Грим

  • 98 044
  • 686
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 779
Скарлет, а кое е това момиченце със синята перука ? Страшно е красиво, прилича на фея  Hug . И гримът й....без коментар, невероятен просто.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 6 923
Скарлет, на твоите очи топли цветове ще стоят по-добре от това сиво!

# 47
  • Мнения: 436
Ммм Скарлет, аз те одобрявам. хубав ти е станал грима и ти отива.  Най се впечатлих обаче от косата ти..страхотна е... лъскава...супер си. 

Последна редакция: чт, 02 мар 2006, 14:46 от strandwasser

# 48
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Малчо , благодаря ти. това е голямата ми дъщеря, а гримът го правих аз Blush


старах се да слагам от сенките като на видеообясненията Wink Laughing
изглежда не мога да се справя...трих, трих от сенките и пак, ще трябва да се измия нацяло hahaha

Karen , ами аз незнам защо, но винаги ползвам сиви сенки. може би наистина не са подходящи за очите ми. просто ми се струват най-ненатрапчиви като цвят и по-дискретни. а и нали кожата ми е по-тъмна не се виждам примерно с лилаво Mr. Green

# 49
  • София
  • Мнения: 4 866
да, малчо, наситено-по-тъмно-сини са ми очите, не са сиво-светло-прозрачно-сини (като на брат ми).

значи да пробвам: топли (кафяви) сенки или студени (сиви, лилави). а как се разполагат нюансите светло-тъмно около окото в посока: мигли-вежди и вътрешен-външен ъгъл? а на долния клепач нещо слагам ли?

да си кажа, очна линия никога не съм пипала. опитвала съм да слагам молив на горния и долния клепач съвсем в основата на миглите. ама и молива нещо не го правя както трябва май. цветът му като на сенките ли трябва да е, евентуално с различен нюанс?

леле, колко не ме бива! Embarassed

# 50
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Ммм аз те одобрявам. хубав ти е станал грима и ти отива.  Най се впечатлих обаче от косата ти..страхотна е... лъскава...супер си. 
сериозно ли ме хареса? Heart Eyes
аз сега като се гледам се виждам като от маалата, давайте и вие снимчици Flutter

а косата ми не е сресвана днес, но по принцип и аз си я харесвам Blush

# 51
  • Мнения: 1 568
Ето ме и мен гримирана

Не с новите сенки обаче.

Следващия път като имам повод да се гримирам ще ви ги покажа и тях.

# 52
  • Мнения: 436
Цитат
сериозно ли ме хареса?
Ми да няма да се лъжем сега...Но нали знаеш всичко е въпрос на вкус. Аз обичам също сиво-синкави сенки, евентуално леко към люляк. За това ми допадна.
Комплимент и за устните ти - не ти трябва push-up...  Nature Sun With Face

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 6 923
Karen , ами аз незнам защо, но винаги ползвам сиви сенки. може би наистина не са подходящи за очите ми. просто ми се струват най-ненатрапчиви като цвят и по-дискретни. а и нали кожата ми е по-тъмна не се виждам примерно с лилаво Mr. Green

И лилаво не.  Grinning
Пробвай с прасковено, теракота, розово, кафяво - ще подчертават зеленото на пъстрите ти очи.
Червилото добре си подбрала бледо, розово с леко оранжев оттенък мисля че също ще ти отива. Гледай да не надхвърляш контура на горната устна. На лицето ти може и да оитват по-тъмни цветове, но ще подчертават носа.

# 54
  • Мнения: 5 647
Василиса, хайде малко помощ и от мен - надявам се да не се сърдиш Wink "Опушеният" грим наистина е много ефектен и веднага давам линк, където е подробно обяснено как се прави: http://www.tialoto.bg/article.php?cat=34&id=1903

Само на мен ли не ми се отварят картинките?

И на мен не ми се отварят.  Close

# 55
  • Мнения: 1 616
Ето ме и мен гримирана

Не с новите сенки обаче.

Следващия път като имам повод да се гримирам ще ви ги покажа и тях.

Смайли, силно одобрявам!  Laughing Лек, ненатрапчив грим - точно какъвто харесвам! Придава свежест и лъчезарност на лицето ти! И никът ти удивително много ти подхожда! Wink

# 56
  • Мнения: 1 616
Аз имам въпросче към мамите, които обичат яркочервени червила. Говоря за тези с цвят на череша, бордо, вино и т.н., а не за "доматените" светлочервени червила... Та питанката ми е с какъв цвят сенки си пасват гореописаните нюанси? Имам червени червила, които лееко клонят към кафяво и се съчетават чудесно с кафеви или кафяво-вишневи сенки. Но за другите си не мога и не мога да нацеля точния нюанс. Карен, мисля че тебе съм виждала с такива ярки, наситени червени червила - дай съвет! И още нещо - сиво-черните (и всичките им нюанси, вкл. и сребристи) сенки пък с какво червило да комбинирам?

# 57
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Освен това , днес милото има рожден ден, та ще имам повод за нещо по- специално, но това по- късно.

Малчо, на милото ти! Да се обичате още 100 години!

Напоследък се гримирам постоянно, но за сметка на това нямам снимки (все Мони снимаме!  Mr. Green). Ето тук съм нагласена за Новогодишното тържество - със златисти сенки.

# 58
  • Мнения: 1 568
Нимфетка, благодаря!  Grinning
Аз се гримирам най-често с розово и бежово. Зависи от тоалета.
Иска ми се да експериментирам и с други цветове. Какво ли би било подходящо за моите очи?

УУаауу, какви устни, chockolina! Превъзходни са! А черволото е много хубаво ... и сочно  Wink

# 59
  • Мнения: 1 708
Страхотна темичка,аз много обичам да се гримирам и да гримирам другите.
Ето ме гримирана тук:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=24626

А тук съм гримирала моя приятелка:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=24626&photo=2

Общи условия

Активация на акаунт