От къде обувки за прохождане Юнифит, Бебетом,Минимен и Примиджи?

  • 1 815
  • 12
  •   1
Отговори
Моля дайте информация от къде да купим някоя от тези марки обувчици за прохождане в София?

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Минимен имат магазин на в хотел Плиска.
Бенетон -на Витошка
Примиджи- в ЦУМ, но там цените се въртят около 100-тина за чифт. Иначе на Пиротска има едно малко магазинче с по-стари (според мен) модели.
За Юнифит не съм сигурно- май имаше в Стил99 в Младост на пътеките.
Потърси с търсачката- ще ти излезнат още много магазинчета с тези марки обувки.

# 2
  • Мнения: 1 393
Направа съм влюбена в едни обувчици на Примиджи и най-голяма разнообразие има в завода им в Добрич

# 3
  • София
  • Мнения: 11 657
Минимен имат магазин и на пазара на Красно Село!Имат обувки,започващи от номер 18 /цената беше 34 лева за модела,който аз харесах/,но нямат буйки!

# 4
  • Мнения: 1 881
В Стил 99 в Младост има точно 2 моделана Примиджи /в розово са, едните кожени, а другите велур/. Наистина са хубави, но нямат номерации, останали са им единични бройки, така , че побързай, ако искаш такива. Тези, които на нас ни станаха, бяха в отровно цикламено, което аз изобщо не харесвам. Аз купих Колев и Колев, много яки обувчици, виж горната тема:)

# 5
  • Мнения: 5 228
В ТЪрговски център Витоша на Витошка има голям избор, също и в Малечко на К.Величков.

# 6
  • Мнения: 429
В магазинчето на Пиротска казаха, че чакат голямо зареждане с по пролетни модели.
Не знам дали са стари, но на мен ми харесаха няколко модела. Ние си купихме за 28 лв от естествена кожа и велур. Като маратонки са.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
В ТЪрговски център Витоша на Витошка има голям избор, също и в Малечко на К.Величков.
Магазина в търговският център е закрит.
В магазинчето на Пиротска казаха, че чакат голямо зареждане с по пролетни модели.
Не знам дали са стари, но на мен ми харесаха няколко модела. Ние си купихме за 28 лв от естествена кожа и велур. Като маратонки са.
Днес бях там.Имаше точно 2 модела за момиче по 33лв. бяха.Всичко друго беше момчешки модели.Човека каза,че засега са това моделите.За зареждане не спомена.

# 8
  • Мнения: 5 228
В ТЪрговски център Витоша на Витошка има голям избор, също и в Малечко на К.Величков.
Магазина в търговският център е закрит

Аууу, това ми беше един от любимите магазини. Знаеш ли дали са го преместили някъде?

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Не е преместен,просто е закрит

# 10
  • София
  • Мнения: 11 657
В магазинчето на Пиротска казаха, че чакат голямо зареждане с по пролетни модели.
Не знам дали са стари, но на мен ми харесаха няколко модела. Ние си купихме за 28 лв от естествена кожа и велур. Като маратонки са.
Това да не е магазина в безистена на Пиротска като вървиш от ЦУМ към Пазра от лявата страна?

# 11
  • Мнения: 1 327
точно там! като влезеш в безистена магазина е от лявата страна.

# 12
  • Мнения: 429
Да наистина в безистена нямаше избор на дамски модели.

Общи условия

Активация на акаунт