Какво толкова има в един стерилизатор?

  • 1 503
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394
Ами,че той си е една пластмасова кутия с дупка да излиза парата Twisted Evil

Пълниш с вода, включваш микровелето и вариш Whistling

Гледам с бг такива вървят по 50 лв Crazy

Айде бебефоните си струват парите.....

Вие какво мислите-струва ли си разхода някои бебешки екстри?

# 1
  • Мнения: 7 640
все пак не е съвсем произволна кутия- изчислен е обемът и времето на експозиция. А дупка няма- поне този на Авент

# 2
  • Мнения: 5 278
Странен въпрос newsm78 !

# 3
  • Мнения: 3 394
Напоследък изобилстваха теми защо продавате това и купувате онова, та реших да чуя вашето мнение!

В тукашната поликлиника са го измислили-едни големи пластмасови кутии и показваха как ги използват, явно и те се чудят какво да измислят newsm78

# 4
  • Мнения: 5 228
Повечето неща си струват, защото са голямо улеснение. Стерилизаторът, който си показала, реално си е една обикновена пластмасова кутия с кошничка вътре, но пък на мен много ми беше удобен. Затоплячкта също мислех първоначално, че е тъпа покупка, обаче се оказа, че също е много хубав уред. Абе в общи линии това са неща, без които спокойно можеш да минеш, но пък много те улесняват. Когато сме гостували в родителите миВ родитгелите ми, изварявах шишетата и бибите, и направо ми се струваше къртовски  Laughing труд в сравнение със стерилизатора.

# 5
  • Мнения: 3 153
Точно този стерилизатор от снимката, беше една от най-ценните ми покупки и беше най-ползваната вещ у нас, в продължение на 8-9 мес.
Иво беше само на адаптирано мляко от самото начало и стерилизирах 1-2 пъти дневно всичките му шишета от храненията! ВЪобще не ме интересува колко "прост" уред е и колко пари струва, изплатил си е всяка стотинка и ме е улеснил безкрайно!

# 6
  • Мнения: 2 242
Има ПАРА  hahaha  Mr. Green

Не съм си купувала стерилизатор не защото нямаме микрове или се скръндза за 50лв, а прецених че е поредната излишна вещ дето ще изхвърлям след 1 година. Ми много съм доволна от решението си  Mr. Green – за следващото пак така.

Колкото до бебефона – безценна вещ Hug, но не минавай тънко - за 50лв можеш да си купиш голям боклук, пък за още 30 отгоре ще слушаш как бебо си цока бибата Wink.

# 7
  • Мнения: 3 394
Затоплячка-много готска дума Hug

Ще я използвам, вместо да си чупя езика с дългото *уреда за затопляне* Whistling

А иначе стерилизатора си е удобен и бърз, но си е пластмосова кутия и туй то Tired
Но пък създателите му са натрупали добри пари от това Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 668
Стерилизатора е едно от най- удобните и практични неща , които съм си купила . Използвам го още !

# 9
  • някъде
  • Мнения: 4 955
А не може ли да се изваряват в една малка тенджерка, която да се използва само за бебо?  newsm78

# 10
  • Мнения: 10 758
А не може ли да се изваряват в една малка тенджерка, която да се използва само за бебо?  newsm78
Може, но този вид стерилизация ми излезе двойно по-скъп от стерилизатора за МВ.С дъщеря ми така процедирах и постоянно забравях, че съм сложила тенджерата на котлона да изварявам.Резултата - стопени шишета и биберони Mr. Green.Купувах нови и после пак същото, и пак и пак.Сега със сина използвах стерилизатора, е родих се направо.Плюс това има и по-евтини от Авентските.Виждала съм и по 20 и няколко лв.Абе колкото и да струва, за мен си остава добра инвестиция.

# 11
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
За мен специално стерилизаторът беше незаменим. 2 пъти забравях в началото шишетата на котлона, а колко време ми спести Stop

# 12
  • Мнения: 82
  Специално този стерилизатор на АВЕНТ е страхотен и ми върши идеална работа, една от най-удачните ми покупки за бебка.Мои приятелки също си го купиха след като се убедиха, че е много по-удобен от всичко останало което са ползвали до сега. Simple Smile

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 6 256
според мен е излишен - добре ,че не си купих,за същата процедура използвах купа с капак

# 14
  • София
  • Мнения: 896
А не може ли да се изваряват в една малка тенджерка, която да се използва само за бебо?  newsm78
Може, обаче така си стопих помпата и трябваше да си купя нова Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт