Добър козметик за Варна

  • 14 477
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 433
O,za Boga ne hodi v Beauty academy!!!!1

# 16
# 17
  • Мнения: 769
Извинявам се на всички мами по-горе,защото все пак всеки си има право на мнение... За мен специално тези процедури трябва да се правят след преглед на кожния статус и то не от козметички,ходили на курсове,а от дерматолог.Трябва да имаш предвид,че състоянието на кожата зависи и от организма,а това една обикновена козметичка не може да прецени.
Та на темата,аз ходя вече 4 години в Скин Лайн над Севастопол и ги препоръчвам горещо  .Имах доста проблемна кожа още от пуберитета и преди да предприемат,каквото и да било ми направиха първо изследвания и едва тогава назначиха процедури.Там консултира една страхотна Г-жа- д-р Илиева,която е дерматолог и наистина е адски в час.Мога да се похваля,че сега състоянието на кожата ми е страхотно,дори и както сам бременна.
Желая ти успех в избора

Преди години когато откриваха Скин лайн бях една от първите им клиентки (с пробленма кожа съм). Въпросната докторка ми препоръча един куп процедури.. то не беше химичен пилинг, не знам какъв пилинг (за 2 месеца оставих повече от 500лв) и в крайна сметка кожата ми не се повлия особено. Да, вярно че си бях правила изследвания по нейн съвет, но в никакъв случай прецедуте им не ми помогнаха!
Aнgel Face - и тях ги знам още преди да се преместят на сегашното си място (преди бяха в едно апартаментче до Червения), та те пък ми намацваха маските и ме зарязваха за неопределено дълго време сама... и се сменяха козметичките по време на самата прецедура... абе не ме заребиха особено...
Та така с варненските козметички.. лицето си не снея да им го доверявам.. за кола маска поне си ходя при една Мария (известна по форумите) че е много сръчна..

# 18
  • Мнения: 2 616
Моята козметичка се казва Роди (от Радостина) и работи в студио Чар - с/у трудовата борса на ул. "Шипка". Салончето е мъничко, но е уютно и винаги много се забавлявам като ида там, голям купон е винаги, мацките са едни усмихнати и весели, а и цените са си супер -почистването на лице с масажите и маските, йонофореза и незнам още си какво е около 17-20лв.

# 19
  • Мнения: 606
Моята козметичка се казва Роди (от Радостина) и работи в студио Чар - с/у трудовата борса на ул. "Шипка". Салончето е мъничко, но е уютно и винаги много се забавлявам като ида там, голям купон е винаги, мацките са едни усмихнати и весели, а и цените са си супер -почистването на лице с масажите и маските, йонофореза и незнам още си какво е около 17-20лв.
Може ли телефонче?

# 20
  • Мнения: 663
Ще следя темата, че и мен ме интересува.

Общи условия

Активация на акаунт