Изповедта на едно 20 годишно момиче.

  • 6 633
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,мили дами и прекрасни грижовни майки!
За първи път пускам тема тук,всъщност за да съм по-точна регистрацията си направих преди броени дни,днес я активирах.
Моят проблем едва ли е първия по рода си случил се,но искам да споделя с вас,искам мнение,независимо какво,за да оправя кашата в главата си и да изляза от депресията..някак….ако е възможно.
Та ето и накратко моята история:
От близо 5 месеца имам човек до себе си,който мислиХ,че е най-голямото съкровище,сред всички боклуци,които успях да срещна за своите 20години.Всичко беше прекрасно,разбира се първите 2месеца.началото на август месец,решавам да го изненадам с вечеря,бил е на работа цял ден.Отварям буркана със солта и какво да видя-около 20 грама трева(на око 20гр.).Изчаках го хапнахме,поговорихме,казваше"Не е моя".Мина се време той се променяше със всеки ден..в почивните си дни спи и грам внимание,любов за мен..И мили дами,не това е съществения проблем.
Последната ми менструация беше на 13 август.Отидох на лекар,когато септември месец не ми дойде менструацията и дори си закъсня стабилно.Изказвам разочарование за глупавия гинеколог изписал ми лечение за киста,когато ясно му казвам,че тестта показва 2 чертички!!Да,бях бременна,всички бяха радостни,щастливи,родителите ми,приятеля ми,приятелите ми..Преди 2дена загубих детето..знаете причините могат да са безброй..Не съм на себе си,боли ме,умирам бавно..И най-тежкото..бях сама!Когато той трябваше да е до мен,по всички лекари,доктори,изследвания и безброй..него го нямаше..Благодаря на Господ,че имам прекрасни родители,които бяха до мен..В деня на аборта,наложи се кюртаж,разбира се,него пак го няма ЗАЕТ Е!След неприятното изживяване в болницата родителите ми ме прибраха,той дойде чак на следващия ден и каза:Споко бе,всичко ще е наред! Наред,кое е наред..намразих го..много!Не мога да спя,да ям..нищо,развалина..а той..За него всичко е наред....Вчера пристигам при него,той блаженно спи,изморен.,Днес през деня имах работа,погледнах си телефона късно и вижда пропуснато обаждане от него и смс"Защо никога те няма и не вдигаш,като ми трябваш?".Моя въпрос към него беше"Къде беше ти,когато най-много ми трябваше?".Каза ми,че скандали не му се слушат..А,само ако знаете с каква любов говори за мен пред родителите ми(които също платиха за всичко,всякаш с тях съм спала)и колко измъчен бил като разбрал,че съм в болницата.
Не беше кратка моята изповед,извинявайте..но ми тежи и ме боли,а него пак го няма….....

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Мило момиче, не страдай повече за този боклук! Извинявай, че го наричам така, но това е най-малкото, което мога да кажа след това, което прочетох. Ясно е, че пълен егоист! Интересува се само от собственото спокойствие и бяга от проблемите. Не си струва да продължаваш връзката с толкова безотговорен човек. Влюбена си, трудно ти е, но не очаквай нищо добро от него!

# 2
  • Мнения: 4 734
Просто да ти кажа нещо, което може би усещаш и не искаш да повярваш,  но този мъж не е за теб.. Сега или в бъдеще ако останете заедно, той няма да е до теб, когато имаш нужда.. Или просто е такъв характер или е твърде млад,  за да поеме някаква отговорност към теб или вашето дете.. Съжалявам,  че си загубила бебето, ние майките го приемаме много по-дълбоко и болезнено от бащата.. Но въпреки това неговото поведение е странно в тази ситуация.. Бил изморен, не дошъл когато си в беда... Е какво да очакваш за в бъдеще от него? Всички работим и сме изморени, но имаме задължения и ангажименти към деца и семейството... Ти как ще разчиташ на такъв човек? За какво ти е такъв мъж и баща на децата ти, като още при първия проблем във връзката ви той е изчезнал? Не смятам, че би била щастлива с него... Любовта е до време, след това остават обичта, подкрепата, уважението и помощта... Но само взаимната... Помисли върху това... Желая ти успех.. Peace

# 3
  • Мнения: 6 764
Съжалявам за загубата, която си преживяла.
Пет месеца са изключително кратко време, за да опознаеш някого истински. Мисля, че почваш да осъзнаваш, че човека до теб не е този, за когото си го мислила. Аз не бих останала с този мъж след подобно отношение. Много си млада и живота е пред теб. Пожелавам ти да си силна и да подредиш живота си с някой, който те обича истински Simple Smile

# 4
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
.Мина се време той се променяше със всеки ден..в почивните си дни спи и грам внимание,любов за мен..И мили дами,не това е съществения проблем.

