Новите съседи

  • 116 824
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 403
 Гледате ли го ?? Аз лично когато го хванах по тв първите пъти ми се струваше страшно глупав сериал ,но сега много се зарибих и мисля да почна да го гледам в Vbox   от самото начало Grinning
Всеки който питам казва ,че това е голяма простотия , но на мен си ми харесва Grinning

# 1
  • Мнения: 351
Не го пропускаме  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Теглим го от замунда или арена, иначе по тв-то с тези реклами не ми е никак интересен.

# 2
  • Мнения: 765
Много любим ми  е !!! Винаги е смешно!  Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 2 497
Обожавам този сериал!
Като свърши последния сезон, предпоследния де, по телевизията, даже писах на БТВ писмо с молба, да го продължат.

Страшно ми харсва сюжета, героите, озвучаването на български... =)
Умираме си от смях и даже родителите ми го гледат и разни колеги и си пускаме "местни" бъзици.

Гледаме го от voyo обаче, на вечеря обикновено, че 18.00 е абсурдно време.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Пълни простотии са, но точно затова ми харесват  Joy

# 5
  • Мнения: 6 833
И аз го следя, много ми харесва  Peace Гледам го на обяд по Бтв комеди, не знам кой сезон пускат.

# 6
  • Мнения: 3 960
Любимият ми  Mr. Green Не го пропускам, а преди това гледах и Щурите съседи.  В момента дават 7-ми сезон, а в Испания на 13-ти беше премиерата на 8-ми. Дано скоро ги гледаме и ние, че е страшно интересно.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 497
Дано!

Нашият "Етажна собственост" според мен има някои неща, взети от там, сценаристите 100% са го гледали и може би затова и той много ми харесва.

# 8
  • Мнения: 6 833
Щурите съседи и него съм го гледала, но по-малко време и беше доста отдавна. Българския вариант също ми харесва. 

# 9
  • Мнения: 403
Радвам се ,че намерих и други фенове Simple Smile
Лощото е ,че това е последният сезон за Бг  , следващият демек  8-ми чак другата година ще го пуснат Sad

# 10
  • София
  • Мнения: 8 111
Обожаваме го този сериал. Всяка вечер си го гледаме с мъжа ми, голям смях  Laughing  И миналата седмица като прочетох, че ще имаме събрание на входа ми стана много смешно, но за съжаление нашето събрание мина тъпо  Joy
Ето снимки от премиерата на 8-ми сезон в Испания

# 11
  • Мнения: 3 960
Много им се радвам как съседите са приятели, общуват си постоянно, нямам представа дали някъде е възможно това, ама в сериала е забавно  Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 2 497
Абе покрай сериала почнах и аз да се вживявам с нашите съседи;)

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Обожавам ги!  Heart Eyes
Няма друг сериал, който да ме разтоварва по този начин.  Grinning
Седми сезон е много силен. С глас се смея, докато гледам.  Laughing

# 14
  • Мнения: 574
Страхотно е филмчето. Много забавно. Това е и моят любим сериал.

Общи условия

Активация на акаунт