Перник

  • 21 336
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 60
Ами аз пуснах нова темичка за срещата ама никой неще да се включи  Embarassed Grinning Дайте тогава тук да се запишем  Wink Ние всеки ден сме навън ,най-вече в парка или пред двореца. Руми ходи на работа и може да излиза само след обяд...Ако искате към 17ч. в петък ... Thinking Хайде, предложете място за срещата. Аз ще стана банална вече ако пак кажа, че чешмичката в парка е подходяща ... Wink

# 31
  • Мнения: 514
Много ми се иска да ти отговоря и да се срещнем,но за сега съм много далече.Като си дойда ваканция,веднага ще ти чукна една среща при чешмичкта в парка  newsm03.
ROSI ти по честичко преглеждаш темата,я кажи какво става по нашият град има ли нещо ново?

# 32
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Много ми се иска да ти отговоря и да се срещнем,но за сега съм много далече.Като си дойда ваканция,веднага ще ти чукна една среща при чешмичкта в парка  newsm03.
ROSI ти по честичко преглеждаш темата,я кажи какво става по нашият град има ли нещо ново?

Нови неща не се случват напоследък в Перник. Затъпя си нашия град и това си е! Ако имаш конкретни въпроси - питай!

# 33
  • Мнения: 60
И аз ще кажа, че не забелязвам нищо ново в града Wink.
MiRa_55 , я дай някоя снимчица на този Ивчо бе, не може да не го познаваме , все пак сме си наборчета  Joy

# 34
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Може и да се познаваме.
Ето го Ивчо. Тука сме в ГУМ!
http://images06.snimka.bg/000570793.jpg

Да ти кажа честно преди време си бях сложила негова снимка в профила, ама реших да го махна, че си имах малко неприятности с форума.

# 35
  • Мнения: 217
Ейй направо ви завиждам 4е можете да се срещате  Sad,за не знам кога ще се приберем но като се върна се надявам да се вклю4а в срещите  Peace,а до тогава като се видите направете много снимки и ги покажете,така поне от 4асти ще сме с вас  Hug

# 36
  • Мнения: 60
Мирка, много ми е познат Ивчо ,ама не си спомням да сме си играли заедно  Wink Grinning. Има време и за това  Simple Smile. А какви неприятности си имала  newsm78???

# 37
  • Мнения: 60
dun4e, разбира се ,че ще се снимаме и ще се покажем на целия Свят   Party. А вие кога ще си дойдете ,за да ви заплануваме  Wink Grinning?

# 38
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Роси, виждам, че Ивчо и Жики са в един месец - Ивчо е на 7 септември.

# 39
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Преди време някой беше влязал във форума чрез моето име /незнам така ли се казва точно/ и беше изписал куп глупости от рода на "Моето дете е голямо грозотилище" и беше обидил доста майки. Достъпът ми до форума беше забранен, но сега вече всичко е наред. И от тази случка реших да си махна снимката на детето, за да нямам пак такива неприятности.

# 40
  • Мнения: 217
Rosi,не знам кога ще се приберем,но може би кам края на лятото или за нова година,като разбера сас сигурност ще ви кажа,надявам се да е по скоро  Peace

# 41
  • Мнения: 60
Мирка, вярно е било гадничко ама си има хора без работа , дет` се занимават с глупости. Вместо да измислят нещо полезно ,те се чудят как да ти вгорчат живота  Simple Smile . Айде ,до скоро! Simple Smile

# 42
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Роси, даваш ли Жики на ясла някъде?

# 43
  • Мнения: 60
Не го давам. Иска ми се, но си имаме причина ...то е друга тема  Simple Smile Хайде  да излезем сега , сигурно и Руми ще дойде и ще си полафим  Hug Децата ще си поиграят, ние ще пием по кафенце... доколкото е възможно

# 44
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Съжалявам, но съм на работа. Може би в петък...

Общи условия

Активация на акаунт