Перник

  • 21 334
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 255
Здравейте майчета от Перник! Много ми стана приятно като видях, че има сродни души във форума. Аз съм новобранка - имам бебок от 10 февруари. Малкият юнак се казва Деян. Ще ми бъде много драго ако искате да се видим някъде из нашия прекрасен град. Аз съм от квартал Изток. Ако някоя от вас желае някой път да се видим, нека да потвърди. :[/size][/color]

# 16
  • Мнения: 514
Eh Pernik,kak mi lipsva6............ Cry

# 17
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Много се радвам, че доста майки се събрахме във форума! Аз съм за събиране, за да се запознаем "на живо". Сега времето е прекрасно и можем всички да се видим! Само да се разберем за мястото, датата и часа.
А и друго искам да питам - на кой педиатър поверихте здравето на децата си? Ние сме при д-р Красимира Станкова!!! Вие сте...

# 18
  • Мнения: 217
Ние първо бяхме при една в поликлиниката в квартала но не бях доволна от нея после ходихме при Маринова но тя запо4на да се улива с таксите и накрая я записах при Спасова в болницата в центъра и съм доволна,тя не бърза да изписва антибиотици за всяко нещо и е внимателна,отговаря на вси4ки въпроси които и задавам.

# 19
Здравейте!Аз също съм от Перник-живея във "Варош",над ресторант "Никрас"!Много се радвам,че има тоооолкова мого мами от нашия град в най-полезния форум!Аз съм в третия месец и много ще се радвам да се срещнем всички и да обменим опит!Чао и до скоро! Joy

# 20
  • Мнения: 514
Като си дойда в Перник,обещавам да се присъединя към вашите срещи Hug

# 21
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Момичета, отново здравейте!
Искам да сменя личната лекарка на Ивайло, но нямам идея при коя да отида. Дайте съвет и отзиви за различните педиатри. Засега съм се спряла при д-р Янкова, но при нея май няма места. Затова ако имате добър педиатър непременно кажете!
А и още нещо, знаете ли в Перник дали има добър хомеопат?

# 22
  • Мнения: 255
Относно педиатъра - аз бях записала бебо при Димитрова в поликлиниката в кв. "Изток", но тя подходи много незаинтересовано на няколко пъти и затова преосмислих решението си. Записах го след това при д-р Румяна Велева. Много съм доволна!
Много съм ЗА за една срещичка. Виждам обаче, че повечето мами са от центъра и може би срещата трябва да се проведе там, но трябва да измислим вариант за превоз. Ние сме на 2 месеца и с автобуса няма да стане.
Искам да питам от кога почнахте със сокчетата и още: помага ли ви някой в отглеждането на малките съкровища или се справяте сами?  bouquet   bouquet  bouquet

# 23
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Лично за мен няма проблем и в кв. Изток да се видим, но нека решим всички.  Но ще ми бъде интересно да се запознаем.
Относно сокчетата, мисля че на Ивчо започнах от третия месец. Но тук доста чета теми, в които се пропагандира за късното захранване, каквото и да значи това.
А синът ми сама си гледам, е, и съпругът ми Петър ми помага, но не съм го давала на баби и дядовци. Сега, впрочем, сме вече на ясла, но до две годишна възраст все аз съм си го гледала...

# 24
  • Мнения: 61
Тук в парка е много приятно за разходка.
Наистина обаче незнам как ще се транспортирате по малките....

Късното захранване не е тайна вече Grinning Grinning Grinning

Просто не давайте прословутите сокчета от третия месец  Naughty

независимо дали се кърмите или сте на АМ.

http://www.karmene.greatnow.com/

# 25
  • Мнения: 60


[/quote]
Ей, Румка, ама голям групичка си заформила  Laughing  Хайде да се организираме всички тук и да направим една срещичка в парка! Срамота е да бутаме количките и да се подминаваме като пътни знаци а всъшност - да се познаваме  Wink Joy

Последна редакция: сб, 15 апр 2006, 14:27 от ROSI_

# 26
  • Мнения: 81
Здравейте,живея в центъра при Печатницата.
Добра идея е да се организира среща.
Относно педиатрите, ние сме при Инна Давидкова.

# 27
  • Мнения: 61
Хей Роси- каката ми е родена на 22 януари само че през 1999 година Laughing

Днес сутринта в парка беше супер!Около мен имаше само едно бебче на почти два месеца.

# 28
  • Мнения: 60
Ееее, ние бяхме с баткото пред двореца Simple Smile Утре ще дойдем в парка, ако не вали . Аз ще я позная тази розова госпожица  Wink Grinning

# 29
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А със срещичката какво става?

Общи условия

Активация на акаунт