Уреди с марка Arieli?

  • 55 061
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 708
Днес бях в един магазин и попаднах на тази марка. До колкото разбрах са китайски....май. На доста ниски цени са, може би в класа на Neo. Някой има ли опит с тях?

P.S. Пише се Arielli, но не знам как да редактирам заглавието.

# 1
  • Мнения: 520
от тази световно известна марка ползвам тв.
до тук една година без проблем.

# 2
  • Мнения: 581
Имам  кафемашина от тази марка , на четири години е. През тези четири години претърпя две пренасяния на далечния разстояния, като единия път падна жестоко от буса на земята Laughing
Нищо й няма, а и хубаво кафе прави Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 3 159
В предишната ни квартира абсорбаторът беше Arielli. 1 година го ползвахме, работи си още. Не е нещо особено, но не е създавал проблеми. Основните уреди /печка, хладилник, котлони, съдомиялна/ не бих си взела такъв клас, но нещо малко бих.

# 4
  • София
  • Мнения: 708
Аз еди малък фритюрник загледах. Беше само 25 лв, но ми се видя недомислен.
Иначе другите неща като цяло май са копия (като външен дизайн) на известни марки

# 5
  • Мнения: 1
Купих си телевизор ArielLi -андроид и е перфектен. Тази марка с ниските цени сложи в джоба си известните марки.
Не си заслужава някой да купува вече телевизор, който не е андроид.

# 6
  • Мнения: 13
Купих си телевизор ArielLi -андроид и е перфектен. Тази марка с ниските цени сложи в джоба си известните марки.
Не си заслужава някой да купува вече телевизор, който не е андроид.
Малко повече информация, моля! Какъв е модела на телевизора, какъв диагонал, от къде го купихте? Някоя снимка ако е удобно на някой ХД канал в затъмнено помещение? И един последен въпрос, има ли оптичен изход, защото информацията по сайтовете за моделите на марката е оскъдна, а телевизор 4К без такъв изход си е смешно и несериозно? Май много ми станаха въпросите, но в момента Arielli 55DN4T2 4K, Android е на промоция в Метро с три години гаранция за 759лв. което си е без пари.

# 7
  • Мнения: 11 605
Купих си телевизор ArielLi -андроид и е перфектен. Тази марка с ниските цени сложи в джоба си известните марки.
Не си заслужава някой да купува вече телевизор, който не е андроид.
Защо така?

# 8
  • Мнения: 4 660
Наскоро купихме хладилник и пералня с тази марка аз съм изключително доволна  препоръчвам ви го.

# 9
  • София
  • Мнения: 461
А някой с готварска печка има ли,от тази марка? Искам да взема за нашите и харесах фурна с керамични котлони за 499лв с 7г гаранция. И много се чудя...

# 10
  • ВАРНА
  • Мнения: 296
Някой има ли отзиви за керамичните им плотове?
https://www.jarcomputers.com/p/OVENARIELLIAE322S/?ref=322s

Общи условия

Активация на акаунт