Перник

  • 21 332
  • 285
  •   1
Отговори
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Здравейте, настоящи и бъдещи мами от Перник. Има ли ви?
Как се справяте с бебоците? Искате ли да си помагаме?
И тъй като днес е Баба Марта - на всички пожелавам преди всичко здраве. Много радости да ни носят децата и ние да имаме време да им се радваме!

# 1
  • Мнения: 1 608
Привет!
Аз също съм от Перник, но живея в София, ще се радвам да обменяме информация тук.   bouquet

# 2
  • Мнения: 212
Привет!
Ех, ако знаех че има такава темичка... Аз живея в София, но съм от Перник, даже бях цялата минала седмица на гости на майка ми. Тя живее в квартала, 74 бл., с/у магазин Блян. Ще се радвам да се съберат повечко мами и като ходя на Перник да се виждаме. До скоро, щеподдържаме връзка   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 608
Привет, Миринда!
Моите родители живеят също във кв. "Изток", но аз скоро не съм ходила в Перник.
В София в кой квартал живееш?

# 4
  • Мнения: 212
=^._.^= Billy (не съм сигурна как да спеулвам разните ти знаци  Mr. Green), в Надежда 2 живея сега.  Ти къде си? Можеш да ми пишеш на лични, ако не искаш да се разкриваш  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 818
Здравейте и от мен! Аз също съм в Перник, тук си и живея, радвам се, че не съм единствената във форума  Hug

# 6
  • Мнения: 138
Здравейте! Аз за един месец пак ще съм от Перник Simple Smile и исках да Ви попитам, ползвате ли детската кухня в града? Ако да какви са Ви впечатленията от нея? Как става записването и взимането на храна?

# 7
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Мно-о-о-ого късно разбрах за тази тема. И аз съм от Перник, живея почти в центъра. Относно детската кухня, записването става всеки ден за следващия. Аз лично бях доволна, когато взимах храна от там /сега сме големи!/ Взимането на храната беше от 11 до 13 часа /или нещо подобно, нямам спомен!/
Това е от мен! Надявам се, че често ще пишем тук, за да се опознаваме!

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Много се радвам, че се намериха мами от Перник. Аз пуснах темата , но след като няколко дни никой не се появи , даже не я поглеждах!
Аз не вземам от детска кухня, засега си готвя пюретата сама. Вие откъде пазарувате зеленчуци? мен все ме е страх, че са нитратни!
И какви готови пюрета ползвате?

# 9
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Относно зеленчуците - от където и да ги купуваме, няма гаранция, че не са пълни с нитрати. А за пюретата - вече не купувам, понякога само плодови. Привържник съм на марката "Ганчев", хем по-евтини, хем са с български плодове и зеленчуци...

# 10
  • Мнения: 3 372
Здрасти и от мен! Аз не съм мама, ама съм от Перник Grinning Живея почти в центъра

# 11
  • Мнения: 3 818
Руми, аз съм правила само два-три опита да готвя, защото дребосъчката не ми иска манджите, но съм си купувала зеленчуци от пазара. Не ме притесняват нитрати, а и гледам да не се вманиачавам. Peace
Пюрета й купувам на Ганчев- много ги обича и ги яде с удоволствие Simple Smile

# 12
  • Мнения: 177
Здравейте и от мен, сега чак виждам че не съм единствената от Перник. Живея на "Тева". Относна детската кухня - страшно съм доволна. От Авуст Анджи не хапва други манджи освен техните.

# 13
  • Мнения: 61
здравейте всички от перник!
 Laughing
живея в центъра , зад гум.
а всеки ден естествено съм в парка на разходка.
ние сега сме много трудни с храненето .отказва ми почти всичко и се мъчим да хапва по малко.
иначе в повечето случаи и приготвям плодови и зеленчукови пюрета вкъщи.

# 14
  • Мнения: 217
Здравейте на вси4ки май4ета,страшно се зарадвах като видях 4е има и от Перник по4ти не ми се вярваше Laughing,стана ми много мило.Аз живея в момента в Испания но ина4е сам от Перник разбирасе,ще се радвам да подържаме връзка и да обменяме опит,имам си мими4енце на 2год и 4месеца.Относно кухнята на нас ни харесваше и като се има в предвид 4е бяхме злояди нея я ядеше,пюретата на Ган4ев въобще не ги искаше,ядеше само Хип и Нестле"с претенции сме от малки" #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт