Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 март 2006, 17:32 ч.

Цвят "червена мед"

• 553
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте!  От доста време се опитвам да намеря боя с медно-червен цвят, но не мога да намеря точно това, което търся.  Знам, че повечето от вас са експериментирали в сайта на Арома. Та там от каталога на боя Fara има точно такъв цвят какъвто искам, но пък тази боя доколкото знам отдавна не се произвежда. Дано не е нахално (предварително се извинявам), но има една дама с ник Nuni, която е с точно цветът който искам и страшно ми харесва. Ако дамата чете, би ли казала марката боя и точния цвят? Или пък вие знаете ли как мога да намеря такова медно червено. Все попадам на някакви измислени такива цветове, от които ставам ярко червена.
Благодаря!

# 1
  • София
При мене този цвят се получава с ЛОНДА ПРОФЕШЪНЪЛ ВОЛКАНо. Само и единствено с нея постигам желан резултат-аз имам много тъмна основа иначе. Ако искаш да видиш как стои-мога да пусна снимка? Thinking

# 2
  • София
За боята Fara - току що гледах рекламата и по телевизията - явно са започнали пак да я произвеждат. Потърси в магазините.

А защо не отидеш при фризьор и да ти каже какъв цвят/марка да вземеш и да отидеш да те боядиса. Те си имат разни трикове за докарване на цветовете.

# 3
[. Ако искаш да видиш как стои-мога да пусна снимка? Thinking]

Да, ако можеш пусни снимка.

# 4
[. За мен това е "червено медено".]

Да почти същото е. Кой номер се води боята?

# 5
  • София
Ами това е ЛОНДА ВОЛКАНО 445-новата номерация мисля, е 6/52...не съм много сифгурна де. Около 10 лева е.
Само да предупредя-моята основа е мнооого тъмнокафява. Не знам каква ти е естествената коса-така че.....попитай все пак и фризьорка.

# 6
  • Варна
За боята Fara - току що гледах рекламата и по телевизията - явно са започнали пак да я произвеждат. Потърси в магазините.

А защо не отидеш при фризьор и да ти каже какъв цвят/марка да вземеш и да отидеш да те боядиса. Те си имат разни трикове за докарване на цветовете.

Боята Фара на Арома е съвсем нов продукт, от седмица е на пазара, дори не всички магазини са я заредили. Засега няма, естествено, отзиви дали е добра, рано е да се каже.

Инфото е от "кухнята"  Wink

# 7
Предполагам че разбрах какво търсиш. Наистина не е често срещан цвят. Така наречения купфър е това. Виж ако намериш на Schwarzkopf Poly Color Revital. Цветът е есенно червено ( Herbstrot)N 477. И самата боя е хубава с колагенен пълнител на косъма. Нe е интензивно червено ,а   към оранжевото мек цвят е. Виж на търсачката на Poly Color. Съжалявам че не мога да ти го покажа цвета.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт