Ползвате ли столче за вана

  • 647
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 826
Искам да ви попитам ползвате ли столче за къпане на детето във вана.Аз искам да споделя,че ползвам такова за малката,а тя е на 1,4г.Страшно съм доволна,но искам да попитам ако някой е ползвал,до каква възраст горе-долу се ползва и дали има нещо като размери при тях.Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 10 758
Тц, не ползвам такова нещо.Седи си само на дупето.

# 2
  • Мнения: 46 430
Никога не сме ползвали  newsm78
Мъжът ми я къпа сам и няма проблеми, а някъде от годинка става и вършее из ваната, не можеш да я удържиш на едно място  Naughty

# 3
  • Мнения: 7 430
От някъде 10м не мога да го озаптя в банята и за това, не съм купувала - ако ти е послушна, може и още да изкарате Wink

# 4
  • Мнения: 8 505
Не.Къпем я под душа.Много рядко в нейната вана.

# 5
  • София
  • Мнения: 9 826
Не.Къпем я под душа.Много рядко в нейната вана.
Столчето ,за което ви питам не е за детска вана, а за голяма,нормална вана.Има гумени крачета,чрез които стои абсолютно неподвижно и детето е напълно обезопасено в него.

# 6
  • Мнения: 3 777
Не виждам смисъл.
Къпя детето в голяма вана от 6 месечно.
В момента е на година и 3 месеца.
Държи се сам за ваната и единия от нас го къпе.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 694
Аз го къпя в такова столче точно защото много шава из ваната и ме е страх да не се удави. Те злините идват бързо. Но за съжаление сме на същата възраст и не мога да ти кажа до кога ще се къпем с него. Казват че ставали до към 3 г. и като гледам май наистина докъм 3 ще става. Обаче се съмнявам че много скоро той самия няма да иска да го слагам в него.

# 8
  • Мнения: 35 891
за каката - не
за бебата - също не мисля да купувам

# 9
  • Мнения: 3 550
Не съм виждала такова нещо.

# 10
# 11
  • Мнения: 261
Аз имам за малкия ми син,който е на 3години и си влиза в него.Баткото ми е на 7 години и винаги ги къпя заедно .Пълня им ваната и ги оставям да щуреят без да се притеснявам,че някой ще се удави!Само че моя не е като този на снимката .Тоя ми се вижда с по-малки дупки за крачетата.Купувала съм го от ДАНЕТ.  Определено е добра покупка!

Общи условия

Активация на акаунт