Изгубено доверие

  • 11 578
  • 136
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 860

Сега се чувствам длъжна да не го игнорирам напълно заради операцията. А колкото повече му обръщам внимание, толкова по-забъркано става.

Дааа, беее, длъжна си му - с нищо не си му длъжна, моля те.
Нещата не са нито бели, нито черни - те са такива, каквито сами си ги направим.

Я, дай малко самочувствие и самоуважение  Hug

# 46
  • Мнения: 2 237
Аааа, не! Направо се ядосах, като прочетох за какво става въпрос! Buttinsky, ти като една самостоятелна, млада и интелигентна свободна жена защо си създаваш излишни проблеми с мухльовци. Операция му предстояла, ами всички си имаме болежките, хайде, бе. Е, как може въобще да взимаш насериозно разни глупаци с бивши гаджета, "обсебени от духове". Идва ми да дойда във вашия град и да ти се навикам едно хубавичко.. Духове, шизо, разкаяния! Ооо...

# 47
  • Мнения: 6 697
От това, което прочетох разбрах, че тоя твой приятел не те заслужава и е страшно объркан  Rolling Eyes
Нищо не му дължиш, колкото по-бързо приключиш с него толкова по-добре за теб Peace

# 48
  • Мнения: 6 278
Бътински, такива мъже, които, когато изневеряват, са "прилъстени", пък когато го заварваш в дома на бившата, е защото "ти си го оставила"... Rolling Eyes Ми това изобщо не е мъжко - все друг му виновен и други му подредили обстоятелствата и той само се случил там. Той не може да взима решения и да стои зад тях, според мен това е изводът от случката.

# 49
  • Мнения: 2 099
Бутински,приятна си ми и те чета често.Ще дам и моето мнение,пък дано не се разсърдиш.Ти я караш от трън на глог!Не ти трябват подобни мъже-те са потъващи кораби,стари,продънени и изгнили отвътре.Зарежи тази връзка,намери първо себе си,дай си време,почини,помисли и реши какъв точно човек искаш за себе си,не да се хвърляш да забравяш една дълга връзка с подобен някакъв си там уж мъж.
Не му дължиш нищо!Ни подкрепа,ни съчувствие-има си майка и баща да му съчувстват те.Пък и нали веднага след операцията намерил бързо пристан в който да се утешава?Погледнато отстрани изглеждаш смешна,правят те за смях.Знам,че и ти си имаш проблеми,не ти трябва още един да влачиш.Бий си камшика и погледай вече себе си,време ти е  Hug

# 50
  • Мнения: X
Рибозом, тя операцията предстои. Аз даже се учудих как при това напрежение е решил да си създава грижи и да й ходи на гости на тая. Нали уж аз съм му морална подкрепа наред с родителите му?

Сигурно звучи смешно знам. И съм съгласна, че съм от трън на глог. От едната на другата крайност, ама все неподходящи. Аз предишния колко съм го търпяла от съжаление и в името на доброто и знам, че съжалението е много лош съветник. Но не е и като да няма чувства. С времето ми е все по-трудно да се разделям с хората. Явно колкото и да се различават мъжете един от друг, основно попадам на два модела. Но и в двата типа са общо взето не особено, да не кажа никак благонадеждни.
Истина е, че аз тази връзка я започнах твърде скоро след предишната, която беше трудна за преглъщане. Мислех си, че имам нужда от човек, който е пълна противоположност на предишния, но явно истината е някъде по-средата.

# 51
  • Мнения: 6 697
Истината е, че трябва да си с човек, който те обича, цени и уважава  Peace

# 52
  • Мнения: 8 860
Рибозом, тя операцията предстои. Аз даже се учудих как при това напрежение е решил да си създава грижи и да й ходи на гости на тая. Нали уж аз съм му морална подкрепа наред с родителите му?

Сигурно звучи смешно знам. И съм съгласна, че съм от трън на глог. От едната на другата крайност, ама все неподходящи. Аз предишния колко съм го търпяла от съжаление и в името на доброто и знам, че съжалението е много лош съветник. Но не е и като да няма чувства. С времето ми е все по-трудно да се разделям с хората. Явно колкото и да се различават мъжете един от друг, основно попадам на два модела. Но и в двата типа са общо взето не особено, да не кажа никак благонадеждни.
Истина е, че аз тази връзка я започнах твърде скоро след предишната, която беше трудна за преглъщане. Мислех си, че имам нужда от човек, който е пълна противоположност на предишния, но явно истината е някъде по-средата.

