За водата ДЕВИН-розов етикет

  • 10 831
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 119
А гледахте ли предаването "Искрено и лично", в което се дискутираха въпроси свързани с храненето на бебетата и водата, каято е подходяща за тях. Не помня датата. По въпроса за водата, бяха поканили най- добрия специалист по водите в България. Тя каза, че водата е изключително полезна за детския организъм, но само непреварена. При преваряването, водата вече имала друга структура...и т.н. Аз разбира се също не знам кое е най-доброто за моето бебче. Има много за и против и за чешмяната и за другата.

# 31
  • Мнения: 1 119
А гледахте ли предаването "Искрено и лично", в което се дискутираха въпроси свързани с храненето на бебетата и водата, каято е подходяща за тях. Не помня датата. По въпроса за водата, бяха поканили най- добрия специалист по водите в България. Тя каза, че водата е изключително полезна за детския организъм, но само непреварена. При преваряването, водата вече имала друга структура...и т.н. Аз разбира се също не знам кое е най-доброто за моето бебче. Има много за и против и за чешмяната и за другата.

# 32
  • Мнения: 3 698
Аз давам само изворната на Девин.Преварявам я  Peace

# 33
  • Мнения: 1 119
Гледахте ли  "Искрено и лично" преди около 1/2 месец. Темата беше за бебешките храни и водата. Бяха поканили в студиото най-добрия специалист по водите в Бг. Някакво професорка- каза че водата с розов етикет е изключително полезна  за бебетата само непреварена. Иначе и аз не знам кое е най-доброто за моето бебе.

# 34
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
А гледахте ли предаването "Искрено и лично", в което се дискутираха въпроси свързани с храненето на бебетата и водата, каято е подходяща за тях. Не помня датата. По въпроса за водата, бяха поканили най- добрия специалист по водите в България. Тя каза, че водата е изключително полезна за детския организъм, но само непреварена. При преваряването, водата вече имала друга структура...и т.н. Аз разбира се също не знам кое е най-доброто за моето бебче. Има много за и против и за чешмяната и за другата.
Гледахте ли "Искрено и лично" преди около 1/2 месец. Темата беше за бебешките храни и водата. Бяха поканили в студиото най-добрия специалист по водите в Бг. Някакво професорка- каза че водата с розов етикет е изключително полезна за бебетата само непреварена. Иначе и аз не знам кое е най-доброто за моето бебе.
newsm78

Последна редакция: нд, 05 мар 2006, 11:52 от Vivi

# 35
  • Мнения: 180
Да отбележа още в началото,че моето бебе почти не пие вода, а когато го прави е само с лъжичка-от шише не близва.Когато беше новородена й преварявах чешмяна,но от третия месец давам непреварена Девин роз.етикет.За смяна давам Трънска банкя-роз.ет.,но го правя рядко защото не съм сигурна в произхода(а по отношение на бутилираните води май за нито една марка не е сигурно, че не е менте)

# 36
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
от както се е родила давам тази вода,не съм я  преварявала никога.

Общи условия

Активация на акаунт