Перник

  • 21 340
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 492
Здравейте, момичета!Отдавна чета, но сега като видях, че се заформя сериозна пернишка групичка реших да пиша!И аз се включвам за срещата. По снимките се опитвам да позная дечица. Ние всеки ден сме пред Двореца, обикновено по обяд. Моите дечица са по-големи от вашите - синът ми Ники е на 10, а дъщеря ми Галя лятото ще навърши 4.Целувки на всички сладури!

# 47
  • Мнения: 61
явно доста от нас се разминаваме ежедневно пред двореца Joy

днес пък се видяхме с Роси Grinning

# 48
  • Мнения: 60
Много сме несериозни обаче Simple Smile. Хем искаме среща, хем не си казваме къде ще излезем  Thinking ... Нищо де, аз ще ви изловя всичките  #2gunfire  Joy Започнах от Ади   Wink Crazy

# 49
  • Мнения: 492
Аз от няколко дни се заглеждам пред двореца и се опитвам да позная нечие сладко личице от снимките Ви, но още не съм успяла!Но ще Ви хвана!Пожелавам Ви много здраве и весели празници!  bouquet

# 50
  • Мнения: 217
Христос Воскресе,4естит празник на вси4ки,зелая ви много здраве ищастие.

# 51
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН, МОМИЧЕТА!

# 52
  • Мнения: 60
ВО ИСТИНА ВОСКРЕСЕ!  Бъдете здрави!!! Simple Smile

# 53
  • Мнения: 61
во истина воскресе!

здраве и щастие

# 54
  • sofia
  • Мнения: 7 477
здравейте момичета Hug
и аз съм си перничка,само дето от 1988г. съм в София .Но ходя почти всяка седмица до там.

Много се е променил градът,но е нормално.Последно за по-дълго си бях около Нова Година,че се събирахме класа-17 год. Joy JoyМале,как звучиииииииии Crazy

Иначе съм учила в 8 у-ще до 8 кл. и после в 6та гимназия
Много ми е готино да ви чета темата,щото аз нямам как другояче да се включа Sad

кво стана с Двореца и театъра ,библиотеката newsm78

# 55
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
здравейте момичета Hug
и аз съм си перничка,само дето от 1988г. съм в София .Но ходя почти всяка седмица до там.

Много се е променил градът,но е нормално.Последно за по-дълго си бях около Нова Година,че се събирахме класа-17 год. Joy JoyМале,как звучиииииииии Crazy

Иначе съм учила в 8 у-ще до 8 кл. и после в 6та гимназия
Много ми е готино да ви чета темата,щото аз нямам как другояче да се включа Sad

кво стана с Двореца и театъра ,библиотеката newsm78


Здравей, от мен!
С Двореца май нищо не става - претърпя втори пожар, но по-малък, все още няма сцена, а театъра се е преместил в бившият Пионерски дом. Библиотеката си е цяла, Слава Богу, че иначе откъде щях да взимам книги, незнам!

А сега да си кажа пък аз - учих до 8 клас в 9-то ОУ, а после в Металургията.

# 56
  • Мнения: 492
Всичко си е постарому в Перник!Другата седмица щели да отварят Била, та това е новото.Аз съм учила в ПМГ"Хр.Смирненски"и съм завършила преди 12 години!

# 57
  • Мнения: 33
Здравейте перничани newsm03.........та кога ще отварят била и къде ще бъде

# 58
  • Мнения: 33
Здравейте перничани newsm03.........та кога ще отварят била и къде ще бъде

# 59
  • Мнения: 3 372
БИЛЛАТА е до ресторант "Радар", срещу "Елена Георгиева", ще я отварят на 4 май

Общи условия

Активация на акаунт