Първото - явто тази идея фигурира основно в твоето съзнание  Peace
Второто - понеже си ми много симпатична бих искала да те помоля да погледнеш себе си - дали в теб няма причина да попадаш на такъв тип хора? дали е ниска самооценка, дали е някакъв подсъзнателен страх да не останеш сама, дали е нужда да бъдеш доминирана от някого?

Все си мисля, че преди да изчистиш собствената си къщичка, няма да ти се получи с отвравянето й за външни хора.

Пожелавам ти успех, но бъде по-разумна и по-малко емоционална, защото май второто ти е в повече и ти размътва погледа

# 53
  • Мнения: 4 892
Е кога пък след само 6 месеца му се охлаби толкова ангела на този?
Бубинка, не знам какво да ти кажа. Това доверие, към любим е много по-различно от това доверие към заобикалящите ни хора. Знаеш си дереджето на сърцето и душата, помисли.
Па ако можеш го давай известно време по-лежерно. Ако не стане, не губи време.
 Heart Eyes знаеш!

# 54
  • Мнения: X
Предстои му операция, сменя си работата, между вас нещата не са на 100 % (визирам разни проблеми, които сповенаваш), а той тръгнал да се "жалва" на бившата?
Т.е., не му стигат наличните проблеми,та тръгнал да търси още?    Thinking
Прелъстен бил, ти си го "оставила в ръцете" на бившата?    newsm78
Не знам на колко години е тоя хубостник, но ги върши едни като за 13-15 годишен тийн.
С времето съм се убедила, че има хора, които са като магнит за проблемни индивиди.Затова, опитай се да разбереш защо привличаш такива типажи.Ако трябва, и с помощта на специалист.Мисля, едно безпристрастно мнение на външен човек къде грешиш в подхода си би ти дало представа как да постъпваш занапред.
Но основното, според мен, е да цениш повече себе си, после другите.

# 55
  • Мнения: 2 099
Ама Бутински,няма да си сама.Ама хич не ти и трябват подобни на този сегашния.Ти реално пак си си сама,само дето до тебе върви някой който носи все панталони.Каква подкрепа може да намериш в подобен типаж?Как мислите да продължите напред,да сте семейство?Остави тая работа.Сега баш след гафа е времето полека да затвориш вратата и да си помислиш за себе си.В крайна сметка няма какво толкова да загубиш.То тоз май не струва особенно.Почини си,премисли и определи за себе си критерии какво искаш от един партньор,изглеждаш умен човек,ще се справиш.Стига преглъща и прави компромиси,повечето хора не ги заслужават!

# 56
  • Мнения: X
Аз вече съм убедена, че явно сама си ги търся такива проблемни на подсъзнателно ниво.
Той самият веднъж ми каза, че явно се възприемам като майка Тереза.  Много често ме е наричал "ангел", а последния път вече бях "Спасителка в ръжта". Уж на майтап, де. Но като цяло смисловата нишка е, че той е имал нужда да бъде "лекуван" и "спасяван". То и аз имах, но нещата вървят накъм саможертва вече, ако не мога да си наложа вето на чувствата.

Май вече трябва да се замисля за психолог. Не знам обаче в нашия град има ли читави.

# 57
  • Мнения: 2 674
Жалкото в ситуацията е, че каквото разумно и да кажем, ти ще слушаш сърцето си, а не главата си.

Това не е мъж. Помисли над това. Имаш ли нужда от повече драма в живота?!?

В крайна сметка имай малко достойнство.

Постави себе си на първо място и нещата ще се наредят. Объркани са ти приоритетите. Не му звъни, не слушай сърцераздирателните истории.




# 58
  • Мнения: 2 237
Май вече трябва да се замисля за психолог. Не знам обаче в нашия град има ли читави.

Ти ли? Аз не мисля, че си за психолог; просто си един добър човек, който си мисли, че има силата да помогне на слабите. Но това не е партньор и с времето ще ти тежи.

# 59
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 363
Че те всички мъже имат нужда да бъдат обгрижвани, като от майка си и ч....ни, като от жрица Rolling Eyes
Жената трябва в доста роли да влиза, ако иска да задържи вниманието на мъжа до себе си.
Но, първоначално той трябва да е сигурен в чуствата си Wink

Общи условия

Активация на акаунт