Майки от "Гео Милев", "Редута" и "Слатина"

  • 117 895
  • 775
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте, търся под наем 2стаен апартамент в района на разумна цена! Семейство сме с 2 деца !

Последна редакция: вт, 10 окт 2017, 09:19 от mary81

# 676
  • София
  • Мнения: 5 946
Здравейте, търся си 2стаен апартамент в района на разумна цена! Семейство сме с 2 деца !


Наем ли ? Какво ли? Аз ще имам за под наем, ама след 1-2 месеца, Слатина, 2- стаен.
Чакам роднини да се изнесат, ама те зависят от ремонт на друго място, та затова така не е ясно  Grinning Grinning Grinning

# 677
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте, търся си 2стаен апартамент в района на разумна цена! Семейство сме с 2 деца !


Наем ли ? Какво ли? Аз ще имам за под наем, ама след 1-2 месеца, Слатина, 2- стаен.
Чакам роднини да се изнесат, ама те зависят от ремонт на друго място, та затова така не е ясно  Grinning Grinning Grinning

Да за наем не ни е спешно може ли на ЛС малко подробности!
Благодаря!

# 678
  • Мнения: 2
Здравейте, дами.

Съвсем нова съм в бг-мама. Имам бебче на два месеца и живея в Редута. Оказа се, че нямам приятелки с бебета край мен в момента - липсват ми познанства с жени на моя хал Simple Smile Има ли майки, на които също им липсва компания за разходки в парка Гео Милев и някой-друг разговор за бебета и памперси?

# 679
  • Мнения: 411
Аз имам бебе на 2м и половина и също обикалям сама ,но в парка на Гео Милев има много кучета..а мен си ме е шубе и го избягвам Grinning Ти само там ли се разхождаш?

# 680
  • Мнения: 25
Здравейте майчета:hugs: и аз съм ви комшийка и обикалям гео милев като гламава Heart Eyes за кучетата съм.съгласна, затова избягвам часовете когато ги разхождат...около обяд обаче е перфектно за бутане на колички защото нито кучета има, нито досадни велопедисти Sunglasses

# 681
  • София
  • Мнения: 634
Майчета, не се плашете от кучетата - няма агресивни, поне за сега де. Аз жужа два пъти дневно за по минимум два часа и не ми е проблем.
Сега нещо друго :
обръщам се към майките от Редута, Гео Милев и Слатина. Днес при следобедната ми разходка почти два часа на едно от дърветата в парка се вееше една дамска дреха. Прегледайте си багажниците на количките и чантите и вижте дали не е ваша. Аз я прибрах у дома, за да не отлети при някой, който няма да е върне.
За това - ако е на някоя от вас, моля тук да напишете точно и ясно
1. какъв вид дреха е ;
2. с каква дължина е ;
3. от каква материя е ;
4. какъв цвят е
5. има ли нещо специфично в модела
Вярвам, че тази от вас, която е загубила хубавата дрешка, ще ми отговори конкретно на въпросите. Ще й изпратя телефона си на ЛС, за да уговорим време и място на предаването на дрехата.

# 682
  • София
  • Мнения: 8 639
Виждам в сайта на БЧК , че има техни контейнери за дрехи на пазарите Слатина и Ситняково.
Дали сте ги виждали...дали има(още)? Имам торби с разни бебешки неща, които явно никой не иска и се чудя дали да не се замъкна днес. Но с този корем и чанти не ми се иска да ходя напразно.

# 683
  • Мнения: 18 442
Кои дни е детската консултация в XXII ДКЦ?

# 684
  • Мнения: 1 148
    Детска консултация има всеки ден без понеделник (така пише на една бележка, но мисля, че си има и тогава, понеже съм виждала да чакат мами с бебета). Иначе зависи как се пада смяната на конкретния педиатър - сутрин или след обяд.

    # 685
    • Мнения: 1 808
    Виждам в сайта на БЧК , че има техни контейнери за дрехи на пазарите Слатина и Ситняково.
    Дали сте ги виждали...дали има(още)? Имам торби с разни бебешки неща, които явно никой не иска и се чудя дали да не се замъкна днес. Но с този корем и чанти не ми се иска да ходя напразно.
    На пазара в Слатина си стои. На тротоара на паркинга е. Редовно го ползвам.

    # 686
    • София
    • Мнения: 620
    Знаете ли, билкова аптека някъде в кварталите? В Яворов също ме устройва ако има.

    # 687
    • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
    • Мнения: 12 673
    Знаете ли, билкова аптека някъде в кварталите? В Яворов също ме устройва ако има.

    Не ме бива в обясненията та ето линк

    # 688
    • София
    • Мнения: 9 920
    Извинявам се за нахлуването, но търся апартамент (едностаен или тристаен) под наем в Изток, Изгрев (Полигона). Ако имате идеи - пишете лс.

    # 689
    • Мнения: 18 442
    Някой друг без топла вода? Не мога да разбера дали е локално, защото радиаторите са още горещи, но подозирам, че отново е заради тъпаците от Топлофикация.

    Общи условия

    Активация на акаунт