тарифа за операция

  • 1 170
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 053
иматели представа колко горе-доло ще струва операция за кривогледство на дете в МА?
всьщност ни предстои среща с доктор да уто4ним заплащането,но искам да имам някаква представа за тарифата........ newsm78

Последна редакция: чт, 02 мар 2006, 15:53 от hani

# 1
  • Мнения: 4 053
аиде де хора,никои ли незнае? smile3529
                                    smile3529

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
щом не сме писали - значи не знаем
аз тук не познавам мама с дете с такъв проблем
пиши в здравния форум - там влизат повече хора

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
пусни си търсачката и търси - има много теми
ето ти една, но не знам дали има тарифи
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=76854.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=6447.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3207.0

# 4
  • София
  • Мнения: 4 412
Ако операцията се прави в МА не трябва ли да е безплатна? Може би питаш за почерпка на доктора - не знам. В частна клиника Визиус съм виждала албум с оперирани деца и възрастни, но не знам тарифите. Ако искаш ги издири и питай за ориентир.

# 5
  • София
  • Мнения: 498
Доколкото знам операциите са по клинична пътека и здравната каса плаща. На доктора му се превежда някакъв процент от стойността на операцията за труд Поне при моят син е така. Пак там в детско очно отделение ще го оперират от катаракта на окото, но вече 2 пъти излиза от операционната защото  не му оцелват вена Shocked- не ставало въпрос за пари.....
Здравната каса поема операцията а ние сме си купили само консумативите, които при нас са около 700 лв.
Ако искаш да дадеш на доктора нещо това е савсем отделно. Аз мисля че се досещам кой ще Ви оперира, то там не са много.... УСПЕХ!!!

# 6
  • Мнения: 462
hani, ще може ли като получиш информация, да я споделиш с нас, защото честно казано и моят Гого в следствие на гърчовете изкриви зрението си и също се замислям за такава операция, но честно казано при нас за момента още е само в зародиш идеята...

# 7
  • Мнения: 4 053
OK.
веднага като добия представа ще ви информирам.
наща операция е насро4ена за 27 този месец........ Praynig
дано вси4ко да е наред.

# 8
  • Мнения: 1 710
Дано всичко е наред  Praynig

# 9
  • София
  • Мнения: 1 333
Пожелавам лека и успешна операция !

и ще се радвам ако споделиш колко е струвала,защото и ние след време може да се наложи да правим Sad

И при Мими е вследствие многотоооооо гърчове  Cry

# 10
  • Враца
  • Мнения: 871
              Желая ти много.. много късмет.Сигурно съм ,че всичко ще мине безпроблемно. newsm10.Бъди много силна!Успех! newsm51

# 11
  • Мнения: 462
Кураж и от мен! Сигурна съм, че всичко ще мине безпроблемно, но все пак в този момент винаги са необходими неимоверни сили и въоръжаване с търпение! Желая ти късмет и лека операция на детенце!

# 12
  • Мнения: 4 053
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ  ЗА ПОДКРЕПАТА МИЛИ МАМИ,
и аз се моля вси4ко да е ОК.  bouquet

# 13
az znam edno 4e namen mi pristoi operaciq skapi dami  znam edno 4e tazi operaciq nadqvam se da mine bez oslojneniq ste se radvam da mi pojelaete kasmet Simple Smile
Zastoto ot tazi operaciq zavisi badesteto mi!!!!!! Cry
az sam na 18 g i savsem slo4aino popadnah na tozi sait ako nqkoi ot vas dami jelae da mi kaji nesto moje da mi pise na Mr.Di@abv.bg Simple Smile
aaaa i 4estit vi praznik mili dami Simple Smile
BEZ NE MOJEM OT MEN DA GO ZNAETE  Heart Eyes Embarassed Peace  newsm76 newsm20 OBI4AME VI!!!!!!!  Grinning

# 14
az znam edno 4e namen mi pristoi operaciq skapi dami  znam edno 4e tazi operaciq nadqvam se da mine bez oslojneniq ste se radvam da mi pojelaete kasmet Simple Smile
Zastoto ot tazi operaciq zavisi badesteto mi!!!!!! Cry
az sam na 18 g i savsem slo4aino popadnah na tozi sait ako nqkoi ot vas dami jelae da mi kaji nesto moje da mi pise na Mr.Di@abv.bg Simple Smile
aaaa i 4estit vi praznik mili dami Simple Smile
BEZ VAS NE MOJEM OT MEN DA GO ZNAETE  Heart Eyes Embarassed Peace  newsm76 newsm20 OBI4AME VI!!!!!!!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт