От къде да си заредя стока за бебешки магазин?

  • 3 999
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,
Моля някой ако може да ми каже от къде мога да си заредя бебешка козметика на добри цени,пюрета,каши и адаптирани млека на различни фирми за нов бебешки магазин!Адреси на борси,складове и т.н.Благодаря предварително!  Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 окт 2014, 14:31 от Galina Dobreva

# 1
  • Мнения: 5 462
Здравейте,
Моля някой ако може да ми каже от къде мога да си заредя бебешка козметика на добри цени,пюрета,каши и адаптирани млека на различни фирми за нов бебешки магазин!Благодаря предварително!  Simple Smile
Ами откъде ли ? newsm78 ooooh!

# 2
  • Мнения: 9 617
Здравейте,
Моля някой ако може да ми каже от къде мога да си заредя бебешка козметика на добри цени,пюрета,каши и адаптирани млека на различни фирми за нов бебешки магазин!Благодаря предварително!  Simple Smile

А защо не пробваш да звъннеш в тези фирми, примерно?  newsm78

# 3
  • Мнения: 5 462
Направо убийствен въпрос ..
И какъв бизнес ще развива послеее не е истина. Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 4
Здравейте,
Моля някой ако може да ми каже от къде мога да си заредя бебешка козметика на добри цени,пюрета,каши и адаптирани млека на различни фирми за нов бебешки магазин!Благодаря предварително!  Simple Smile

А защо не пробваш да звъннеш в тези фирми, примерно?  newsm78
Защото съм в провинцията и не мога да поръчвам големи количества стока,а дистрибуторите имат изисквания за количества.Звънях на няколко вече и това беше отговора!

# 5
  • Мнения: 9 617
Отиди в най-близкия Карфур, Кауфланд и т.н. (тъй като са с най-ниски цени), напълни автомобила и зареди магазина. Воала!

# 6
  • Мнения: 4
Аз като си ги купя от най-близкия Карфур,нали и другите които живеят в моето градче,което е близко до София ще отидат да си го купят без надценка

# 7
  • Мнения: 5 462
Първо още в началото на темата дори не си споменала за кой град става дума.
Второ никой от нас няма на идея на теб какви количества ти трябват , какви детски дрехи искаш да зареждаш , какви цени според теб биха били  на добри цени .. Много е относително това на добри цени.По добре първо започни работа в такъв магазин , пък после прецени дали си струва , откъде да зареждаш и т.н.

# 8
  • Мнения: 4
Първо:Направих глупавата грешка да послушам съвета на моя позната да се допитам до вас(и аз незнам защо).Второ намерила съм си доста добра борса,от която да зареждам и трето:ако ти Маркрит или както се казваш там няма какво да правиш по цял ден и седиш да се заяждаш с хората,аз просто търсех някой със сходно занимание да си изкаже мнението.

# 9
  • Мнения: 9 617
Смяташ ли, че с подобно отношение някой ще ти помогне?  ooooh!
Държиш се грубо в момента!

Какво искаш да ти кажем - обаждаш се във фирмите, които произвеждат това, което търсиш! Не те устройва - ок. Отиваш до голям и евтин магазин - не те устройва! Ок.
За пюрета не знам дали има, но всичко останало за бебето може да заредиш от Илиенци щом си близо до София.
И какво значи - клиентите ти щели да отидат до София да купуват без надценка???
Ами аз не бих се разкарвала в студ, дъжд и вятър, с кола, автобус, с бебе или без на повече от 2 км, ако някъде до мен продават с нормална надценка!

Много подценяваш евентуалните си клиенти!

И последно - пишеш, че си намерила добра борса, от която да зареждаш... тогава какво, за Бога, искаш да ти препоръчват смотаните потребителки на смотания форум???

Най-добре не прави магазин щом не знаеш какво точно искаш да направиш! Така или иначе хората просто ще отидат до София щом е близо по твоите виждани!

Общи условия

Активация на акаунт