Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 септ. 2014, 13:16 ч.

True Detective - Тема 2

• 35 866
  • 491
  •   1
Отговори
# 480
  • София
..................

Дано има сезон 3. Ще е интересно.
Wink Ще видим ...http://www.vanityfair.com/hollywood/2015/11/true-detective-seaso … ic-pizzolatto-hbo

# 481
Новини за трети сезон дали има?  newsm78

# 482
  • София
Новини за трети сезон дали има?  newsm78
Има. Сега излезе.
http://operationkino.net/2016/06/%D0%B4%D1%8A%D1%80%D0%BF%D0%B0% … 0-true-detective/

# 483
Добре, ама нищо не казват. Ще почакаме явно.

# 484
  • в морето до колене
Гледам, че не сте отразили новината от началото на юли за евентуалното участие на Махаршала Али в третия сезон.
Но днес чета, че на традиционния годишен прес-тур на ТСА програмният президент на НВО е потвърдил за Али, като е добавил, че се очаква да бъде дадена зелена светлина за снимките на третия сезон.

Ето два цитата от Кейси Блойс:
“I have read five scripts for a third season,” he said. “I’m very, very impressed and excited about what I’ve read. I don’t want to give away the storyline, but I really think they’re terrific.”
“We are talking to directors, and when we have a director we want to hire, it will be a go.”

Второто ми се нрави.
Смятам, че една от причините за по-слабата оценка на втори сезон (освен очевидната прибързаност при пускането му, която вече е призната отдавна от същия Бойс) е фактът, че не беше сниман изцяло от един режисьор.
Но май сега смятат да търсят ЕДИН режисьор, който като Кари Фукунага да направи сезона изцяло.

Последна редакция: пт, 28 юли 2017, 15:37 от мячик

# 485
Ех, че хубаво Simple Smile Аз, честно казано, мислех, че съвсем са се отказали да снимат 3 сезон. Според мен една от причините 2 сезон да е по-слаб от 1-ви беше бързането за снимането му, тип "да яхнем вълната". Сценарият доста пострада от това.
Дано намерят режисьор като Фукунага, невероятен е.

# 486
  • Ænima/Albuquerque
Супер новина!

# 487
  • София
Това също ме зарадва!!

# 488
  • Ænima/Albuquerque
Relaxed

# 489
  • София
Любимото ми съживяване на умрели теми  Laughing

След 4 години чакане (?!) и кандардисване чакания с голямо нетърпение сезон 3 със сигурност излиза 2019 г. все още няма конкретна дата, но трябва да е януари.

И дано Махершала Али загатне за дадения му Оскар с играта си, защото лично за мен онзи Оскар, който получи е един от най-странните (не искам да казвам незаслужени) такива в историята.
Така като гледам трейлъра май ще има изнасилване и брутално убийство на цветнокож/а или нещо подобно? Нз, важното да е добър колкото предшествениците си.

https://www.youtube.com/watch?v=9wNjOPJHbuc

# 490
Чудесна новина.
Като гледам обаче, ще ползват успешната формула на първия сезон, дано да не го преповтарят съвсем само.
Велик сериал.

# 491
  • София
Като гледам трейлъра доста ми прилича на ''Време да убива'' ако си спомняте с Матю Макконъхи. Разбира се няма индикации, че ще се случи нещо подобно, но нещо на там ме тласкат нещата засега.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт