Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 окт. 2014, 09:19 ч.

Моята сватба през 2015

• 44 091
  • 761
  •   1
Отговори
Здравейте!
Създавам тази тема с цел да споделяме емоции, идеи и опит за предстоящото щастливо събитие! Иска ми се да се съберем и да споделяме всички моменти от предложението през планирането и организацията до голямото "Да". Надявам се да си бъдем полезни! Вие сте!

# 1
Честито за решението   bouquet .

През кой месец ще е събитието?

# 2
Честито за решението   bouquet .

През кой месец ще е събитието?

През септември 2015 Simple Smile Има мнооого време, а аз нямам търпение Simple Smile

# 3
  • Silistra
Здравей,
Честито от мен! Къде ще е голямото събитие?

# 4
Избери дати 6, 13 или 20 септември. Всичките се падат в неделя. 20.09 е най-добрата.

Харесвам есенните сватбени снимки, но времето тогава е променливо и много, много не може да се разчита на него. Не обичам дългите подготовки. Всичко се удължааааааааааааава във времето и вместо да ти носи удоволствие е някакво безкрайно чакане.

# 5
  • Sofia
Здравейте! Може ли да се запиша?
Нашата сватба ще е на 18.07  и сме решили да я правим в най-тесен кръг (50 човека) . На първо време ще си купим халките, че са по-скъпички. Ако знаете къде можем да си вземем, моля споделете. За злато говоря.
Поздрави и прегръдки.

# 6
Здравейте! Може ли да се запиша?
Нашата сватба ще е на 18.07  и сме решили да я правим в най-тесен кръг (50 човека) . На първо време ще си купим халките, че са по-скъпички. Ако знаете къде можем да си вземем, моля споделете. За злато говоря.
Поздрави и прегръдки.

Здравей,  nikinkaaa, добре дошла и честито!
За халките не мога да помогна - ние вече имаме - родителите ни подариха техните, вчера ги носих да ги полират. Но наистина са си голямо перо в бюджета...

# 7
  • Sofia
Аля, коя в вашата дата?

# 8
Аля, коя в вашата дата?

Избрали сме 05.09 защото е събота. Ще сме на Арбанаси, но се колебая между два ресторанта.

# 9
  • Sofia
И ние много мечтаехме за Арбанаси. Как са цените там на куверт? Ако имате информация, де:)

# 10
За халки препоръчвам Сватбен център София. Нашите са от там. 65 лева за грам е златото, имат и разни отстъпки- питайте ги. Успех Simple Smile

# 11
  • София
Здравейте, и аз да се запиша  Simple Smile
Избрахме 06.06.2015 г. - първата събота на юни.
Вече се подготвяме, избрахме ресторант, фотограф и DJ.
На 3-ти ноември ще записвам час за церемонията, и мисля да си почина около месец от сватбени емоции, защото за ресторанта падна голямо обикаляне.

# 12
Ники, кувертите са около 30 лв. +- някой лев. Още не са им готови менютата за 2015, но се въртят около тази цена. Отделно ресторантите, които проучвам предлагат и украса, но за нея още е рано да споделя цена, понеже не съм решила.

Нелка, добре дошла   bouquet

Момичета, споделете за предложението Simple Smile

# 13
  • Германия
Присъединявам се и аз към булки 2015, въпреки че аз ще съм булка 2016, започвам да разучавам от сега, защото ще организирам сватбата сама с бебе на ръце и на 2000км. Искам майска сватба.  Heart Eyes Влюбена съм в долната зала на парк хотел Москва, но е за 300 човека, а ние ще сме около 150, в голяма дилема съм.
За халките ако имате път към Кърджали/Хасково и околността разгледайте бижутерийните магазини. Лятото платих 400лв за 7г пръстен, по поръчка. А да не говорим колко красиви годежни пръстени се внасят от Турция.

# 14
Малко пухче, добре дошла и честито!   bouquet
И аз съм за по-дългосрочното планиране - мъжа ми много ми се смее, защото от сега съм започнала, но аз обичам да съм наясно с всичко и да си разхвърлям нещата по месеци, отколкото да изживявам стресове накрая. Не че няма да има, но искам да се опитам да ги минимализирам.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт