как да напълнея

  • 3 824
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте. Казвам се Василка, на 21 години съм и тежа 38кг. Моля Ви кажете ми как да кача поне 7-8 кила, защото съм прекалено слаба. Опитвала ли съм какво ли не и нищо не става. Пила съм и бирена мая и пчелно млечице и коластра и нищо не ми помага.

# 1
  • Мнения: 2 755
А ядеш ли?

# 2
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 850
Иди на лекар, може да е симптом на сериозно заболяване  Peace

# 3
  • Мнения: 1 196
Отиди задължително на лекар, за да не стане по-зле положението.
Всяко едно заболяване хванато навреме си е лечимо, прекалената слабост си клони към заболяване... Недей да отлагаш, има си специалисти които си разбират, ще ти пуснат изследвания, хранителен режим ще ти направят, ако се наложи нещо ще пиеш... Не отлагай!
  bouquet  bouquet
Успех!

# 4
  • Мнения: 1 844
А колко си висока? Винаги ли си била с много ниско тегло?
Иначе подкрепям мненията за консултация с лекар.
Ако не се установи здравословен проблем - което ти пожелавам - просто трябва да покачиш осезателно калорийния прием, както да приемаш и определени добавки.

# 5
  • Мнения: 4
Добре ще отида на лекар, но една докторка каза , че това ми е ген. Висока съм 1.57см, винаги съм била слаба, но не чак толкова. Бях 45кг. и се разболях-имах песъчинки в бъбриците и тогова свалих килата. Но сега искам да си ги възвърна и не мога. Иначе ям много и то доста често.

# 6
  • Мнения: 306
Б12 и Б-комплекс.

# 7
  • Мнения: 4 500
Пушиш ли?

# 8
  • Мнения: 2 755
Може би имаш проблем с червата и от там с усвояването на храната. Щом ядеш, а не пълнееш има медицинска причина. Трябва да отидеш на добър гастроентеролог, не на какъв да е лекар. Възможно е да имаш непоносимост към глутен или друга храна и това да пречи на усвояването. Трябват ти специализирани изследвания, които се правят в университетските болници в София и Варна.

# 9
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 010
провери ли за бактерии?

# 10
# 11
  • Мнения: 4
Добре, Благодаря Ви. Ще видя да отида на лекар. А иначе не знаете ли някакви хранителни добавки да пия, може пък от тях да кача килограми. ?

# 12
  • Мнения: 306
Добре, Благодаря Ви. Ще видя да отида на лекар. А иначе не знаете ли някакви хранителни добавки да пия, може пък от тях да кача килограми. ?

Нали ти написах по-горе... Особено след това заболяване на бъбреците.

# 13
  • Мнения: 4 500
На мен ми се наложи да пия Б-комплекс 20 дни, 125 табл. бирена мая /на ден по 6 бр/, 30 дни Б-комплес + Магнезий. Със съответните почивки разбира се и под лекарско наблюдение  Peace Качих 3 кг, но след приема на тези неща ги свалих. Абе с 2 думи Лукреция е права  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 2 755
Виж какво, ако имащ цьолиакия витамините няма да ти помогнат. Щом много държиш да си ги пиеш пии - но до сега не са ти подействали добре хранителните добавки.

Общи условия

Активация на акаунт