Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
здравей те мами,
След три месеца с бебка ще пътуваме до Португалия  и ме интересуват доста неща. Само  българския превозвач ли има тази линия;колко багаж мога да нося и дали този на детето е отделно от моя;количката дали влиза като килограми към багажа или не; какво би ми било нужно за полета. Благодаря много предварително

# 1
На тези въпроси най-добре ще ти отговорят в туристическата агенция.
 Аз пътувах преди 2 години и нещо с България Еър. Тогава полетът до Мадрид първо кацаше в Лисабон. Със сигурност директен полет ще има само на българската авиокомпания. Иначе имаш варианти с почти всички други, но ще е с прекачване, което според мен не е за предпочитане
За себе си имаш право на 20 кг. багаж + около 5-6 ръчен в неголяма чанта, която да се побира в багажното над седалките.. За бебето се плаща 10 процента от стойността на билета за възрастен, без право на място, но на колко багаж има право не знам.
В ръчния сложи всичко за бебето - храна, вода, памперси,мокри кърпи, залъгалки, играчки ит.н. Мисля, че полетът е около 3 часа, но съм забравила.
Късмет и безпроблемно пътуване!

# 2
благодаря ти silvi mar все още имам време да се подготвя и да събера необходимата информация

# 3
Ако си с България Еър до 2год.билета е 10% на детето и то трябва да седи в теб.На излизане от Бг.ако не си с бащата на детето ти искат нотариално заверен документ,че таткото е съгласен детето да напусне страната.Имаш право на 10кг.ръчен и 20кг.който ще пуснеш в самолета багаж.Детето има право на 1 количка или 1 столче,което се пуска в багажното отделение на самолета.Ако не си с бг.превозвач ще трябва да сменяш,защото май няма директен полет до Lisboa,а и е най-евтино.И да не забравя -те се правят на разсеяни,но имаш право на пюре и кисело мляко за детето плюс твоята храна.Аз често пътувам до там така,че ако имаш въпроси ме питай на лични Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт