, именно защото кръвният показва дали има или бременност и то в ранен етап. И в този ред на мисли, като си решила да се допитвш до момичетата тук и да се консултираш с тях, по-добре приемай и съветите йм, щото просто се обезмисля идеята на форума. Ние седим тука и ти даваме акъли, а ти седиш и слушаш мъжа ти и свекърва ти...  Laughing

Цветунчо, мерси  Blush

# 73
  • Мнения: 20
Аз да ти кажа знам че вероятмостта да съм бременна е около 1 % или по-малко. Просто говорейки се чувстваме по-добре. За кръвен тест просто нямам кога да отида, на работа сме в ограничен състав и чак в края на седмицата ще мога да отида или утре, ако успея.
Знам че май не може да съм бременна, искам да разбера защо е това закъснение.

# 74
  • Мнения: 9 077
Ани, по принцип менструацията може да закъснява по много причини, знаеш, а тестовете с урина да показват една чертичка. Понякога се случва бременност да се засече едва на 15-20 ден, но ако се направи кръвен тест, всичко става ясно рано рано  Grinning Това ми беше идеята. Иначе, споделянето определено помага, стига да води до желания реултат Simple Smile Успех и на двете и дано скоро стане ясно какво аджеба става  Wink

# 75
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Аз да ти кажа знам че вероятмостта да съм бременна е около 1 % или по-малко. Просто говорейки се чувстваме по-добре. За кръвен тест просто нямам кога да отида, на работа сме в ограничен състав и чак в края на седмицата ще мога да отида или утре, ако успея.
Знам че май не може да съм бременна, искам да разбера защо е това закъснение.
много точно казано Peace

# 76
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Е да,то мнението на мъжа ти и на свекърва ти е най-важно!
И компетентно!
И вместо да се самонавиваш и да пишеш безсмислени неща,наистина ти е време за преглед или кръвен тест.
И към ани,същото имам да кажа.Като искаш да разбереш,иди на доктор.
Не си прави труда да ми отговаряш,няма нужда.
Голдъне,айде дано да прочетеш и ти това и утре ще си говорим пак Sick.
П.С.Не мога да ви насмогна бе.Като искате отговори,па поспрете да дърдорите.Не мога да си пусна постинга от вас Sick

# 77
  • Мнения: 1 205
Закъснението може да се дължи на много неща, даже от самовнушение ...
Аз имах 22 дневно закъснение, всички излседвания са  ми ок, в това число и хормонални ама в крайна сметка ми дойде.
И аз ще кажа, че е най-добре да се пусне едно бета ЧХГ и без значение резултата да се посети гинеколог за да се види има ли реална причина за закъснение .. бременност, кисти, някакво възпаление или просто стрес, натоваресност, климатични условия и т.н.

# 78
  • New Zealand
  • Мнения: 871
оказва се, обаче, че темата не е чак толкова безсмислена, защото явно не съм изолиран случай...

# 79
  • Мнения: 20
Е да,то мнението на мъжа ти и на свекърва ти е най-важно!
И компетентно!
И вместо да се самонавиваш и да пишеш безсмислени неща,наистина ти е време за преглед или кръвен тест.
И към ани,същото имам да кажа.Като искаш да разбереш,иди на доктор.
Не си прави труда да ми отговаряш,няма нужда.
Голдъне,айде дано да прочетеш и ти това и утре ще си говорим пак Sick.
П.С.Не мога да ви насмогна бе.Като искате отговори,па поспрете да дърдорите.Не мога да си пусна постинга от вас Sick

Все пак ще си направя труда да ти отговоря. Ходя от доста време по лекари. Не стоя тук да си пиша наизуст, съжалявам ако така се е получило. Не мисля че това е разводняване, но това си е мое мнение.  PS: Aventura пиши на лични ако има нещо ново при теб.

# 80
  • Мнения: 9 077
Aventura пиши на лични ако има нещо ново при теб.

Айде па нема нужда  Sick Защо се държиш като ощипана мома ? Само не казвайте, че пак има дискриминация във форума, стари срещу нови, че никой не ви остава да си приказвате и да си споделяте..напротив, идеята на форума и на това, някой да ви секне приказката, е че не е нужно да преоткривате топлата вода, ние сме го направили вместо вас  Laughing Защо трябва да се пържите на същия огън, като хиляди момичета преди вас са минали през същото и ви дават съвет от опит, за да ви спестят нерви, пари за тестове и загуба на време. Така че, не заемайте отбранителна позиция, а просто приемете съветите, както и критиките - нали трябва да се учим една от друга ? И хайде стига, че пак се обърна на .... Blush

Общи условия

Активация на акаунт