В Пампорово на ски- Стрийм ризорт или Екстрийм?

  • 12 520
  • 49
  •   1
Отговори
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Здравейте,

моля за мнения на посещавалите хотелите Екстрийм и Стрийм ризорт. Чудя се кой да избера.

Последна редакция: нд, 19 окт 2014, 15:49 от Nadyk

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Тъкмо след седмица ще ти кажа!

# 2
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Благодяра Радостина,
а някои миналогодишни?

# 3
  • Мнения: 17 904
Ще ви следя за отзиви, още обаче няма пакети с лифт карти

# 4
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Ще ви следя за отзиви, още обаче няма пакети с лифт карти

Има, за Перелик и Орловец Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 913
Здравейте,

моля за мнения на посещавалите хотелите Екстрийм и Стрийм ризорт. Чудя се кой да избера.


Dве години подред в Стрийм ризорт на НВ.Нормална храна , чистичко , топличко , транспорт до пистите , басейн , сауна.........Какво още? Питайте!

# 6
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240

peterky2002, много ли е далече от пистата, пеша става ли, ако караме със следобедна карта и няма транспорт тогава.

Изникнаха ми още оферти. Мнения за х-л Пампорово и Дафовска. Мнения за тях?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 913
Първия път внучката беше на 1/2 г. и разходката ни беше м-у хотела и пистите - с количката около 1/2 ч.Ходили сме пеша и до центърчето около спирката и Мургавец.Транспорта е собственост на хотела и превозва докато има желаещи и по заявка - никога не отказват.Ходенето до пистата пеша натоварени с оборудванета е твърде екстремно и не съм виждал някой да го прави.Ресторантчето в хотела е малко , но то няма и навалица , готвят вкусно.Иначе комплекса е в нищото , но е на пътя и няма проблем с колите , чистят постоянно.

# 8
  • Мнения: 102
Екстрийм не препоръчвам. Чуваше се всичко, което се върши в съседния апартамент. Предполагам и целия хотел разбираше когато сина ми беснееше през деня. Това за мен си беше смущаващо.
Храната беше средна работа, организацията на ресторанта обаче не струваше.
Добрите страни - беше топло, чисто, близо до пистата.

# 9
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
bn87 близо значи ли, че няма нужда от транспорт и мога със ски, обувки да отида до пистата?р
peterky2002, стрийм ризорт води с 1 точка
Някой нещо за х-л Пампорово?

# 10
  • NE
  • Мнения: 10 999
Аз се интересувам от мнения за Апарт Хотел Евридика Хилс, Пампорово. Peace

# 11
  • Мнения: 102
bn87 близо значи ли, че няма нужда от транспорт и мога със ски, обувки да отида до пистата?р
peterky2002, стрийм ризорт води с 1 точка
Някой нещо за х-л Пампорово?


На не повече от 500 м е от пистата.

# 12
  • Мнения: 843
Аз се интересувам от мнения за Апарт Хотел Евридика Хилс, Пампорово. Peace

Здравей
Аз лично съм много доволна - бях там със семейството ми през август и в целият комплекс бяха заети 4-5 апартамента. Дамата на рецепцията бе много услужлива, само докато споменем и се  настаним бе подготвила спа центърът. Чисто и спокойно място .. с удоволствие бих го посетила пак .

# 13
  • NE
  • Мнения: 10 999
tky Много ти благодаря. Hug Предполагам кухнята е на ниво и е достатъчно топло.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 913
bn87 близо значи ли, че няма нужда от транспорт и мога със ски, обувки да отида до пистата?р
peterky2002, стрийм ризорт води с 1 точка



Транспорта до пистата не е проблем от стриим ризорт , кухнята е на ниво и е достатъчно топло.
Сауната е добра и басейна става.

Общи условия

Активация на акаунт