Явно имаме коренно разминаване в критериите си за "съществен проблем". Живееш с наркоман, който затъва, а се тюхкаш за аборта и че не е бил при теб през това време. Моите писания в подобна ситуация биха били от рода на "Благодаря ти, Боже, че нареди така нещата и ми отвори очите". Но пък и ти не си на 40 години.
Ако от всичко случило се и от това, което ще прочетеш тук, не си направиш изводите, а продължиш да практикуваш "садо-мазо" (защото точно това правиш), след време ще има   newsm77

# 5
  • Мнения: 6 962
Съжалявам за загубата ти.

Разкарай го тоя мухъл и хич и не се ядосвай наистина. По-добре е, че не си родила от него. Искаш ли да обвържеш завинаги живота си с такъв човек?

# 6
  • Мнения: 11 566
Оттървай се докато е време!
Как ще скриеш трева при сол бее, трябва да си много малоумен.

# 7
  • Мнения: 4 500
Съжалявам за загубата ти  Hug
Моят съвет - разкарай го, ти си на 20 и целият живот е пред теб  Hug Бий му шута, пък после си почерпи приятелките, че си се отървала от гнидата   bouquet
Успех, момиче  Hug

# 8
  • Мнения: 8 803
И аз си помислих, че най-големия проблем е наркоманът у дома, ама....други работи били по-важни. Rolling Eyes  Не мисля, че съвети, ако се дадат, ще бъдат взети под внимание. Не съм чула скоро някой на 20 да се е вслушал в това, което му казва някой на 30 или 40. На 20 всеки се мисли за велик и безпогрешен.

# 9
  • Мнения: 14 830
Още като си видяла съдържанието на солницата е трябвало да си направиш равносметката и да бягаш
После си виждала че той се променя.
Сега те боли но всъщност си се отървала от поредния боклук.Съжалявам за бебчето но мнението ми е че си щяла да бъдеш поредната самотна майка с такъв човек до себе си
На него не му пука за тебе ,за него случилото се е маловажно и без значение
На 20 г  имаш цялото време на света пред себе си.Ще се възстановиш и ще продължиш напред но без този боклук

# 10
  • Варна
  • Мнения: 5 151
Всяко зло за добро, нали така казват.  Simple Smile Аз бих си събрала багажа в мига, в който видя тревата. Да речем имам роднина с такива проблеми, знам какъв беше преди и гледах от 1ви ред как потъва тоя човек. Човек не си избира сам семейството, но партньора - да, а такъв избор е недопустим.  Naughty Не мога да си представя с какъв акъл си тръгнала да правиш бебе с този.... Но съдбата ти е подала ръка. Хвани се за нея и бягай. Все още има мъже на тая планета. Млада си, написала си смислен текст, което рядко се вижда във форума.  Mr. Green Вероятно си интелигентна и красива, заслужаваш нещо много по-добро. Поведението на съществото по време и след аборта въобще няма да го коментирам. Ти сама си си направила изводите. Успех.   bouquet

# 11
  • Мнения: 7 006
За тревата не знам..Аз съм на 40 почти,трева пуша от ..вече ще станат 15 години..Ма не я слагам при солта,а си имам специално бурканче за това Mr. Green

Не мисля,че тревата е проблема.Пушех трева и когато отглеждах съвсем сама детето си и паралелно с това се грижех и за двамата си родители,които бяха възрастни и много болни. РОдителите си гледах до последно,баща ми лежа 3 години на легло..Сега и двамата са на небето,детето ми вече е на 8сем,1-ви клас..
И на всичкото отгоре,мога да кажа.."Добре се справих"..



Авторке,мисля,че просто човека не е читав,а не,че тревата му е проблема...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 5 151
За тревата не знам..Аз съм на 40 почти,трева пуша от ..вече ще станат 15 години..Ма не я слагам при солта,а си имам специално бурканче за това Mr. Green

Не мисля,че тревата е проблема.Пушех трева и когато отглеждах съвсем сама детето си и паралелно с това се грижех и за двамата си родители,които бяха възрастни и много болни. РОдителите си гледах до последно,баща ми лежа 3 години на легло..Сега и двамата са на небето,детето ми вече е на 8сем,1-ви клас..
И на всичкото отгоре,мога да кажа.."Добре се справих"..


Авторке,мисля,че просто човека не е читав,а не,че тревата му е проблема...


Ми аз не познавам мъж, който доброволно ще се обвърже със самотна майка наркоманка...  ooooh! Наречи ме груба, ама по тази тема съм категорична.  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 7 006
О,не се притеснявай..
Намери се,че даже и ми обича детето,иска да го припознае..За капак,не пуши Shocked

Да се чудиш,как е възможно,ама на..Свят пъстър,хора всякакви..  Mr. Green


п.п.СТана ми любопитно..Аз понеже съм много толерантна към всичко човешко,ми е любопитно..

Ако партньорът придобие навикът вечер да се приспива с 200-300 гр. ракия какво ще направите?

# 14
  • Мнения: 67
sonyassn, горям късмет си имала момиче. Явно господ много те обича. Благодари му в някоя църква и продължи живота си с ясното съзнание, че си се отървала от голям боклук. Пожелавам ти успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт