Отговори
# 45
  • Мнения: 2 690
тази е мис също..май венесуела беше hahaha...на мис континент красотата и е просто уникална...акъла напоследък не чак толкоз Naughty

тая майте не ми харесва...и с тези краченца..трътлести са...имаше някаква песен..."а бедрото кат метрото е на длъж" hahaha hahaha трябва да има hahaha какво и се харесва толкова...
аз също не харесвам Майте, тя има ли силикон..знаете ли? newsm78

# 46
  • Мнения: 8 533
Кате като видиш...да ми отговориш...аржентинците все руси ли са??

в туитър..има една дама мексиканка...която е присъствала на откриването на модния магазин...направило впечатление някакъв мъж..който бил постоянно до Химе и майка и и я гледал подозрително втренчено..не се отделял а не бил фен,нито от управата и служителите на новия магазин...коментират го

този с коженото яке...и бялата тениска

# 47
  • Мнения: 7 538

тая майте не ми харесва...и с тези краченца..трътлести са...имаше някаква песен..."а бедрото кат метрото е на длъж" hahaha hahaha трябва да има hahaha какво и се харесва толкова...

много готин човек...с Уилям много си пасват в това отношение...и с Химе... Wink

# 48
  • Мнения: 7 538


този с коженото яке...и бялата тениска


 Shocked Този... #Crazy ooooh! ooooh!след  Хайме и Чудото на природата.... ooooh! ooooh!Боже опази! Praynig
Попитайте Химе...кой е този постоянен придружител.....той защо я охранява? Не може ли да изчака....или е гост.... ooooh! ooooh! ooooh!
Измислете нещо! Praynig

# 49
  • Мнения: 8 533

тая майте не ми харесва...и с тези краченца..трътлести са...имаше някаква песен..."а бедрото кат метрото е на длъж" hahaha hahaha трябва да има hahaha какво и се харесва толкова...

много готин човек...с Уилям много си пасват в това отношение...и с Химе... Wink
е не съм казал че не е готин човек...на външност на ме допада само Grinning иначе...виж за ели мога да кажа...че не ми доподо изобщо...нито изкуствения вид...нито интелектуалния товар...

# 50
  • Мнения: 8 533


този с коженото яке...и бялата тениска


 Shocked Този... #Crazyслед  Хайме и Чудото на природата....Боже опази! Praynig
ми нали не бил особено привлекателен... Mr. Green не знам...това видях само и ви споделям...аз не разбрах Катето знаеше ли как изглежда..ако знае..ще ни каже дали е този...ако не...

но похотливия поглед на тоя хич не ми харесва...меко казано #2gunfire

# 51
  • Мнения: 8 533
тази е мис също..май венесуела беше hahaha...на мис континент красотата и е просто уникална...акъла напоследък не чак толкоз Naughty

тая майте не ми харесва...и с тези краченца..трътлести са...имаше някаква песен..."а бедрото кат метрото е на длъж" hahaha hahaha трябва да има hahaha какво и се харесва толкова...
аз също не харесвам Майте, тя има ли силикон..знаете ли? newsm78
май няма...тя е по закръглена и си има материал свой... Mr. Green такава структура Mr. Green

# 52
  • Мнения: 7 538
ако знае..ще ни каже дали е този...ако не...
Попитайте Химе.... Ако трябва да съм честна... Thinking вече не ме интересува дали ще имам инфо за личния и живот...след като не е свързан с Уилям...може да си сменя гаджетата....все ще научим ,я от Нотас ,я от нея самата,когато реши....Искам да видя само скоростния заместник на Уилям.... newsm78 не ми е ясно колко го е опознала като личност,защото беше с Хайме и Уилям... newsm78 не може да е секс машина... Naughty newsm78 утешител  със задни мисли, може би.... Thinking Thinking Thinking

# 53
  • Мнения: 8 533
ама хич не ми прилича този русия на мексиканец...мексиканците са тъмни..и не руси Naughty Mr. Green

аа няма да я питам за такова нещо...предполагам и Калата не би питал....все пак жена е...ние сме мъже..и като не ни е в обсега...не мисля че е джентълменско да се набутваме и тук.все пак симпатизираме и или сме и симпатизирали...

но ми стана любопитно...къв е тоя...жИлезен...че ако пък го води и по ангажиментите си... ooooh! ooooh!

# 54
  • Мнения: 7 538
ама хич не ми прилича този русия на мексиканец...мексиканците са тъмни..и не руси Naughty Mr. Green
 

и е рус.... Thinking Thinking Thinking стандарта....

# 55
  • Мнения: 7 538
Просто поставете снимката... с учудване....има ли руси мексиканци.... Shocked newsm78 Wink

# 56
  • Мнения: 8 533
ама хич не ми прилича този русия на мексиканец...мексиканците са тъмни..и не руси Naughty Mr. Green
 

и е рус.... Thinking Thinking Thinking стандарта....
не пуска русия стандарт обаче Joy hahaha

# 57
  • Мнения: 7 538
Variety Latino ‏@VarietyLatino  39m39 minutes ago
#Addicted con @willylevy29 fue todo un éxito de taquilla este finde! #AddictedtoWilliamLevy http://vlat.us/CDyWy 

# 58
  • Мнения: 8 533
аз отново намерих поздрав...уви възпитанието не ми позволява...да го пусна на Химе... hahaha hahaha
Скрит текст:

# 59
  • Мнения: 7 538
аз отново намерих поздрав...уви възпитанието не ми позволява...да го пусна на Химе... hahaha hahaha


Как като не слушаш такава музика ...ги намираш тези поздрави...  hahaha
Това си е ...хард....

Аз си мисля сега....ако нещата не са от 1 месец ,а от по-рано/преди 22.08.  туита на Карими.../....и Уилям естествено е научил....да не би затова да изглеждаше така около и на   рождения си ден... newsm78
Химе беше в ДФ ,когато и Уилям остана за близо седмица/след Сабритас/....но дали са се видели/ май това трябваше да разберем от Катето.../.... newsm78 нали вече е била с ънадър мен....???? Въпроси....въпроси...????

Общи условия

Активация на акаунт