Проблем с детс.паста за зъби

  • 527
  • 14
  •   1
Отговори
  • Haskovo
  • Мнения: 150
Дайте ми съвет мами:От скоро си мием зъбите,но имаме проблем с пастите  не ги иска изобщо  ,мисли че са лекартво ли незнам дърпа се и реве,а без паста ,четката и сам си я вкарва в устичката  с желание при това.Първо пробвах с Вадемекум-зелената(ябълка), после му взех  на Астера синята и нея не я хареса.Сега незнам каква да взема  ,как да процедирам незнам,  да го оставя без паста да се мие ,имали смисъл изобщо  Thinking

# 1
  • Мнения: 326
Остави го, опитай пак по-късно - след месец, два, три. Той ще си покаже кога е готов.

# 2
  • Мнения: 717
Аз ползвам аква фреш и нямаме проблеми, но може би наистина първо трябва да изчакаш 2 седмици преди да пробваш пак.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Вземи някоя на Чико или Ненедент.Те имат много приятен вкус

# 4
  • Мнения: 258
А защо не пробваш да си измиеш зъбите с неговата паста. Thinking  Като те види, че я ползваш, може пък да реши, че не е толкова гадна и да се престраши. Simple Smile

# 5
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
Пробвай с Дентал - ягодовата

# 6
  • Мнения: 125
Пробвай с децките с вкус на плодове.Мойте деца ги ядяха,докато се научат как да го правят.Успех.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Пробвай с Дентал - ягодовата

Ние сме или с Дентал, или с Кидс - пак ягодка.

# 8
  • Мнения: 1 581
И моят е фен на ягодовите  Grinning  Но тогава идва проблемът, че не иска да я плюе  Rolling Eyes

Според мене в началото не е проблем и без паста да си ги мие.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 145
Моята си ги мие с розовата Вадамекум  и много я харесва. Но тя си мие зъбите сама (колкото може). Според мен спри за повече от 2 седмици, поне месец, за да забрави съвсем. А после почни ти да си миеш зъбите и подай просто четката в ръката. В началото може и без паста.

# 10
  • Мнения: 1 464
Аз взех паста и четка на чико,но същата работа,с четката си чеше венците ,а като сложа паста не иска Rolling EyesЗа сега се мием само с четка,надявам се да се научи Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 784
Калина не позволяваше да и мия зъбите, докато не взехме да си ги мием заедно. Няколко дена кляках пред нея и  миех моите и нейните едновременно, докато свикна. Сега пак си ги мием заедно, но вече една след друга. А пастата ни е Аквафреш за млечни зъбки, има вкус на плодчета.

# 12
  • Мнения: 8 505
Избери някоя с по-светъл цвят и слагай съвсем по малко-за да не я забелязва.Дребната ползва Чико-банан-тя е жълта и прозрачна като гел,почти не личи като я сложа върху четката.

# 13
  • Мнения: 660
Друг вариант е да изтискаш малко паста в чинийка и да го оставиш да си топне четката !

# 14
Аз ползвам НЕНЕДЕНТ-БЕБЕ. Малката я изяжда веднага щом я сложа на четката:)))

Общи условия

Активация на акаунт