Лидл ::51::

  • 74 590
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 020
6tastliva, ето това са дебелите чорапогащници http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=13654  Peace

На снимката изглеждат доста добре  Simple Smile Май ще ходя за тях.

И аз чакам отзиви за печатите - друга игра с тях става ли или само стават за "мазане" /че малката като хване печати и омазва навсякъде  ooooh! Crazy/? В смисъл изглеждат много интересни, но ако са обикновени печати, ще ги пропусна, че скоро ни праха холния ъгъл  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 2 453
  bouquet

Пижама и чехли ми трябват, дано да се вредя.

# 47
  • Мнения: 161
Взех си черен домашен комплект. Добре стои,удобен е Wink . Чакам с нетърпение бебешките дрешки от четвъртък, на снимките изглеждат много сладки.

# 48
  • софия
  • Мнения: 25 457
Тези щампи са два вида, зеленото е за ембос /релеф/, а лилавото прави дупки. Аз искам второто Simple Smile
Верно ли? Тези? Аз сутринта грабнах лилави, но ги избрах по цвят Crazy Какво ще рече за релеф? Нещо като воден печат? Ако е така е яко и ще ходя да взема и зелен.

# 49
  • Мнения: 19 483
Взех си черен домашен комплект. Добре стои,удобен е Wink . Чакам с нетърпение бебешките дрешки от четвъртък, на снимките изглеждат много сладки.
Аз си взимам от Лидл блузи с размер L - дали ще ми стане L от тези комплекти? В смисъл номерацията същата ли е, или да взимам XL за всеки случай?

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Момичета,много отрано сте подхванали пазаруването  Shocked
За пижами,домашен халат и чехли смятам да намина аз през новия магазин на Луи Айер. Някой има ли отзиви от там?
А и Хелоуин-ски маски искат моите,домашните,дали са останали?

# 51
  • Мнения: 2 037
Дали в някой Лидъл има от пълнителите за обезвлажнители на W5?
Веднъж случайно взех от магазина на "Стамболийски", сега гледах в други два, но няма.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Тези ватиранки долнища са много симпатични, дано да има и при нас!  Grinning

# 53
  • Мнения: 161
Взех си черен домашен комплект. Добре стои,удобен е Wink . Чакам с нетърпение бебешките дрешки от четвъртък, на снимките изглеждат много сладки.
Аз си взимам от Лидл блузи с размер L - дали ще ми стане L от тези комплекти? В смисъл номерацията същата ли е, или да взимам XL за всеки случай?
Аз винаги си взимам М, но сега долнището ми беше късо и си взех Л,пасна ми идеално Wink

# 54
  • Мнения: 19 483
Взех си черен домашен комплект. Добре стои,удобен е Wink . Чакам с нетърпение бебешките дрешки от четвъртък, на снимките изглеждат много сладки.
Аз си взимам от Лидл блузи с размер L - дали ще ми стане L от тези комплекти? В смисъл номерацията същата ли е, или да взимам XL за всеки случай?
Аз винаги си взимам М, но сега долнището ми беше късо и си взех Л,пасна ми идеално Wink
Благодаря ти, май ще заложа на XL тогава аз.

# 55
  • Мнения: 1 415
И аз чакам бебешките дрешки, но ми трябват дебели. Аз също купих миналият път като пуснаха есенните и съм много доволна.  Peace

# 56
  • Мнения: 485
И аз си взех домашния комплект xl зелен - харесва ми, много е удобен.

# 57
  • Мнения: 224
Някой опитвал ли е това зърнесто прясно сирене със сметана http://www.lidl.bg/bg/SuperOffer.htm?action=showDetail&id=13708?

# 58
  • Мнения: 1 314
Някой опитвал ли е това зърнесто прясно сирене със сметана http://www.lidl.bg/bg/SuperOffer.htm?action=showDetail&id=13708?
да, замина в кофата
Беше много рядка течност , като прясно мляко с някакви малки топченца сирене. Малки като лещени зърна

# 59
  • Мнения: 184
Здравейте, момичета Simple Smile

искам да попитам, ако може някой да ми каже, промоцията за конвектора свършва в неделя 02,11, така ли?
Т.е ако отида другата седмица няма да мога да го купя, че чакам постъпления по банковата сметка чак в понеделник Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт